Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Zubní hygiena

Zubní kartáčky

Sonické zubní kartáčky Sencor jsou ideální pro všechny, kteří touží po dokonale vyčištěných zubech. Sonické zubní kartáčky jsou vhodné pro osoby s citlivými dásněmi, a jelikož umí dobře vyčistit i mezizubní prostory, oblíbí si je i odmítači mezizubních kartáčků.
 

Zubní kartáčky

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Počet rychlostí (stupně)

Doba provozu

Speciální nástavce

Čistící hlavy

Rychlost stěrů

Zobrazit výsledky

Sonické ZUBNÍ KARTÁČKY

PROČ SI VYBRAT
SENCOR ELECTRICKÝ SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK
 
Zbrusu nová řada sonických zubních kartáčků SENCOR se díky frekvenci 40 000 stěrů za minutu postará o naprosto precizní čištění. V porovnání s běžným zubním kartáčkem pracuje ten sonický efektivněji, lépe odstraňuje plak a šetrně pečuje o dásně. Technologie Quadpacer rozděluje čištění do čtyř fází, abyste se rovnoměrně věnovali každému kvadrantu chrupu. Přednastavené programy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému uživateli. UV sterilizátor z hlavice spolehlivě odstraní všechny choroboplodné zárodky a bakterie. Aby bylo čištění skutečně komplexní, používají zubní kartáčky různé hlavice. Hlavice Premium účinně bojuje se zubním plakem, bělicí dodá zubům lesk, hlavice Sensitive jemně ošetří dásně  a mezizubní vyčistí i těžko dostupná místa.
 

 
 
  • 40 000 stěrů za minutu zajistí dokonalé čištění
  • Přednastavené programy, které vyhovují každému uživateli
  • Technologie Quadpacer pro rovnoměrné čištění zubů
  • Důsledná péče o zdraví díky UV sterilizátoru
  • Výdrž baterie až 45 dní díky nízké spotřebě energie

 

Sklenička

s indukčním nabíjením


Ve výbavě kartáčku Sencor najdete elegantní nabíjecí skleničku, která dobře vypadá a stane se tak designovým kouskem ve vaší koupelně. Využijete ji jak pro odkládání kartáčku, tak primárně k indukčnímu bezdrátovému nabíjení. 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat