Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SFD 3109BK Sušička potravin

 • 9 sušících sít v základní výbavě
 • Úspora místa při provozu s menším počtem sít 
 • Průměr sušícího síta: 33 cm
1699 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Umožňuje sušení
pestré škály surovin
Sušička Sencor SFD 3109BK umožňuje sušení pestré škály potravin. Prostorná sušicí síta mají průměr 33 cm a zvládnou tak pojmout větší objem surovin k sušení. Ventilátor, který je zabudovaný v těle sušičky, rovnoměrně rozvádí horký vzduch do všech pater sušičky. To vše umožňuje speciální mřížková konstrukce sít.
 
2
/
4
Jednoduchá údržba
Sušicí plata jsou vyrobena z kvalitního a tepelně odolného plastu. Můžete je umývat v myčce či je jen opláchnout pod tekoucí vodou. Díky průhlednému materiálu máte pod kontrolou celý proces sušení.
 
3
/
4
Tichý a energeticky
nenáročný pomocník
Sušička potravin s příkonem 250 W je nenáročná na spotřebu elektrické energie. Velkou výhodou je velmi tichý provoz, protože sušička dosahuje maximální hladiny hluku 20 dB(A).
4
/
4
Prostorná sušička
Prostorná sušicí síta mají průměr 33 cm a zvládnou tak pojmout větší objem surovin k sušení. Ventilátor, který je zabudovaný v těle sušičky, rovnoměrně rozvádí horký vzduch do všech pater sušičky.

Prostorná sušička Sencor SFD 3109BK

Sencor sušička potravin SFD 3109BK vám nabízí nepřeberné množství výhod domácího sušení. Zvládne usušit širokou škálu potravin od ovoce přes maso až k různým druhům bylinek či květů. Síta jsou velkoryse řešená  a mají průměr 33 cm. Můžete si nastavit ze dvou výšek sušicích plat. Výhodou je také tichý provoz, kdy sušička dosahuje maximálně 20 dB(A). Sušička ovoce je vybavena integrovaným ventilátorem pro maximální účinnost a rovnoměrné rozvádění horkého vzduchu. Sušičku potravin lze využít již s jedním sítem, či můžete využít více sít současně. V balení naleznete 9 sušicích plat. Nastavit teplotu sušení můžete  v rozmezí 35-80 °C. Sušička je vybavena podsvětleným vypínačem se světelnou indikací provozu. 

Hlavní parametry produktu:

 • 9 sušicích sít 
 • Rozměr sušicího patra: 33 cm
 • Výběr ze dvou výšek plat
 • Nastavitelná teplota 35-80 °C 
 • Integrovaný ventilátor pro rovnoměrné proudění vzduchu
 • Variabilita počtu sít (lze použít od jednoho síta)
 • Automatické vypnutí v případě přehřátí
 • Design mřížky sušicích sít zabraňuje vzniku plísní a optimalizuje proudění vzduchu
 • Podsvícený hlavní vypínač se světelnou indikací provozu

Umožňuje sušení pestré škály surovin

Sušička Sencor SFD 3109BK umožňuje sušení pestré škály potravin. Prostorná sušicí síta mají průměr 33 cm  a zvládnou tak pojmout větší objem surovin k sušení. Ventilátor, který je zabudovaný v těle sušičky, rovnoměrně rozvádí horký vzduch do všech pater sušičky. To vše umožňuje speciální mřížková konstrukce sít.

Maso
 • Velmi jednoduše si můžete připravit v této sušičce také masové jerky. Zvládne připravit různé druhy masa a ryb.
Ovoce
 • Sušené ovoce bude skvělým doplňkem vaší snídaně či svačiny. Můžete si usušit libovolně zvolené ovoce a pak si na něm pochutnat samostatně nebo například v různých RAW dobrotách i v jogurtu.
Zelenina a houby
 • Vyzkoušejte nepřeberné množství kombinací a zajímavých chutí. Sušička potravin Sencor SFD 3109 vám skvěle usuší houby a současně v ní můžete například vyrobit zeleninové chipsy. 
Bylinky a květiny
 • Kvalitní usušené bylinky a květy určitě využijete během zimního období. Můžete si vytvořit různé kombinace koření a bylinných čajů. Usušené bylinky využijete i k přípravě ochucených olejů.
Pamlsky pro domácí mazlíčky
 • Nesmíme zapomenout také na domácí mazlíčky. Sušička dokáže připravit širokou škálu masových či ovocných dobrot například pro vaše pejsky a kočičky.
Semínka ořechy a různé sušené dobroty
 • Díky této sušičce potravin si můžete připravit různé dobroty, například lahodné pusinky z jablečného pyré s kokosem či skořicí, banánovo-ovesné placičky, různé druhy müsli.

Příjemný design s jednoduchým ovládáním

Sušička potravin Sencor SFD 3109BK suší potraviny v rozmezí od 30 do 80 °C. Vámi požadovanou teplotu si snadno nastavíte na ovládacím knoflíku se světelným indikátorem provozu. Sušicí síta jsou průhledná, aby se dala kontrolovat fáze sušení během procesu. Výhodou je také možnost si nastavit síta do dvou různých výšek od sebe dle potřeby uživatele a druhu sušených potravin.

Jednoduchá údržba

Sušicí plata jsou vyrobena z kvalitního a tepelně odolného plastu. Můžete je umývat v myčce či je jen opláchnout pod tekoucí vodou. Díky průhlednému materiálu máte pod kontrolou celý proces sušení.

Tichý a energeticky nenáročný pomocník

Sušička potravin s příkonem 250 W je nenáročná na spotřebu elektrické energie. Velkou výhodou je velmi tichý provoz, protože sušička dosahuje maximální hladiny hluku 20 dB(A).

Popis produktu
Automatické vypnutí v případě přehřátí
Design mřížky sušicích sít zabraňuje vzniku plísní a optimalizuje proudění vzduchu
Podsvícený hlavní vypínač se světelnou indikací provozu
Rozměr sušicího patra: 33 cm
Možnost nastavení výšky plat

Obsah balení
Tělo sušičky
9x sušicí síto v základní výbavě
Víko
Přívodní kabel

Technický popis
Příkon: 250 W
Napájení: 220-240 V / 50 Hz
Hlučnost: 20 dB(A)
Rozměry: 330 x 195 x 330 mm (Š x V x H) 
Délka napájecího kabelu: 0,8 m
Hmotnost: 2,5 kg
Barva: černá s průhlednými sušicími síty a víkem
Provedení: plast
Sušičky potravin

Technický popis

Počet sít 9
Tepelná pojistka
Příkon (W) 250 W
Výška (cm) 23,5 cm
Šířka (cm) 33 cm
Hloubka (cm) 33 cm
Hmotnost 2,5 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Náhradní sušící podnosy
SFX 21
Náhradní sušící podnosy
Náhradní sušící podnosy pro sušičku ovoce SENCOR SFD 2105WH a SFD 3109BK
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat