Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Osobní váhy

SBS 8800BK Bluetooth osobní váha

 • Spolehlivě analyzuje několik tělesných parametrů
 • Mobilní aplikace Sencor Health
 • Extra velký podsvícený LCD displej
Historický produkt
nelze zakoupit
1
/
3
Osobní váha s funkcí Bluetooth
Jsem Sencor osobní váha SBS 8800BK s funkcí Bluetooth. Se mnou budete dokonale informováni a díky mobilní aplikaci Sencor Health můžete sledovat své pokroky.
2
/
3
Výhody mobilní aplikace Sencor Health
S mobilní aplikací Sencor Health může sledovat své hodnoty celá rodina. Umí totiž zastřešit profil pro několik uživatelů najednou. Sleduje váš vývoj měření, motivuje vás k lepším výsledkům.
3
/
3
A jak vlastně funguji?
Pod velmi kvalitním skleněným povrchem mám kovové elektrody, které jsou umístěny i v rukojeti. Skrze elektrody odesílám velmi slabý elektrický impulz a na základě rozdílu elektrického odporu jednotlivých tkání dojde k výpočtu jejich podílu.

Představuji se jako nová Sencor osobní váha s funkcí Bluetooth

Jsem Sencor osobní váha SBS 8800BK s funkcí Bluetooth. Zprostředkuji vám plnohodnotné vážení a spolehlivou analýzu mnoha tělesných parametrů. Se mnou budete dokonale informováni a díky mobilní aplikaci Sencor Health můžete sledovat své pokroky.

Objevte výhody mobilní aplikace Sencor Health

S mobilní aplikací Sencor Health může sledovat své hodnoty celá rodina. Umí totiž zastřešit profil pro několik uživatelů najednou. Sleduje váš vývoj měření, motivuje vás k lepším výsledkům, a především výsledné měření podrobně analyzuje. Aplikace je vytvořena v poutavých energických barvách a přehledně vás navede přesně tam, kam potřebujete.

Vytvořím vám spolehlivou analýzu několika tělesných parametrů

Ukážu vám víc než jen kilogramy. Pro efektivní měření využívám metodu BIA, která mi umožňuje určit několik tělesných parametrů na základě elektrického odporu lidských tkání.

A jaké parametry dokážu analyzovat?

 • Podkožní tuk - Se mnou zjistíte, kolik procent z vaší celkové hmotnosti zastává podkožní tuk, zda je jeho podíl v normě, pod normou, nebo naopak na hranici s nadváhou či obezitou. Určitý podíl podkožního tuku je pro naše zdraví zcela zásadní a v těle tvoří několik důležitých funkcí. Tento druh tělesného tuku se tvoří přímo pod kůží a běžně se o něm mluví jako o faldících. 
 • Podíl vody těle - Dokážu analyzovat, kolik procent z vaší celkové hmotnosti tvoří voda a také vám řeknu, jestli jste zavodnění. Správná hydratace je důležitá, zrychluje spalování našeho metabolismu, vyplavuje z těla toxiny a dodává energii. Veškerá voda v lidském těle se označuje jako celková tělesná voda a u dospělých tvoří 55-60 % hmotnosti těla.
 • Svalová hmota - Sdělím vám, kolik procent z vaší celkové hmotnosti tvoří svaly. Svaly zajišťují oporu a pohyblivost celého těla. Správný podíl svalové hmoty se stará o to, aby lidské tělo neochablo a trénované svaly zlepšují svobodu pohybu i držení těla. 
 • Kosti - I kosti zastupují v lidském těle nemalou část z celkové hmotnosti. Mým úkolem je vypočítat, kolik procent z vaší celkové váhy tvoří kosti. U dospělého člověka je to přibližně 13-14 %.
 • Viscerální tuk - Dokážu analyzovat procento viscerálního tuku. V lidském těle tento druh tuku tvoří funkci nechtěného návštěvníka. Je velmi nenápadný, není na první pohled vidět a nelze ani nahmatat jako přebytek faldíků. Viscerální tuk je bílá tuková tkáň, která obklopuje orgány a může být pro ně nebezpečná.
 • BMR (bazální metabolický výdej) - BMR je spotřeba energie lidského organismu za 24 hodin v naprostém klidovém režimu, jak fyzickém, tak i psychickém, bez jakékoli vedlejší aktivity, jako je například chůze nebo jezení. Na základě výpočtu výše uvedených parametrů dokážu spolehlivě vypočítat váš bazální metabolismus.

A jak vlastně funguji?

Sama jsem tomu nemohla uvěřit, ale je to tak! Pod velmi kvalitním skleněným povrchem mám kovové elektrody, které jsou umístěny i v rukojeti. Skrze elektrody odesílám velmi slabý elektrický impulz a na základě rozdílu elektrického odporu jednotlivých tkání dojde k výpočtu jejich podílu. Sencor mi elektrody umístil tak, aby došlo k efektivnímu uzavření měřícího okruhu při postavení obou chodidel na elektrody a uchopení rukojeti oběma rukama.

Zajišťuji veškerá potřebná nastavení

Vážím až do 180 kg po 100 g a kromě běžné kilogramové jednotky mi můžete nastavit i libry nebo stopy. Nikde nehledejte žádný čudlík, automaticky se spustím při vstupu na váhu a v nečinnosti se sama vypnu. Funguji na 4 alkalické baterie AAA, které jsou samozřejmou součástí balení. 
 

Mé hlavní přednosti

 • Spolehlivě analyzuje několik tělesných parametrů
 • Mobilní aplikace Sencor Health
 • Extra velký podsvícený LCD displej

Funkce a vlastnosti

Spolehlivě analyzuje mnoho tělesných parametrů
Mobilní aplikace Sencor Health
Extra velký podsvícený LCD displej

Analyzuje tělesné parametry
 • ·       Podkožní tuk % 
 • ·       Voda %
 • ·       Svalovina %
 • ·       Kosti %
 • ·       BMR
 • ·       Viscerální tuk

Měření je založeno na metodě bioelektrické impedanční analýzy (BIA)
Metoda BIA umožňuje určit tyto hodnoty na základě elektrického odporu lidských tkání, který se měří pomocí slabého elektrického impulzu
K vysílání a snímání elektrického impulzu slouží kovové elektrody, které jsou umístěny na váze a rukojeti

Snadné ovládání mobilní aplikací Sencor Health
 • ·       Umí zastřešit profil pro více uživatelů
 • ·       Umožňuje nastavení 14 jazyků: EN, CZ, SK, HU, PL, RU, HR, IT, ES, FR, DE, PT, AR, GR
 • ·       Zobrazuje kompletní historii měření
 • ·       Sleduje vývoj měření
 • ·       Analyzuje měření
 • ·       Má velké úložiště dat

Skleněný povrch pro snadnou údržbu
Tvrzené bezpečnostní sklo (8 mm)
Váživost do 180 kg (rozlišení 100 g)
Funkce Auto-On (váží ihned po nastoupení na váhu)
Extra velký bíle podsvícený LCD displej (82 × 42 mm)
Možnost volby jednotek (kg/lb/st)
Indikace slabé baterie a přetížení
Automatické vypnutí při nečinnosti

Příslušenství

Tělo váhy
4x 1,5 V alkalické baterie typu AAA
Rukojeť
Držák na chytrý telefon

Technický popis

Napájení: 4x 1,5 V baterie typu AAA
Váživost: 180 kg/400lb/28st
Volba jednotek: kg/lb/st
Přesnost vážení: 100 g
Osobní váhy

Technický popis

Max. nosnost 180 kg
Jednotky KG/LB/ST
Auto ON/OFF
Tělesný tuk
Tělesná voda
Paměť na hodnoty
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Návod k použití /multijazykový/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat