Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Audio-video

Sencor nabízí škálu prvotřídní audio-video techniky. Máte rádi kvalitní zvuk z reproduktorů nebo sluchátek? Baví vás natáčet si zážitky z dovolené či sportovní výkony? Nebo jste fandové mobilních telefonů, tabletů a dalších technologických vychytávek? Pro vás všechny má naše značka plno produktů, které stojí za to mít doma, v kapse či v autě.
Zobrazit výsledky
Přenosný párty reproduktor
SSS 3700
Přenosný párty reproduktor
Reproduktor SSS 3700 ozvučí menší i větší párty dle vašich představ
3799 Kč
Ihned k odeslání <5 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů

Technologie

Bluetooth
Bluetooth
Technologie Bluetooth umožňuje bezdrátové přehrávání Vaší oblíbené hudby z telefonu, tabletu či počítače. Garancí čistého a stabilního poslechu je použití těch nejnovějších Bluetooth čipů.
Bluetooth reproduktory

Digitální zvukový procesor
Digitální zvukový procesor
DSP přináší zcela nové standardy pro čistotu, dynamiku a kvalitu zvuku. Digitální zvukový procesor zpracuje a vylepší přehrávanou skladbu obohacením určitých frekvencí a přiblížení zvuku k původnímu originálu.

True Wireless Stereo
True Wireless Stereo
TWS je technologie, pomocí které můžete streamovat hudbu ze svého telefonu zároveň do dvou reproduktorů. True Wireless Stereo oddělí pravý a levý kanál pro živější poslech hudby.

Digital audio broadcasting
Digital Audio Broadcasting
Prostřednictvím DAB+ tuneru můžete přijímat digitální radiové vysílání, které přináší čistší a kvalitnější příjem s širší žánrovou nabídkou.
Rádia s DAB+
Voděodolné Bluetooth reproduktory hype
Voděodolné Bluetooth reproduktory hype
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat