Historický produkt Ke stažení
Stolní mixéry

SBU 8900SL Vakuovací super mixér

  • Mixování ve vakuu
  • Technologie Sencor® Nutri Smart Blending
  • 6 programů + 6 různých rychlostí
Historický produkt
nelze zakoupit
9bc1865b-0b7b-48ca-8816-09add9373252|6f53384e-b427-404b-a059-26df70959cff|5feaa177-3052-444c-8995-b5afd4edc805|e68b8548-f6b8-4ab3-9e0d-ec6d6f557638|8be1d897-e725-425a-bab7-19b8096eb9c1|2323d1f2-5d1b-47c3-a1b1-33ffa3e1d9b8|e8adf93e-9d7f-4be3-aa17-1848ce928cb2
1
/
7
Jsem vakuový mixér od Sencoru s výkonem 1200W
Svou sílu využívám rozmanitě. Disponuji totiž hned šesti užitečnými programy a pro ruční ovládání jsem vybaven šesti rychlostními stupni. Sencor mě vybavil speciální technologií, kdy dokážu mixovat ve vakuu. 
2
/
7
Mám technologii Sencor® Nutri Smart Blending
Maximalizuji výsledky mých šesti přednastavených programů a díky Pulznímu spínači smísím i těžké suroviny. 
3
/
7
Jsem vybaven technologií mixování ve vakuu
Při výrobě mysleli opravdu na všechno. U čtyř ze šesti programů dokážu mixovat ve vakuu. Co to vlastně znamená? V začátku celého procesu vysaju vzduch z nádoby a následně rozmixuji ingredience. Vakuum má vlastnost udržet potraviny čerstvé až po několik hodin.
4
/
7
Nádoby z Tritanu
Větší a hlavní nádoba je skvělá a hlavně odolná parťačka vyrobená z Tritanu. Tento odolný plast neabsorbuje žádné pachy nebo vůně a přitom je BPA nezávadný. I při zpracování horkých nebo ledových surovin, neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky. Součástí mého balení jsou i dvě menší lahve, které jsou vyrobeny pro vakuovaní a svým tvarem jsou skvělé na cesty i sport a k tomu perfektně těsní. 
5
/
7
 Využívám 6 nožů 
Pro perfektní výkon využívám 6 nožů z vysoce kvalitní nerezové oceli s titanovým povrchem.  Není náhoda, že jsem takto navržen! Díky kvalitě, s jakou jsou mé nože zpracovány, dokážu minimalizovat ztrátu enzymů a vitamínů, i když nevyužiji technologii vakuum.
6
/
7
I při maximálním výkonu mi bezpečnost nechybí
Jsem vybaven protiskluzovým přísavkami a tak držím pevně na svém místě, těžko se mnou pohne i dospělý. Pro puštění programu musí být nádoba ve správné, zajištěné poloze.
7
/
7
Benefity pro zdraví
Živiny z rozmixovaných surovin se velmi dobře vstřebávají a nezatěžují žaludek složitým mechanickým zpracováním, jako u pevné stravy. Nedochází tak ke ztrátě vitamínů či vlákniny pod slupkou a vše je snadno stravitelné. V zimních měsících výborná prevence proti chřipce a v létě skvělý zdroj energie. 

Jsem vakuový mixér od Sencoru s výkonem 1200W a 30 000 otáček za minutu.

Svou sílu využívám rozmanitě. Disponuji totiž hned šesti užitečnými programy a pro ruční ovládání jsem vybaven šesti rychlostními stupni. Sencor mě vybavil speciální technologií, kdy dokážu mixovat ve vakuu. Ve výsledku jsem perfektní pomocník, který svým výkonem a funkcemi potěší každou domácnost.

Mám technologii Sencor® Nutri Smart Blending.

Maximalizuji výsledky mých šesti přednastavených programů a díky Pulznímu spínači smísím i těžké suroviny. 

1. Smoothie 1
Umixuji perfektní mléčný nápoj s jakoukoliv přísadou. 
2. Smoothie 2
Jsem jako stvořený na perfektní ovocné / zeleninové smoothie v jakékoliv konzistenci od lehkého nápoje až po hustou smoothie kaši. 
3. Nutri Blend
S tímto programem mne nic nezastaví. Rozmixuji prakticky každou kombinaci, např. výborný jogurtový koktejl s ovocem a ořechy, protein nebo různé druhy polévek, pomazánek aj. Během mixování všechny suroviny perfektně provzdušním a tím dodám pokrmům skvělou nadýchanost a jemnost. 
4. Ice Crash
Při tomto programu ze sebe vydám maximum! Rozdrtím led na skvělou ledovou tříšť nebo vyrobím perfektní zmrzlinu a ovocný/zeleninový sorbet. 
5. Flour/Nuts
Rozdrtím na jemnou nebo hrubou mouku i několik druhů ořechů a tolik oblíbené ořechové mouky jsou na světě.
6. Soup/Saute
Rychle a efektivně, to je mé heslo! Při tomto programu si poradím s každou mraženou zeleninou a ovocem. 

Jsem vybaven technologií mixování ve vakuu. 

Při výrobě mysleli opravdu na všechno. U čtyř ze šesti programů dokážu mixovat ve vakuu. Co to vlastně znamená? V začátku celého procesu vysaju vzduch z nádoby a následně rozmixuji ingredience. Vakuum má vlastnost udržet potraviny čerstvé až po několik hodin. Nedochází k oxidaci a ztrátě vitamínů nebo minerálů a nápoj chutná i po několika hodinách stejně, jako právě umixovaný.

K funkci mi napomáhají nádoby o objemu 1,5l a 0,6l.

Větší a hlavní nádoba je skvělá a hlavně odolná parťačka vyrobená z Tritanu. Tento odolný plast neabsorbuje žádné pachy nebo vůně a přitom je BPA nezávadný. I při zpracování horkých nebo ledových surovin, neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky. Součástí mého balení jsou i dvě menší lahve, které jsou vyrobeny pro vakuovaní a svým tvarem jsou skvělé na cesty i sport a k tomu perfektně těsní. Jako bonus mě Sencor vybavil spínačem Auto - Clean, pro automatické mytí nádob / lahví.

Pro perfektní výkon využívám 6 nožů z vysoce kvalitní nerezové oceli s titanovým povrchem. 
Není náhoda, že jsem takto navržen! Díky kvalitě, s jakou jsou mé nože zpracovány, dokážu minimalizovat ztrátu enzymů a vitamínů, i když nevyužiji technologii vakuum.

I při maximálním výkonu mi bezpečnost nechybí.

Jsem vybaven protiskluzovým přísavkami a tak držím pevně na svém místě, těžko se mnou pohne i dospělý. Pro puštění programu musí být nádoba ve správné, zajištěné poloze.

A jaké jsou vlastně mé benefity pro zdraví? 

Živiny z rozmixovaných surovin se velmi dobře vstřebávají a nezatěžují žaludek složitým mechanickým zpracováním, jako u pevné stravy. Nedochází tak ke ztrátě vitamínů či vlákniny pod slupkou a vše je snadno stravitelné. V zimních měsících výborná prevence proti chřipce a v létě skvělý zdroj energie. 
 

Funkce a vlastnosti 

Mixování ve vakuu uchovává maximum živin
Mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další super potraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo
Výživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonu
Výživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dne
Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny
Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro perfektní výsledky přednastavených programů
PULSNÍ režim pro krátkodobé mixování a drcení ledu na zmrzlinu
6 programů + 6 různých rychlostí pro perfektní výsledky mixování (MILK SHAKE, SMOOTHIE, VÝŽIVNÝ KOKTEJL, DRCENÍ LEDU, OŘECHY A MOUKY, MRAŽENÉ DEZERTY)
Bezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné poloze
Neklouzavá základna pro zvýšenou bezpečnost
Snímatelné díly mohou být umývány v myčce nádobí
Materiál Tritan (PCTG) zaručuje vynikající odolnost
Šest vysoce kvalitních snímatelných nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu
Zabraňuje ztrátám enzymů a vitamínů
Omezuje oxidaci výživných koktejlů

Příslušenství

  • 1,5 l tritanová (PCTG) mixovací nádoba 
  • 2 x 0,6 l nádoba na uchování čerstvých nápojů (smoothie)

Rozměry a specifikace

Délka napájecího kabelu: 1,1 m
30 000 otáček za minutu
Příkon: 1 200 W

 

Stolní mixéry

Technický popis

Příkon 1 200 W
Drcení ledu
Počet rychlostí 6
Plynulá regulace
Objem nádoby 1,5 l
Materiál nádoby Tritan
Bezpečnostní pojistka
Turbo režim
Nástavec na šlehání
Strouhání
Výška 46 cm
Šířka 23 cm
Hloubka 21 cm
Barva Stříbrná
Hmotnost 4,9 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat