Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Pro média

Působíte v médiích a máte zájem o informace o značce Sencor, našich produktech nebo si chcete některý z nich vyzkoušet v rámci redakčního testu?

Ozvěte se nám na press@sencor.cz a rádi vám pomůžeme. 

VYBERTE SI

Meteostanice Sencor: Od základních modelů až  po profesionální přístroje

Meteostanice Sencor: Od základních modelů až po profesionální přístroje

Přesná předpověď počasí na jediný pohled nebo také přístup k aktuálním datům o počasí doma odkudkoliv ze světa. Evropská značka Sencor nabízí meteostanice, které základními funkcemi uspokojí běžné uživatele, ale také v případě profesionálních přístrojů naplní nároky nadšených meteorologů.
 
Sklizeň začíná: Vytěžte z léta maximum

Sklizeň začíná: Vytěžte z léta maximum

Nemusíte být zrovna agro baron, abyste si dopřáli pocit dostatku a hojnosti úrody. Vždyť nejde vždy jen o peníze. Radost udělá plný košík vlastnoručně vypěstovaného ovoce nebo zeleniny stejně jako té, kterou jste si koupili na farmářském trhu nebo vám ji někdo daroval. Zkuste se pustit do výroby home made sušeného ovoce, lisování vlastního sirupu nebo krájení zeleniny do zásoby, zapojit celou rodinu i s dětmi a vsaďte se, že získáte mnohem víc zážitků než při trávení dne v nákupním centru.
Odměňte svého teenegera. Dárek za vysvědčení jako  motivace i jako podpora

Odměňte svého teenegera. Dárek za vysvědčení jako motivace i jako podpora

Udělejte si před blížícím se koncem školního roku pár minut čas a zamyslete se nad tím, čím ocenit práci vašich už ne tak docela malých dětí. Zjistili jste, že jim radost z panenky nebo autíčka úsměv na tváři už nevykouzlí? Nebo si rychle odpovíte, že výsledky vašich dětí za odměnu nestojí?
Zatočte s vedrem

Zatočte s vedrem

S příchodem letních měsíců a stoupajícími teplotami se mnoho z nás snaží najít efektivní způsoby, jak se ochladit a zároveň udržet prostředí domova či kanceláře komfortní. Jedním z nejjednodušších a zároveň praktickým řešením je pořízení ventilátoru.
Letadlem nebo autem? Buďte SAFE v každé situaci

Letadlem nebo autem? Buďte SAFE v každé situaci

S létem se přiblížil čas dovolených. Dny plné zábavy, odpočinku a nevšedních zážitků. V oblibě se drží prázdniny, kdy sednete za volant a vyrazíte do vaší oblíbené destinace nebo se rozhodnete poznat nová místa. Přitom se nechcete vázat na instrukce cestovních kanceláří.
Do náruče přírody v pohodě a s komfortem

Do náruče přírody v pohodě a s komfortem

Grilování a výlety na chalupu jsou klasické aktivity, které spojují přírodní prostředí, společnost blízkých lidí a chuťové zážitky. S příchodem nových technologií a moderních vychytávek se však tyto zážitky začínají proměňovat. V dnešní době je důraz kladen zejména na komfort, efektivitu a pohodlí. Už se nám nechce rozdělávat oheň sirkami, být cítit kouřem nebo čelit útokům neodbytného hmyzu. 
Z horka do zimy: Udržte si chladnou hlavu

Z horka do zimy: Udržte si chladnou hlavu

Klimatizace se stala nedílnou součástí našeho každodenního moderního života. Poskytuje nejen komfortní prostředí během horkých letních dnů, ale také hraje klíčovou roli v regulaci teploty a kvality vzduchu v různých prostorách. S příchodem vyšších teplot a změn klimatu se stává stále důležitějším prvkem technologie, která ovlivňuje náš komfort, produktivitu i zdraví. 
Oslavte DEN DĚTÍ nekončícím  smíchem a nakažlivou euforií

Oslavte DEN DĚTÍ nekončícím smíchem a nakažlivou euforií

Květen se přehoupne jako nic, už je tu červen a v jeho samém začátku úžasný, hravý a bezstarostný Den dětí. Většina z nás se 1. června snaží ve všech dětských očích vykouzlit radost a tento den všem ratolestem zpříjemnit.
 
Pamatujete si dobu, kdy jste byli sami děti? O čem jste snili? Určitě si vzpomenete na různá autíčka nebo panenky, klávesy nebo walkman. A víte, o čem sní vaše děti? Možná je to elektrokoloběžka nebo přenosný reproduktor, díky nimž zažijí se svými vrstevníky spoustu zábavy.
 
Nové koloběžka X50 přináší bezkonkurenční dojezd  i příležitost pro adrenalinová dobrodružství v terénu

Nové koloběžka X50 přináší bezkonkurenční dojezd i příležitost pro adrenalinová dobrodružství v terénu

V moderním světě se elektrokoloběžky stávají stále populárnější volbou pro rychlou a ekologickou dopravu ve městě i mimo něj. Sencor představuje novou elektrickou koloběžku X50, která vyniká vysokým výkonem, bezkonkurenčním dojezdem až 65 kilometrů a také tlumením a robustností pro terénní vyjížďky. Samozřejmostí je kvalitní provedení a vysoká spolehlivost.
 
SIRIUS 2 MICRO: A rodina je kompletní

SIRIUS 2 MICRO: A rodina je kompletní

Letní teploty vtrhly mezi nás a ke slunnému počasí patří, nejen různé zahradní party, ale především hudba. A to hudba na plný pecky. Domácí i světové hudební hvězdy se předhánějí ve skládání letních hitů a my je chceme poslouchat. Všude! V práci, doma, na zahradě, na koupališti. Když jedeme na vodu, když si uděláme v parku piknik. Kde jen budeme chtít.
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat