Zpět do Domácnost

Vysavače

Vysavače známe od 19. století a za tu dobu prošly neuvěřitelným vývojem. V Sencoru držíme krok s nejmodernějšími trendy a naše vysavače patří dlouhodobě ke špičce na trhu. Výkonný motor v kombinaci s funkčním designem zaručují maximálně efektivní vysávání, které vám šetří čas a pomáhá udržovat váš domov čistý a útulný pro vás i očekávané návštěvy.
<strong>ŠESTILETÁ ZÁRUKA</strong> NA MOTOR
ŠESTILETÁ ZÁRUKA NA MOTOR
Naše motory se vyznačují vysokým výkonem, účinností i kvalitou. Svým produktům plně důvěřujeme, proto k vysavačům vyšších tříd automaticky nabízíme šestiletou záruku ZDARMA.
<strong>ŠESTILETÁ ZÁRUKA</strong> NA MOTOR

Technologie

 <strong>VÝKON A ÚČINNOST</strong>
VÝKON A ÚČINNOST
Naše modely jsou velmi účinné i navzdory nízké spotřebě energie. Kombinace použitých materiálů a funkcí vysavačů SENCOR je zárukou úsporného, a přitom výkonného chodu bez jakýchkoli kompromisů.
<strong>VÝKON A ÚČINNOST</strong>
<strong>FILTRACE VZDUCHU</strong>
FILTRACE VZDUCHU
První filtrační vrstvu v jedinečném systému Clean Air tvoří vícevrstvý sáček na prach z mikrovlákna s antibakteriální funkcí. O nejúčinnější filtraci se stará filtr HEPA zachycující i nejmenší částice. Vysavače SENCOR jsou zárukou zdravé a bezpečné domácnosti pro vás i vaše děti.
<strong>FILTRACE VZDUCHU</strong>

 <strong>TICHÝ CHOD</strong>
TICHÝ CHOD
Určitě oceníte možnost luxovat v jakoukoli denní dobu bez obav, že vzbudíte malé děti nebo budete rušit další členy domácnosti. Naše nejtišší modely to bez problémů umožňují.
<strong>TICHÝ CHOD</strong>
JSEM AAAA
SÁČKOVÝ VYSAVAČ
JSEM ČTYŘNÁSOBNÁ
TŘÍDAAAA
Poznejte mě
JSEM AAAA<br />
SÁČKOVÝ VYSAVAČ<br />
JSEM <strong>ČTYŘNÁSOBNÁ</strong><br />
<strong>TŘÍDAAAA</strong>
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat