Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SCF 4742RD Chytrý skleněný konvektor Wi-Fi

 • Ovládání s pomocí Wi-Fi a aplikace Sencor HOME v chytrém telefonu
 • 2 stupně výkonu: 1 200 W / 2 400 W
 • Velký LED digitální displej s dotykovým ovládáním
4999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Skleněný konvektor Sencor
Nový nadčasový skleněný topný konvektor Sencor SCF 4741BK v sobě snoubí eleganci s moderními funkcemi. Patří do chytrých zařízení firmy Sencor a můžete ho ovládat přes Wi-Fi pomocí aplikace Sencor HOME a chytrého telefonu.
2
/
5
Ovládání na dálku
s aplikací Sencor HOME
V aplikaci Sencor HOME můžete tento topný konvektor snadno a plně ovládat. Stačí vám připojení k Wi-Fi a chytrý telefon. Na dálku si lze nastavit hned několik funkcí a způsobů topení a výkonu. Jedním kliknutím konvektor vypnete i zapnete.
3
/
5
Rychlé
a výkonné topení
Skleněný konvektor má v sobě zabudovaný topný hliníkový článek  ve tvaru „X“, čímž je ideální pro rovnoměrnou distribuci tepla a rychlé zahřátí. Na topení si můžete navolit také požadovaný výkon, a to ve dvou úrovních - 1 200 W a 2 400 W. Ohromí vás také rozsahem nastavení teploty od 5 až do 45 °C.
4
/
5
Ochrana a bezpečí 
Sencor vymyslel elegantní topení s mnohostranným využitím, navíc s přihlédnutím na bezpečí a komfort při užívání. Přední skleněný panel se během topení nezahřívá, proto se nemůžete spálit. Ohledy bere i na ty nejmenší, stačí nastavit funkci dětského zámku. 
5
/
5
Více možností
ovládání
Můžete ovládat dotykovým ovládacím panelem na přední straně topení. Ovládání je intuitivní a snadné i díky podsvícenému LED displeji. Velkou výhodou je možnost ovládat topení a další funkce přes Wi-Fi pomocí aplikace Sencor HOME a chytrého telefonu.

Moderní nadčasový konvektor SCF 4742RD

Nový nadčasový skleněný topný konvektor Sencor SCF 4742RD v sobě snoubí eleganci s moderními funkcemi. Patří do chytrých zařízení firmy Sencor a můžete ho ovládat přes Wi-Fi pomocí aplikace Sencor HOME a chytrého telefonu. Umístit lze volně do prostoru nebo na zeď. Přední panel ze skla podtrhuje ladný vzhled konvektoru. Na přední straně topení se nachází dotykové ovládání s LED podsvíceným displejem, který také ukazuje aktuální teplotu v místnosti. Teplotu lze nastavit v širokém rozpětí 5-45 °C. Splňuje přísné mezinárodní požadavky a díky normě IP24 je vhodný i do koupelny. Jeho tělo je odolné vůči prachu a vlhkosti, a k tomu se snadno udržuje. V případě, že jej umístíte do ložnice, se nemusíte bát hlasitého či rušivého provozu. Díky funkci ECO spustíte úsporný a tichý režim s možností vypnutí podsvícení displeje.

Hlavní parametry produktu:

 • Ovládání s pomocí Wi-Fi a aplikace Sencor HOME 
 • 2 stupně výkonu: nízký výkon 1 200 W / vysoký výkon 2 400 W 
 • Velký LED digitální displej s dotykovým ovládáním
 • Nastavitelný teplotní rozsah 5–45 °C 
 • K použití jako volně stojící nebo nástěnný  
 • 24hodinový časovač
 • Funkce ztlumení displeje
 • Dětský zámek
 • Stupeň ochrany IP24
 • Bezpečnostní pojistka proti přehřátí

Více možností ovládání

Topný konvektor Sencor SCF 4742RD můžete ovládat dotykovým ovládacím panelem na přední straně topení. Ovládání je intuitivní a snadné i díky podsvícenému LED displeji. Velkou výhodou je možnost ovládat topení  a další funkce přes Wi-Fi pomocí aplikace Sencor HOME a chytrého telefonu.

Ovládání na dálku s aplikací Sencor HOME

V aplikaci Sencor HOME můžete tento topný konvektor snadno a plně ovládat. Stačí vám připojení k Wi-Fi  a chytrý telefon. Na dálku si lze nastavit hned několik funkcí a způsobů topení a výkonu. Jedním kliknutím konvektor vypnete i zapnete. V aplikaci také vidíte, zda je topný konvektor v provozu, a jaká je aktuální teplota  v místnosti. Funkci časovače a podrobné týdenní nastavení v režimu 7/24 vám dovolí plánovat dopředu. Aplikaci si lze snadno stáhnout do mobilních přístrojů s QR kódem, který naleznete v návodu.

Rychlé a výkonné topení

Skleněný konvektor má v sobě zabudovaný topný hliníkový článek  ve tvaru „X“, čímž je ideální pro rovnoměrnou distribuci tepla a rychlé zahřátí. Na topení si můžete navolit také požadovaný výkon, a to ve dvou úrovních - 1 200 W a 2 400 W. Ohromí vás také rozsahem nastavení teploty od 5 až do 45 °C. Konvektor se snaží minimalizovat spotřebu energie, a tak v případě otevřeného okna zabraňuje tepelným únikům a se sám vypne.

Ochrana a bezpečí 

Sencor vymyslel elegantní topení s mnohostranným využitím, navíc s přihlédnutím na bezpečí a komfort při užívání. Ohledy bere i na ty nejmenší, stačí nastavit funkci dětského zámku. Konvektor je vybaven pojistkou proti přehřátí a pojistkou proti převržení, přičemž se v těchto případech automaticky vypne. 

Hlavní body produktu

 • Ovládání s pomocí Wi-Fi a aplikace Sencor HOME v chytrém telefonu
 • 2 stupně výkonu: nízký výkon 1 200 W / vysoký výkon 2 400 W 
 • Velký LED digitální displej s dotykovým ovládáním
 • Funkce automatického vypnutí/zapnutí
 • Nastavitelný teplotní rozsah 5–45 °C 

Popis produktu

K použití jako volně stojící nebo nástěnný  
Funkce ECO pro pohodlí během noci
Funkce ztlumení displeje  
24hodinový časovač
Vhodný na použití i do koupelen
Dětský zámek
Bezpečnostní pojistka proti přehřátí   
Pojistka při převrácení  

Obsah balení

Těleso konvektoru
Sada pro instalaci na zeď 
Hliníkové nožky

Technický popis

Příkon: 2400 W
Stupně nastavení: 2
Rozsah teploty: 5–45 °C  
Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Stupeň ochrany: IP24
Rozměry: 86,5 × 10,5 × 47,5 cm  (š x h x v) 
Hmotnost: 10,5 kg
Barva: červená
Provedení: tvrzené sklo
Tepelné konvektory

Technický popis

S aplikací
Maximální příkon 2 400 W
Stupně nastavení 2
Termostat
Indikace převrhnutí
Výška (cm) 10,5 cm
Šířka (cm) 86,5 cm
Hloubka (cm) 47,5 cm
Barva Červená
Hmotnost 10,5 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat