Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SVC 7550TI SÁČKOVÝ VYSAVAČ 4AAAA

  • SVC 7550TI 4AAAA ECO POWER pro dokonalé vysátí jakéhokoli povrchu
  • Home-Pet-Car Kit  s příslušenstvím pro dosažení nejlepšího výsledku při jakémkoli úklidu okolo domácnosti, domácích mazlíčků nebo auta
  • HEPA H13 Filtr zajišťuje špičkovou filtraci vhodnou pro alergiky
2299 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Jsem 
sáčkový vysavač
Představujeme vám novou dimenzi bezstarostného uklízení s vysavačem Sencor SVC 7550TI. Tento model sáčkového vysavače je ideální pro dokonalé odstranění nečistot z jakéhokoli typu povrchu, ať už jde o koberce, dřevěné podlahy nebo interiér vašeho vozidla.
2
/
3
Partner pro
čistotu
Výkonný ECO POWER motor spolu s nejvyšší kategorií energetické efektivity zaručuje, že vysávání bude maximálně účinné. Navíc, díky příslušenství Home-Pet-Car Kit, se stane úklid domu, vysávání chlupů vašich mazlíčků nebo čištění auta snadnou a rychlou záležitostí.
3
/
3
Antialergenní
Pro ty, kteří trpí alergiemi, je připraven vysokokvalitní HEPA H13 filtr. Díky schopnosti zachytit velmi malé částice pomáhá tento filtr výrazně snižovat množství prachu a alergenů ve vzduchu, což je ideální nejen pro alergiky, ale i astmatiky.

Sáčkový vysavač

 

Čistota bez námahy

Představujeme vám novou dimenzi bezstarostného uklízení s vysavačem Sencor SVC 7550TI. Tento model sáčkového vysavače je ideální pro dokonalé odstranění nečistot z jakéhokoli typu povrchu, ať už jde o koberce, dřevěné podlahy nebo interiér vašeho vozidla. 
 

Hlavní parametry produktu:

• příkon 750 W 
• nejvyšší třída energetické účinnosti
• HEPA H13 filtr (pro alergiky)
• 3,5l syntetický sáček
• hladina hluku 75 dB

Partner pro čistotu

Výkonný ECO POWER motor spolu s nejvyšší kategorií energetické efektivity zaručuje, že vysávání bude maximálně účinné a zároveň šetrné k vaší peněžence. Navíc, díky příslušenství Home-Pet-Car Kit, se stane úklid domu, vysávání chlupů vašich mazlíčků nebo čištění auta snadnou a rychlou záležitostí.

Dokonale čistý domov

Pro ty, kteří trpí alergiemi, je připraven vysokokvalitní HEPA H13 filtr. Díky schopnosti zachytit velmi malé částice pomáhá tento filtr výrazně snižovat množství prachu a alergenů ve vzduchu, což je ideální nejen pro alergiky, ale i astmatiky. Vysavače s HEPA H13 filtry jsou efektivnější v odstraňování nečistot z vašeho domova, což znamená čistší podlahy, koberce a nábytek.

Příslušenství pro všechny povrchy

Bohaté příslušenství dělá z tohoto vysavače univerzálního bojovníka se špínou. Ať už zvolíte všestranný nástavec podlahové hubice, štěrbinový nástavec pro čištění úzkých prostor nebo musíte zbavit nábytek zvířecích chlupů – Sencor SVC 7550TI vás nezklame. Výběr správného nástavce pro konkrétní úkol nejen zlepšuje efektivitu čištění, ale také chrání povrchy ve vašem domově před poškozením. 
 

Nenechte se rušit

Model Sencor SVC 7550TI je vyroben s ohledem na maximální komfort při úklidu. S technologií Silence Technology, která zajišťuje tichý chod s hladinou hluku pouze 75 dB(A), můžete vysávat i v čase, kdy ostatní členové domácnosti odpočívají, a to zcela bez obav z rušení. 

Efektivita v úklidu

Díky XXL kovové teleskopické trubici, omyvatelnému vstupnímu mikrofiltru a měkkým kolečkům, která ochrání vaše podlahy, se vysávání stává nejen efektivním, ale i komfortním. A s funkcí automatického navíjení kabelu a možností vodorovného i svislého parkování podlahové hubice je uskladnění vysavače po použití rychlé a bezproblémové.
 

Obsah balení

• univerzální podlahová hubice
• štěrbinová hubice
• kartáčová hubice
• hubice na čalounění
• dlouhá ohebná štěrbinová hubice
• mini turbo kartáč
• hubice na tvrdé podlahy
• 3,5l syntetický sáček na prach pro lepší filtraci a hygienickou likvidaci prachu
Sáčkové vysavače

Technický popis

Bezsáčkový
Hlučnost 75 dB
Trubky Teleskopické kov
HEPA filtr
Hubice na čalounění
Štěrbinová hubice
Délka kabelu 7 m
Akční radius 10 m
Regulace výkonu
Objem sáčku/nádoby 3,5 l
Indikátor naplnění sáčku
Provedení koleček Měkčená
Výška (cm) 26 cm
Šířka (cm) 29 cm
Hloubka (cm) 47 cm
Barva Šedá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Návod k použití /multijazykový/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Mikrovlákenné sáčky do vysavače
SVC 68x
Mikrovlákenné sáčky do vysavače
Sáčky pro jednorázové použití pro vysavače SVC 682VT, 684TQ, 6900GR, 6920OR, 7500BK, 7550TI, v balení 5 sáčků.
Sada filtrů
SVX 044HF
Sada filtrů
Sada filtrů pro SVC 75xx
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat