Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyně

Trouby a grily

Vůni právě dopečeného kuřete, čerstvého domácího koláče nebo křupavé pizzy nic nenahradí – stejně jako klasickou elektrickou troubu, kterou Sencor nabízí také v kombinaci s vestavenými varnými plotýnkami pro menší kuchyně. Pro snadný ohřev jídel a možnost rychlé přípravy je podobně nenahraditelná také trouba mikrovlnná a své pevné místo si vydobyly i trouby halogenové. Milovníci čerstvého domácího chleba pak ocení automatické domácí pekárny. 
Zobrazit výsledky
Mikrovlnná trouba s grilem
SMW 6020SS
Mikrovlnná trouba s grilem
LED panel s 9 snadnými programy+gril, Objem 20 l
2299 Kč
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů

MW detail 2023
SNADNÉ
OHŘÍVÁNÍ, VAŘENÍ
A PEČENÍ
Moderní mikrovlnné trouby SENCOR umí nejen ohřívat, ale také grilují, rozmrazují, vaří a pečou. Nabízejí spoustu programů, které zvolíte přímo na digitálním panelu. Stačí stisknout jeden z nich a trouba obstará veškerou práci za vás. Ovládání je tak jednoduché, že se i bez návodu intuitivně proklikáte k tomu, co potřebujete.
Poznejte mě

grily-2023
GRILUJEME
CELÝ ROK
Že prý je grilování nezdravé? To už taky dávno neplatí. Moderní elektrické grily doporučuje devět z deseti výživových poradců.

Díky dokonale nepřilnavému povrchu není potřeba používat žádný olej a automatický termostat zabraňuje připalování. Maso, zelenina a další pochoutky jsou dokonale ugrilované, přitom si uchovávají chuť a všechny důležité vitamíny.
Poznejte mě

mini-trouby-2023
VELKÉ PEČENÍ
V MALÉ KUCHYNI
Velké plány v malé kuchyni? Žádný problém!elektrickou troubou SENCOR si užijete pečení i v omezeném prostoru.

Díky kompaktním rozměrům a nejrůznějším funkcím se tito praktičtí pomocníci hodí na chalupu nebo do domácností, kde rozhoduje každý centimetr. 
Poznejte mě
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat