Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zastřihovače

SHP 5207CH Zastřihovač vlasů

 • Vrchní nerezový břit s vrstvou titanu
 • Rychlé a jednoduché ovládání
 • Tichý a vysoce výkonný motor
 • Praktická ergonomická rukojeť
499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání <10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Každý uvítá
"něco navíc"
Extra titanová vrstva na vrchním nerezovém břitu zajistí ještě dokonalejší zastřižení strojkem Sencor SHP 5207CH. Kdo by nebral "něco navíc" v podobě kvalitního materiálu? Titanem potažené ostří nevynechá jediný vlas.
2
/
4
Snadné a rychlé
ovládání
Opravdu snadné ovládání strojek na zastřihování vlasů nejen slibuje, ale i plní. Zapnete ho jediným dotekem, nastavíte požadovanou délku sestřihu, případně na nerezové ostří s titanovou vrstvou na vrchním břitu nasadíte jeden z přidaných nástavců, a můžete začít. 
3
/
4
Praktická rukojeť
součástí strojku
Zastřihovač vlasů si vás získá už jenom tím, jak skvěle padne do ruky. Navíc váží pouhých 137 gramů, takže zastřihování s ním je velmi komfortní. Chytré hlavy, které ho vymyslely, dbaly mimo jiné na vaše pohodlí, abyste se mohli naplno soustředit na váš sestřih. 
4
/
4
Skvělá výbava
Zastřihovač vlasů má ve svém příslušenství pět věcí, které se postarají o údržbu i dokonalejší střih. Obsahuje dva různé nástavce hřebenového typu (jeden a dva centimetry výška), dále čisticí štěteček a speciální promazávací olej na čepel. 

Se strojkem Sencor SHP 5207CH to v koupelně půjde hladce

Se zastřihovačem vlasů Sencor SHP 5207CH získáte možnost precizního sestřihu z pohodlí domova. Díky výkonnému motoru, který ovšem nedělá hluk, se stane vítaným členem vaší domácnosti. Ovládá se velmi lehce, pouze pomocí tlačítka a nastavovacího kolečka. Pro dosažení přesného střihu je potřeba, abyste ho používali pouze na suché vlasy. Strojek Sencor SHP 5207CH se pyšní titanovou vrstvou na vrchním, čtyři centimetry širokém nerezovém břitu, a to znamená, že vám poskytne kvalitní službu na dlouhou dobu. Ergonomický tvar rukojeti, který mu jeho tvůrci nadělili, jenom přidává strojku další benefit - vaše pohodlí.

Hlavní body produktu Sencor SHP 5207CH:

 • Vrchní nerezový břit s vrstvou titanu
 • Rychlé a jednoduché ovládání
 • Tichý a vysoce výkonný motor
 • Praktická ergonomická rukojeť
 • Provoz až 90 minut
 • 2 hřebenové nástavce
 • Stříhání na jeden až dvacet milimetrů

Každý uvítá "něco navíc"

Extra titanová vrstva na vrchním nerezovém břitu zajistí ještě dokonalejší zastřižení strojkem Sencor SHP 5207CH. Kdo by nebral "něco navíc" v podobě kvalitního materiálu? Titanem potažené ostří nevynechá jediný vlas. Pro dosažení maximální kvality sestřihu používejte přístroj pouze na suché vlasy. Strojek můžete očistit kartáčkem, který najdete v balení.

ON, OFF, výška střihu, a je to!

Opravdu snadné ovládání strojek na zastřihování vlasů Sencor SHP 5207CH nejen slibuje, ale i plní. Zapnete ho jediným dotekem, nastavíte požadovanou délku sestřihu, případně na nerezové ostří s titanovou vrstvou na vrchním břitu nasadíte jeden z přidaných nástavců, a můžete začít. Zastřihovač nabízí dva přídavné hřebenové nástavce o výšce střihu jeden nebo dva centimetry. Kolečkem přímo na strojku pak můžete vybírat až z 38 různých výšek střihu od jednoho do dvaceti milimetrů.

Praktická rukojeť součástí strojku Sencor SHP 5207CH

Zastřihovač vlasů Sencor SHP 5207CH si vás získá už jenom tím, jak skvěle padne do ruky. Navíc váží pouhých 137 gramů, takže zastřihování s ním je velmi komfortní. Chytré hlavy, které ho vymyslely, dbaly mimo jiné na vaše pohodlí, abyste se mohli naplno soustředit na váš sestřih. Speciální rukojeť zabraňuje prokluzu v ruce a nabízí jí přirozenou pozici. Sencor SHP 5207CH a jeho vysokootáčkový motor navíc zajistí, že střih proběhne rychle a efektivně.

Věcná výbava má vše, co můžete potřebovat

Zastřihovač vlasů Sencor SHP 5207CH má ve svém příslušenství pět věcí, které se postarají o údržbu      i dokonalejší střih. Obsahuje dva různé nástavce hřebenového typu (jeden a dva centimetry výška), dále čisticí štěteček a speciální promazávací olej na čepel. Součástí je také Micro USB konektor s kabelem. Po zapojení do sítě je strojek plně nabitý za dvě hodiny a devadesát minut potom vydrží pracovat.

V balení najdete:

 • Tělo zastřihovače vlasů
 • Dva hřebenové nástavce
 • Čisticí kartáček
 • Olej na promazávání
 • Micro USB konektor s kabelem

Popis produktu
Břity z nerezové oceli o šířce 40 mm
Vrstva titanu navíc na vrchním břitu
Spínač na zapnutí a vypnutí a kolečko nastavující požadovanou výšku střihu
38 různých výšek střihů vlasů: 1-20 mm
Nabíječka v podobě konektoru Micro USB
Plně omyvatelný vodou
K dispozici dva hřebenové nástavce na jeden a dva centimetry délky vlasu

Příslušenství
2 hřebenové nástavce: 10 a 20 mm
Micro USB konektor
Čisticí kartáček
Olej na promazávání čepele

Technický popis
Výkon: 600 mAh
Váha: 137 gramů
Ovládání: spínač ON/OFF + číselné nastavovací kolečko
Délka nabití: 120 minut
Barva: černá/růžové zlato
Zastřihovače

Technický popis

Výměnné nástavce
Počet nástavců 2
Určeno na Vlasy
Omyvatelný
Počet nast. délky 38
Rozsah nastavení 1 - 20 mm
Výška (cm) 17,8 cm
Šířka (cm) 4,5 cm
Hloubka (cm) 4,3 cm
Hmotnost 137 g

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat