Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Pro média

Působíte v médiích a máte zájem o informace o značce Sencor, našich produktech nebo si chcete některý z nich vyzkoušet v rámci redakčního testu?

Ozvěte se nám na press@sencor.cz a rádi vám pomůžeme. 

VYBERTE SI

Sencor v nové kampani ukazuje „tu jednu věc, kterou nedokáže“

Sencor v nové kampani ukazuje „tu jednu věc, kterou nedokáže“
Praha, 19. února 2024 – Výrobce domácích spotřebičů a spotřební elektroniky Sencor v průběhu února 2024 spustil novou kampaň, která reprezentuje novou vizuální a komunikační identitu. Kreativní koncept agentury Bypass Ideas propojuje vlastnosti produktů a jejich benefity s nadsázkou inspirovanou životními situacemi, v nichž přiznává „tu jednu věc, kterou Sencor nedokáže“. Cílem kampaně, která využije kompletní mediamix, je posunout vnímanou kvalitu značky a zvýšit podíl zákazníků, kteří zvažují její koupi.

Otevřete bránu do světa prvotřídního kávového umění

Otevřete bránu do světa prvotřídního kávového uměníModerní doba si žádá moderní řešení a právě to nabízí Automatické Espresso od značky Sencor.
S tímto prémiovým pomocníkem si doma můžete užívat dokonalého šálku espressa nebo lunga, kdykoli se vám zamane. Díky jeho špičkovým funkcím a výkonnosti se budete cítit jako v oblíbené kavárně, a to v pohodlí vašeho domova.
Vyšlehejte si velikonoční radost

Vyšlehejte si velikonoční radost

Velikonoce jsou obdobím, kdy se rodiny a přátelé scházejí u společného stolu. Užívají si nejenom tradice v podobě barvení vajec a pletení pomlázek, ale také atmosféru, chutě a vůně z čerstvě připravených pochoutek. S blížícími se svátky se naše domovy proměňují v centra příprav těch nejlahodnějších pokrmů, ať už se jedná o mazanec, beránka, nádivku nebo jarní polévku. Aby vaše kulinářské dovednosti mohly zazářit v celé své kráse, přinášíme vám několik tipů. Díky nim budou vaše rodinná setkání letos ještě chutnější a nezapomenutelnější!
 
Láska rozkvétá s každým společným zážitkem

Láska rozkvétá s každým společným zážitkem

Láska se prohlubuje s každým sdíleným okamžikem a Valentýn není výjimkou. Místo tradičních projevů lásky v podobě květin a čokolády můžete letos posunout romantiku i jiným směrem. Váš protějšek zajisté ocení i to, pokud se jen pro něj hezky upravíte nebo si společně vychutnáte drink. Romantickou náladu nejen o svátku všech zamilovaných do vaší domácnosti snadno vnesou spotřebiče v červené barvě.
 
Svěží vzduch snadno a chytře

Svěží vzduch snadno a chytře

Snažíme se žít zdravě, dbáme na dostatek pohybu, vybíráme kvalitní potraviny, věnujeme čas odpočinku i duševní pohodě. Zkrátka aktuálně je populární zdravý životní styl. Často ale opomíjíme kvalitu vzduchu. S venkovním ovzduším toho o moc víc neuděláme, než že si místo procházky průmyslovou zónou zvolíme procházku lesem, kde se nadýcháme čerstvého vzduchu. Se vzduchem v domácnosti toho ale můžeme udělat mnohem víc.
 
Chytří pomocníci na cestě ke zdravému  životnímu stylu nejen po Vánocích

Chytří pomocníci na cestě ke zdravému životnímu stylu nejen po Vánocích

V dnešním životním tempu plném stresu a neustálého shonu je detox, neboli očista těla, klíčem k obnovení ztracené energie a dosažení optimálního zdraví. Kvalitní strava, pravidelný pohyb a dostatečný příjem tekutin jsou ideální cestou k životu plnému energie a vitality. Detox není jen módním trendem – je to investice do zdraví, která se vám vrátí.
 
Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině

Síť prodejen PLANEO ve spolupráci se značkami Sencor a Yenkee darovala obyvatelům ukrajinského Dnipra vybavení v hodnotě více než tři miliony korun.
 
Z TRHU ZBÝVÁ STÁHNOUT UŽ JEN POSLEDNÍ KUSY MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH A SAC MT1222CH

Z TRHU ZBÝVÁ STÁHNOUT UŽ JEN POSLEDNÍ KUSY MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH A SAC MT1222CH

Společnost FAST ČR, výhradní distributor produktů Sencor v ČR, stahuje z trhu poslední kusy mobilních klimatizací Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH vyrobené v roce 2019 (výrobní šarže "Lot 2019122***), z důvodu možného rizika zkratu a následného vznícení produktu. Zároveň vyzývá své zákazníky, aby přestali klimatizace používat a vrátili je na centrálu společnosti. Zákazníkům budou vráceny peníze v plné výši kupní ceny. V současné chvíli bylo zajištěno více než 90 % potenciálně rizikových produktů, u kterých již došlo k plné refundaci či opravě (dle požadavku zákazníka). Zákazníci, u kterých došlo k opravě (vyvázání vadné kabeláže) výše jmenované klimatizace autorizovaným servisem, mohou produkt dále používat a výzva k vrácení produktu se jich netýká. V případě nejasností mohou kontaktovat společnost FAST ČR*.
Z TRHU ZBÝVÁ STÁHNOUT UŽ JEN POSLEDNÍ KUSY MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH A SAC MT1222CH

Z TRHU ZBÝVÁ STÁHNOUT UŽ JEN POSLEDNÍ KUSY MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH A SAC MT1222CH

Pouhý měsíc od uveřejnění informace o dobrovolném stažení mobilních klimatizací Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH zbývá společnosti FAST ČR na českém trhu dohledat a stáhnout už jen poslední kusy. Výhradní distributor produktů Sencor v ČR stahuje tyto modely z důvodu možného rizika zkratu a vznícení produktu. Vyzývá proto zbývající majitele, aby přestali klimatizace používat a vrátili je prodejci nebo kontaktovali přímo centrálu společnosti. Jako náhradu si mohou zákazníci zvolit vrácení peněz v plné výši kupní ceny nebo provedení servisního zásahu k odstranění montážní chyby. V současné chvíli byla již většina potenciálně rizikových produktů stažena nebo u nich proběhla/proběhne sjednaná oprava.
INFORMACE O DOBROVOLNÉM STAŽENÍ MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH a SAC MT1222CH Z TRHU

INFORMACE O DOBROVOLNÉM STAŽENÍ MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH a SAC MT1222CH Z TRHU

Společnost FAST ČR, výhradní distributor produktů Sencor v ČR, stahuje z trhu mobilní klimatizaci Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH z důvodu možného rizika zkratu a vznícení produktu. Zároveň vyzývá své zákazníky, aby přestali klimatizace používat a vrátili je prodejci nebo kontaktovali centrálu společnosti. Zákazníci si mohou zvolit vrácení peněz v plné výši kupní ceny nebo provedení servisního zásahu k odstranění montážní chyby. V současné chvíli byly již zajištěny dvě třetiny potenciálně rizikových produktů, u kterých již došlo k refundaci či jejich opravě.
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat