Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Topinkovače

STS 5070SS Elektrický topinkovač

  • 4 otvory pro opékání čtyř toastů (délka 135 mm)
  • Prémiový nerezový vzhled
  • Opékací mřížka na ohřev a rozpékání housek
  • LED displej s indikátorem provozu
SLEVA 20% při zadání kódu SenDays20
V košíku vložte slevový kód do pole "Slevové kupóny", cena se vám následně přepočítá. Akce platí do 22.4.2024. Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
1499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Praktické funkce v topinkovači Sencor STS 5070
Funkce High Lift znamená možnost vysunutí opékacího koše. Zdvih opékací mřížky do vysoké pozice zajistí možnost opékání i opravdu malých kusů pečiva.
2
/
3
Pohodlné ovládání
Vše snadno navolíte pomocí ovládání na přední straně topinkovače. Ovládání je obohaceno o LED displej s indikátorem provozu. Vidíte tak stupeň intenzity a zvolený program.
 
3
/
3
Snadné čištění
Tento topinkovač má zabudované dvě přihrádky na drobky, které se mohou vytvořit během používání. Obě přihrádky lze snadno výjmout a očistit. Pro snadnou údržbu je každá přihrádka zvlášť pro dvojici opékacích otvorů. 
 

 

Dopřejte si dokonalou snídani s topinkovačem STS 5070

Elektrický topinkovač Sencor STS 5070 vám dopřeje dokonale křupavou snídani. Jeho elegantní nerezový design přinese oživení do vaší kuchyně. Disponuje hned 4 opékacími otvory, které lze využít po dvojicích i samostatně. Zvládne hned několik funkcí. Umí současně rozmrazit a následně i opéct vámi zvolené pečivo. Zároveň disponuje tlačítkem okamžitého přerušení provozu, proto můžete opékané pečivo bezpečně vyjmout. Pokud zapomenete na již opečené pečivo, funkce opakovaného ohřevu vám ho udrží teplé bez dalšího vysušování. Topinkovač nabízí až 9 stupňů intenzity pečení. Velkou výhodou je také ohřev pomocí odnímatelné mřížky. Po dokončení zvoleného programu topinkovač automaticky vysune opekané pečivo a vypne svůj ohřev. 

Hlavní parametry produktu:

• 4 opékací otvory
• Opékací mřížka - odnímatelný nástavec
• Funkce: ohřev/dohřívání
• Funkce: okamžité ukončení provozu
• Funkce: rozpékání/rozmrazování 
• LED displej s indikátorem provozu
• Elektronický časovač (9 stupňů intenzity opečení)
• Automatické vysunutí pečiva 
• Funkce automatického centrování - volba šířky pečiva
 

Praktické funkce v elegantním topinkovači Sencor STS 5070

Funkce High Lift znamená možnost vysunutí opékacího koše. Zdvih opékací mřížky do vysoké pozice zajistí možnost opékání i opravdu malých kusů pečiva, či vám pomůže zajistit vyndání zbytkových kousků uchycených v topinkovači. Dále pak funkcí automatického centrování pečiva umožňuje vlastní volbu tloušťky opékaného pečiva. Funkce opékání zmraženého pečiva automaticky nechá pozvolna pečivo rozmrazit a následně jej opeče.

Pohodlné ovládání

Vše snadno navolíte pomocí ovládání na přední straně topinkovače. Ovládání je obohaceno o LED displej s indikátorem provozu. Vidíte tak stupeň intenzity a zvolený program.

Snadné čištění

Tento topinkovač má zabudované dvě přihrádky na drobky, které se mohou vytvořit během používání. Obě přihrádky lze snadno výjmout a očistit. Pro snadnou údržbu je každá přihrádka zvlášť pro dvojici opékacích otvorů. Vnější část lze dobře otírat vlhkým hadříkem díky nerezovému kompaktnímu provedení.

Opékací mřížka

Topinkovač disponuje také odnímatelnou mřížkou, díky které si můžete dopřát lahodně rozpečené pečivo. Mřížka zbytečně pečivo neopéká, takže ho nevysušuje. Tyto mřížky jsou v balení dvě a můžete je variabilně používat na jednu dvojici otvorů topinkovače, či na obě. 

Obsah balení

  • Elektrický topinkovač
  • Nástavec na rozpékání pečiva 2x
  • Přívodní kabel

Technický popis

Příkon: 1600 W
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Rozměry: 300x282x198 mm (ŠxVxH) 
Rozměry s opékací mřížkou: 300x282x250 mm (ŠxVxH) 
Délka napájecího kabelu: 100 cm
Hmotnost: 2,4 kg
Barva: stříbrná
Provedení: nerezové
Topinkovače

Technický popis

Počet topinek 4
Termostat
Časovač
Zásobník na drobky
Rozmrazování
Rozpékání pečiva
Příkon (W) 1 600 W
Výška (cm) 25 cm
Šířka (cm) 31 cm
Hloubka (cm) 17 cm
Barva Nerez
Hmotnost 2,4 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat