Zpět do Domácnost

Vysavače

Vysavače známe od 19. století a za tu dobu prošly neuvěřitelným vývojem. V Sencoru držíme krok s nejmodernějšími trendy a naše vysavače patří dlouhodobě ke špičce na trhu. Výkonný motor v kombinaci s funkčním designem zaručují maximálně efektivní vysávání, které vám šetří čas a pomáhá udržovat váš domov čistý a útulný pro vás i očekávané návštěvy.

ŠESTILETÁ ZÁRUKA NA MOTOR
ŠESTILETÁ ZÁRUKA NA MOTOR
Naše motory se vyznačují vysokým výkonem, účinností i kvalitou. Svým produktům plně důvěřujeme, proto k vysavačům vyšších tříd automaticky nabízíme šestiletou záruku ZDARMA.

Technologie

VÝKON A ÚČINNOST
VÝKON A ÚČINNOST
Naše modely jsou velmi účinné i navzdory nízké spotřebě energie. Kombinace použitých materiálů a funkcí vysavačů SENCOR je zárukou úsporného, a přitom výkonného chodu bez jakýchkoli kompromisů.

FILTRACE VZDUCHU
FILTRACE VZDUCHU
První filtrační vrstvu v jedinečném systému Clean Air tvoří vícevrstvý sáček na prach z mikrovlákna s antibakteriální funkcí. O nejúčinnější filtraci se stará filtr HEPA zachycující i nejmenší částice. Vysavače SENCOR jsou zárukou zdravé a bezpečné domácnosti pro vás i vaše děti.

TICHÝ CHOD
TICHÝ CHOD
Určitě oceníte možnost luxovat v jakoukoli denní dobu bez obav, že vzbudíte malé děti nebo budete rušit další členy domácnosti. Naše nejtišší modely to bez problémů umožňují.
JSEM AAAA
SÁČKOVÝ VYSAVAČ
JSEM ČTYŘNÁSOBNÁ
TŘÍDAAAA
Poznejte mě
JSEM AAAA<br>
SÁČKOVÝ VYSAVAČ<br>
JSEM&nbsp;<strong>ČTYŘNÁSOBNÁ</strong><br>
<strong>TŘÍDAAAA</strong>
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat