Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Domácnost

Vysavače a úklid

Všechny vysavače SENCOR vám zaručí vysokou efektivitu, přesné dílenské zpracování a nejlepší péči o zdraví ve své kategorii.

Materiály, které používáme, naše unikátní výrobní procesy a patentované technologie garantují vysokou užitnou hodnotu.

Díky tomu jsou naše vysavače populární u zákazníků po celém světě.
Zobrazit výsledky

tyčové-vysavače-2023
UŽIJTE SI SVOBODU VYSÁVEJTE BEZ KABELU
Různé způsoby použití, rozličné povrchy, a přitom stále tentýž přístroj. Tyčové vysavače SENCOR precizně vysávají koberce a uklízí tvrdé podlahy. Nezáleží na tom, jak složitým podmínkám musí naše tyčové vysavače čelit. Vždy vás potěší skvělým výsledkem, a to díky silné Li-ion baterii, která se velmi rychle nabíjí a zároveň dlouho vydrží.
Poznejte tyčové vysavače

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat