Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Smoothie a odšťavňovače

Smoothie

Pokud hledáte šikovného pomocníka, který rychle promění oblíbené ingredience na zdravý koktejl, vyzkoušejte automatický smoothie mixér SENCOR.

Ovládání je velmi jednoduché – na rozdíl od kuchyňských robotů vám totiž nápoj připraví přímo v láhvi na pití. 

Smoothie

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Materiál nádoby

Počet rychlostí (stupně)

Plynulá regulace

Nástavec na šlehání

Objem nádobky

Zobrazit výsledky
Automatický mixér na Smoothie
SBL 7570SS
Automatický mixér na Smoothie
Dva přednastavené programy 45 / 60 sekund. Čtyři unikátní sportovní láhve vhodné k přenášení na trénink. Speciální mlýnek na kávu a bylinky. Láhve vyrobené z nárazově odolného TRITANU bez obsahu BPA (PCTG). Šest vysoce kvalitních vyjímatelných čepelí z nerezové oceli opatřených vrstvou titanu.
1599,00 Kč
Více informací
Smoothie Nutri mixér
SNB 660x
SNB 660x
Smoothie Nutri mixér
Smoothie Nutri mixér SNB 6600tři přednastavené mixovací programy, PULSE pro okamžité mixování a drcení ledu, BLEND pro výtečné, osvěžující, ovocné smoothie, EXTRA BLEND pro znamenité, výživné, zeleninové smoothie. Mění cele ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo. 
1499,00 Kč
Více informací
Automatický mixér na Smoothie
SBL 7550SS
Automatický mixér na Smoothie
Automatický mixér na Smoothie Sencor SBL 7550SS má dva přednastavené programy 45 / 60 sekund. Dvě unikátní sportovní láhve 0,6 l vhodné k přenášení na trénink a jednu skleněnou nádobu mixéru 0,9 l. Šest vysoce kvalitních vyjímatelných čepelí z nerezové oceli opatřených vrstvou titanu.
1499,00 Kč
Více informací
Automatický smoothie mixér
SBL-707x
SBL-707x
Automatický smoothie mixér
Svou sílu využívám prostřednictvím dvou programů. Navíc na mém designu si dali opravdu záležet! Doplním každý interiér, a to hned devíti metalickými barvami, díky kterým jsem fešák každým coulem. 
Automatický mixér na Smoothie VITAMIN+
SBL 717x
SBL 717x
Automatický mixér na Smoothie VITAMIN+
Jsem smoothie mixér s výkonem 800 W. Svou sílu využívám prostřednictvím dvou programů. Navíc na mém designu si dali opravdu záležet! Doplním každý interiér, a to hned devíti metalickými barvami, díky kterým jsem fešák každým coulem. Celý proces mixování zobrazuji na LED indikátoru a po skončení programu se automaticky vypnu. 
Smoothie mixér
SBL 221x
SBL 221x
Smoothie mixér
Smoothie mixér Sencor SBL 2210WH je ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské výživy. Láhve odolné proti nárazu jsou vyrobeny z materiálu TRITAN, který neobsahuje BPA
Smoothie mixér
sbl211x
sbl211x
Smoothie mixér
Smoothie mixér Sencor SBL 2110WH má vyjímatelné nárazu vzdorné láhve o objemu 0,6 l vyrobené z materiálu PCTG (neobsahuje BPA). Čtyři vysoce kvalitní snímatelné nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu.  Nádoba, víčko i nože mohou být bezpečně umývány v myčce na nádobí.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat