Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Čističe vzduchu

SHA 9400WH Čistička vzduchu

 • Vzduchový výkon CADR 483 m³/h
 • 8stupňová filtrace zajišťující nejvyšší možnou účinnost
 • Detektor kvality vzduchu
5499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Jsem Sencor čistička vzduchu
Jsem Sencor čistička vzduchu SHA 9400WH a během jedné hodiny vyčistím 483 m3 vzduchu. Nasávám a následně filtruji nekvalitní vzduch a dokážu z něj odstranit 99,9 % škodlivých látek.
2
/
5
8stupňový filtrační systém
Už po prvním spuštění ucítíte lehčí a lépe dýchatelný vzduch. Sencor mi umožnil pracovat s 8stupňovým filtračním systémem vysoké kvality, který se skládá z hlavního filtračního systému a z několika podpůrných filtrů. 
3
/
5
Přehledný LCD displej
LCD displej je přehledný a snadno ovladatelný v každém kroku. Nabízím 4 rychlosti čištění, časový spínač až na 24 h a také dva přednastavené režimy. S režimem AUTO přizpůsobím svůj výkon úrovni znečištění vzduchu, aniž byste museli cokoliv nastavovat. 
4
/
5
Zajišťují úsporný a tichý chod
Sencor mě vybavil japonským brushless DC motorem, který je výkonný, úsporný a zároveň tichý. Dosahuji příkonu 70 W a díky nízké hlučnosti od 29 dB(A).
5
/
5
Mějte přehled o stavu ovzduší ve vaší domácnosti!
Nejen, že dokážu spolehlivě vyčistit prostor o velikosti až 50 m2, ale také detekuji míru znečištění vzduchu a následně doporučuji optimální výkon pro jeho vyčištění.

Jsem Sencor čistička vzduchu SHA 9400WH

Nabízím mnoho výhod pro vaši domácnost. Jsem Sencor čistička vzduchu SHA 9400WH a během jedné hodiny vyčistím 483 m³ vzduchu. Nasávám a následně filtruji nekvalitní vzduch a dokážu z něj odstranit 99,9 % škodlivých látek, jako jsou roztoče, pyly, bakterie, pachy i toxické látky. 

Čistím s účinným 8stupňovým filtračním systémem

Už po prvním spuštění ucítíte lehčí a lépe dýchatelný vzduch. Sencor mi umožnil pracovat s 8stupňovým filtračním systémem vysoké kvality, který se skládá z hlavního filtračního systému a z několika podpůrných filtrů. Díky němu jsem vysoce účinná a výrazně ulevím alergikům, lidem citlivějším na prach a v topné sezóně mě uvítá snad každý.
 

Mám přehledný LCD displej a několik praktických funkcí

LCD displej je přehledný a snadno ovladatelný v každém kroku. Nabízím 4 rychlosti čištění, časový spínač až na 24 h a také dva přednastavené režimy. S režimem AUTO přizpůsobím svůj výkon úrovni znečištění vzduchu, aniž byste museli cokoliv nastavovat. Pro klidný a ničím nerušený spánek využívám režim SLEEP, ve kterém ztlumuji podsvícení a snižuji výkon. 
 

Zajišťují úsporný a tichý chod

Nemusíte se bát velkého výdeje elektrické energie ani hlučného provozu. Sencor mě vybavil japonským brushless DC motorem, který je výkonný, úsporný a zároveň tichý. Dosahuji příkonu 70 W a díky nízké hlučnosti od 29 dB(A) mohu být v provozu, i když spíte nebo relaxujete. 
 

Mějte přehled o stavu ovzduší ve vaší domácnosti!

Se senzorem kvality vzduchu budete mít pod dohledem stav ovzduší ve vaší domácnosti. Nejen, že dokážu spolehlivě vyčistit prostor o velikosti až 50 m2, ale také detekuji míru znečištění vzduchu a následně doporučuji optimální výkon pro jeho vyčištění. V případě nutnosti vás indikátorem výměny filtru upozorním, že je čas ho vyjmout a vyčistit.
 

A s jakými filtry pracuji?

 • 1. Vstupní filtr  - S ním zachytávám hrubé prachové částice, alergeny, vlasy, chlupy a nitě poletující ve vzduchu
 • 2. Pre-HEPA Filtr - Je takzvaný ochranný filtr, kterým udržuji hlavní HEPA filtr H13 v kondici a zajišťuji mu dlouhou životnost.
 • 3. Originální korejský filtr HEPA H13 - HEPA filtr H13 vyvinula NASA pro zachycení mikročástic prachu, alergenů, pylu a roztočů s účinností 99,97 %.  
 • 4. Uhlíkový filtr - Budete mít provoněnou domácnost bez jakéhokoliv zápachu. S uhlíkovým filtrem efektivně eliminuji molekuly tvořící zápach a toxiny.
 • 5. Formaldehydový filtr -  S 90 % účinností a ve spolupráci s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek, jako je např. formaldehyd.
 • 6. Katalytický filtr (PCO) - Díky němu dokážu rozkládat čpavek, benzen a jiné nebezpečné látky nacházející se v ovzduší, aby se při čištění filtru opětovně nerozptýlily. Tyto látky se mohou uvolňovat z nových koberců nebo nábytku.
 • 7. UV-C lampa - Speciálním UV-C zářením dezinfikuji vzduch o vlnové délce 254 nm. Toto záření je používáno ve zdravotnictví a zničí 99,92 % mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a plísně. 
 • 8. Ionizační technologie - Ionizační technologií ještě více umocňuji účinnost čištění vzduchu. Dokážu vypouštět ven ionty, které aktivně ničí nečistoty ve vzduchu, a to v celém prostoru, a dokonce i za nábytkem. 
 

Mé hlavní přednosti

 • Vzduchový výkon CADR 483 m³/h
 • 8stupňová filtrace zajišťuje nejvyšší možnou účinnost
 • Detektor kvality vzduchu

Funkce a vlastnosti

Vzduchový výkon CADR 483 m³/h
8stupňová filtrace zajišťuje nejvyšší možnou účinnost
Vstupní filtr zachytává hrubé prachové částice a alergeny
Pre-HEPA Filtr chrání HEPA filtr H13 a zajišťuje mu dlouhou životnost
Originální korejský HEPA H13 filtr s účinností 99,97 %(zachytí prach, pyl, roztoče i různé alergeny)
Uhlíkový filtr pohlcuje molekuly tvořící zápachy a toxiny
Formaldehydový filtr s 90 % účinností a ve spolupráci s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek, jako je např. formaldehyd
Katalytický filtr (PCO) rozkládá čpavek, benzen a jiné nebezpečné látky nacházející se v ovzduší. Ty se mohou uvolňovat např. z nových koberců nebo nábytku
UV-C lampa dezinfikuje vzduch o vlnové délce 254 nm, používané ve zdravotnictví (zničí 99,92 % mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry, plísně)
Ionizační technologie vypouští ven ionty a aktivně ničí nečistoty přímo ve vzduchu po celé místnosti, a dokonce i za nábytkem, celkově ještě více umocňuje účinnost čištění vzduchu

Senzor kvality vzduchu detekuje jeho znečištění a doporučuje optimální výkon k jeho vyčištění
 • 4 LED zobrazují úroveň kvality vzduchu
 • LCD displej zobrazuje úroveň znečištění vzduchu prachem (PM 2,5)

Režim AUTO automaticky detekuje kvalitu vzduchu a nastavuje výkon ventilátoru podle jeho znečištění, což vede i k úspoře elektrické energie
Pohotovostní režim SLEEP zajišťuje automatické stmívání LCD displeje pro nerušený spánek
Dotykový ovládací panel s LCD displejem

Velmi nízká hlučnost 
 • Nižší výkon 29 dB(A)
 • Střední výkon 45 dB(A)
 • Vysoký výkon 60 dB(A)

Časový spínač s automatickým vypnutím může být nastaven až na 12 hodin po jedné hodině
4 rychlosti čištění
Indikátor výměny filtrů
Snadno vyměnitelné filtry
Životnost UV-C lampy 20 000 hodin
Japonský brushless DC motor zaručuje vyšší stabilitu a nižší hlučnost
Čistička je vhodná pro místnosti o velikosti do 50 m²
Úsporný příkon jen 70 W

Příslušenství

Tělo čističky vzduchu
Přední kryt
Vstupní filtr
HEPA filtr H13
Uhlíkový filtr
UV-C lampa
Přívodní kabel

Rozměry a specifikace

Hlučnost: 29-60 dB(A)
Příkon: 70 W
Vhodné pro místnosti do: až 50 m²
Rozměry (v x š x h): 68 x 44,5 x 23,8 cm
Hmotnost: 9,5 kg
Čističe vzduchu

Technický popis

Vhodné pro místnosti do 50 m2
Vzduchový výkon CADR 483 m3
Antibakteriální ochrana
Časovač
Displej
Příkon (W) 70 W
Výška (cm) 68 cm
Šířka (cm) 44,5 cm
Hloubka (cm) 23,8 cm
Barva Bílá
Hmotnost 9,5 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Filtr 4 v 1
SHX 006
Filtr 4 v 1
Filtr 4 v 1 Pro čističku vzduchu SENCOR SHA 9200WH / SHA 9400WH
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat