Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Tyčové mixéry

SHB 6551WH Tyčový mixér 7 v 1

 • Výkonný ruční tyčový mixér 1 500 W
 • Otočný regulátor rychlosti
 • Turbo tlačítko
2299 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Dokonale vybavený 
Výjimečně vybavený tyčový mixér rozmělní, nastrouhá, naseká, našlehá, rozdrtí, rozmixuje, napění i připraví dokonale hladkou bramborovou kaši. S jeho pomocí zvládnete každý recept i příprava teplých jídel bude hračka.
2
/
4
Nerezové nástavce
Příslušenství tohoto mixéru je vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli, která nezachytává žádné pachy ani chutě a velice snadno se udržuje. Sekací nástavce a nože, které jsou opatřené technologií Titanum QuadBlade, si zachovávají vysoké podíly vitamínů a minerálů v připravovaných surovinách.
3
/
4
Kuchyňský robot
Tyčový mixér se řadí mezi nejvýkonnější kuchyňské spotřebiče. Food processor s nádobou o objemu 1,5 litrů bude váš multifunkční pomocník, ve kterém nastrouháte, nakrájíte, umixujete, nasekáte a dokonce i uhnětete těsto.
4
/
4
Sekáček
s praktickou nádobou
Sekáček si ladně poradí s nasekáním ořechů i bylinek. Rozdrtí sušenky na cheesecake i vám pomůže připravit drcené ovesné vločky. Během horkých dní jistě využijete jeho funkci drtiče ledu.

Dokonale vybavený tyčový mixér 7v1 Sencor SHB 6551WH

Výjimečně vybavený tyčový mixér Sencor SHB 6551WH se stane vašim nepostradatelným parťákem v kuchyni. Rozmělní, nastrouhá, naseká, našlehá, rozdrtí, rozmixuje, napění i připraví dokonale hladkou bramborovou kaši. S jeho pomocí zvládnete každý recept i příprava teplých jídel bude hračka. Je opatřen velice výkonným motorem 1 500 W a nerezovými součástmi. Díky ergonomicky tvarované rukojeti a flexibilní koncovce přívodního kabelu o 360° je snadno ovladatelný a výborně se s ním manipuluje.

Hlavní parametry produktu:

 • Výkonný ruční tyčový mixér 1 500 W
 • Otočný regulátor rychlosti
 • Turbo tlačítko
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • Technologie Titanum QuadBlade pro zachování vitamínů a minerálů 
 • Nerezové příslušenství 
 • Nerezový mixér o délce 20 cm
 • Bezpečnostní zámek
 • Bohatá výbava

Snadno nastavitelný

Uvnitř těla mixéru se nachází výkonný motor o síle 1 500 W, který vyniká svou dlouhou životností a bezproblémovým provozem. Ovládání pomocí regulátoru rychlosti a tlačítka je velmi pohodlné. Na rukojeti je také tlačítko Turbo pro okamžité zvednutí výkonu. 

Nerezové nástavce a nože s titanovou vrstvou

Příslušenství tohoto mixéru je vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli, která nezachytává žádné pachy ani chutě a velice snadno se udržuje. Sekací nástavce a nože, které jsou opatřené technologií Titanum QuadBlade, si zachovávají vysoké podíly vitamínů a minerálů v připravovaných surovinách.

Bohaté příslušenství

Bohaté příslušenství s širokou škálou využití vás prostě dostane. Šlehací metly, napěňovač mléka a tyčový nástavec jsou vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli. Ve výbavě má praktický food processor pro hnětení a krájení. Jeho tyčový nástavec se pyšní svou jedinečnou dlouhou nohou 20 cm pro pohodlné mixování přímo v hrncích i větších objemů jídel. Skvěle poslouží při přípravě zeleninových krémů či při tvorbě marmelád. Navíc je odměrná nádoba o objemu 800 ml opatřena víčkem pro snadné skladování potravin.

Sekáček s praktickou nádobou o objemu 500 ml

Sekáček si ladně poradí s nasekáním ořechů i bylinek. Rozdrtí sušenky na cheesecake i vám pomůže připravit drcené ovesné vločky. Během horkých dní jistě využijete jeho funkci drtiče ledu, kdy během chvíle připraví ledovou tříšť do ovocných koktejlů a letních drinků.

Kuchyňský robot s nádobou o objemu 1,5 l

Tyčový mixér Sencor SHB 6551WH se řadí mezi nejvýkonnější kuchyňské spotřebiče. Food processor s nádobou o objemu 1,5 litrů bude váš multifunkční pomocník, ve kterém nastrouháte, nakrájíte, umixujete, nasekáte a dokonce i uhnětete těsto.

Nadstandardní výbava

Oproti běžným tyčovým mixérům se pyšní extra výbavou. Naleznete v ní praktický mlýnek na koření a bylinky. S jeho pomocí si můžete vytvářet různé varianty kořenicích směsí a bylinkových solí. Do kuchyňského robotu lze vložit strouhací a krájecí nástavec, které se hodí pro výrobu salátů a zeleninových základů do jídel. Pro přípravu zeleninových pyré a bramborové kaše vám bezvadně poslouží mačkač brambor. A můžete s ním i napěnit mléko.

Bezpečnost během používání

Během používání a při zapnutí se rozsvítí LED kontrolka provozu, která příjemně podsvítí ovládání. Pro lepší manipulaci je vybaven flexibilní otočnou koncovkou o 360° na síťovém kabelu, takže vám nebude překážet při přípravě. V případě, že se motor začne přehřívat, automaticky se přístroj vypne. 

Obsah balení

 • dvojitý ruční šlehač z nerezové oceli
 • mačkač brambor
 • nerezový mixér o délce 20 cm
 • kuchyňský robot s 2 noži z nerezové oceli a nádobou o objemu 1,5 l
 • mlýnek na koření a bylinky
 • strouhací a krájecí nástavec
 • napěňovač mléka
 • sekací nástavec s nádobou o objemu 500 ml
 • odměrná nádoba s víkem 800 ml
Tyčové mixéry

Technický popis

Příkon (W) 1 500 W
Napájení Síť
Drcení ledu
Materiál nástavce Nerez
Počet nástavců 4
Šlehací metla
Připevnění na stěnu
Nástavec na šlehání
Strouhání
Barva Bílá
Plynulá regulace
Bezpečnostní pojistka
Turbo režim

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat