Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyně

Vaření a pečení

Zvládnout skvělou mezinárodní kuchyni je v režii spotřebičů Sencor hračka. O dokonalou rýži se postará automatický rýžovar, díky moderním horkovzdušným fritézám si můžete užívat perfektní hranolky s minimem tuku a dokonalý steak či grilovanou zeleninu vykouzlí kontaktní gril a díky výkonnému a energeticky šetrnému indukčnímu vařiči můžete být třeba mistry sauté. Mnohé spotřebiče Sencor jsou navíc uzpůsobené pro snadné přenášení a můžete si je tak vzít na chatu či chalupu, studentskou kolej nebo jimi vybavit venkovní kuchyň na zahradě či v kempu.
Zobrazit výsledky

pekarny-2023
SKVĚLÝ
DEN ZAČÍNÁ
DOMÁCÍM CHLEBEM
Proměňte svou kuchyni v profesionální pekárnu. Začínat den s čerstvým a křupavým domácím chlebem není totiž s domácí pekárnou SENCOR nic složitého! 
Domácí pekárny chleba

sendvic-2023
JEDEN PŘÍSTROJ,
NEČEKANĚ MNOHO MOŽNOSTÍ
Ugrilovat kus masa, připravit toasty nebo panini a skončit sladkou vaflí? Nic není nemožné. Kdysi byste na to potřebovali alespoň tři spotřebiče, teď ale všechno zvládne jeden jediný. Tajemství spočívá ve výměnných deskách s různě tvarovanými povrchy.

Moderní sendvičovače jsou všestranné, šetří nejen peníze, ale i čas.
Poznejte naše sendvičovače

hrnce-2023
JEDNODUCHÉ
ZDRAVÉ VAŘENÍ
Křehké maso, které se rozplývá na jazyku, je fantasticky šťavnaté a plné chuti – to dokáže jen tlakový hrnec.
 
Nejnovější hrnce od SENCOR toho však umí mnohem víc. Jsou skutečně multifunkční, dokáží péct jako nejlepší trouba a vařit jako elektrický nebo plynový sporák. To všechno o 50% rychleji, efektivněji a s menší spotřebou energie. 
Poznejte parní hrnce

Friteza-2023
KŘUPAVÉ A DIETNÍ SMAŽENÍ, V HORKÉM VZDUCHU
Máte rádi smažená jídla? Hranolky, řízky, kuřecí maso, křidélka nebo koblihy? Teď je můžete mít každý den! Horkovzdušné fritézy od SENCOR smaží bez zbytečného tuku, a tak si oprávněně zaslouží uznání i od odborníků na zdravou výživu. 

A jak vlastně přístroj funguje? Fritéza používá speciální technologii, díky níž horký vzduch rovnoměrně cirkuluje a smaží jídlo ze všech stran. Nepotřebuje k tomu vůbec žádný tuk. Když je třeba, sama jídlo během přípravy promíchá. Na rozdíl od běžných fritéz, které jsou plné oleje, z ní díky účinným filtrům neunikají nepříjemné pachy.
Horkovzdušné fritézy
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat