Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Autochladničky

SCM 1122 Autochladnička

  • Vnitřní objem 22 l
  • Chladí až o 20 °C pod okolní teplotu
  • Napájení DC 12 V z automobilové zástrčky
  • Kvalitní izolace z cyklopentanu
1499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Nízká hmotnost
Výsadou tohoto produktu je samozřejmě cestování. Při takové situaci potřebujete přesně dvě věci - aby chladnička vážila co nejméně a aby se do ní hodně vešlo. Oba tyto požadavky tato lednice splňuje. Váží pouhých 4,5 kg a její objem dosahuje 22 l. Pohodlně tak do ní umístíte vše, co vám přijde na mysl.
2
/
4
Studené
nápoje i potraviny
Pokud by chladnička měla umět jedinou věc, je to samozřejmě schopnost udržovat nízkou teplotu. Tento přístroj to splňuje na výbornou. Disponuje totiž skutečně výkonným chladícím článkem a účinnou tepelnou izolací. 
 
3
/
4
Napájení rovnou z auta
pro všechny vaše cesty
Sencor v případě napájení přišel s velmi efektivním řešením. Jelikož je tento produkt určen primárně pro cesty a výlety, napájí se pomocí kabelu připojeného k 12V zásuvce. 
4
/
4
Konstrukce vhodná
na jakýkoli výlet
Tato chladnička byla designovaná k tomu, abyste ji snadno mohli vzít kamkoli s sebou. Na zahradu, na výlet, nebo třeba na piknik. Snadnou manipulaci vám usnadní její praktická rukojeť, která zároveň slouží i jako podpěra pro víko. Stačí ji zapřít o spodní hranu. 

Praktická autochladnička SCM 1122 od značky Sencor

Vyzkoušejte výkonnou autochladničku SCM 1122 od značky Sencor s krásným designem. Díky její konstrukci ji využijete kdekoli na cestách, u vody, v kempu nebo třeba na chalupě. Můžete ji totiž díky jejím skladným rozměrům, nízké hmotnosti a velké rukojeti pohodlně přenášet. Chladné dobroty tak budete mít vždy nablízku. Navzdory svým rozměrům disponuje skvělým objemem. Ten dosahuje hodnoty 22 l, a proto dovnitř snadno poskládáte jak své oblíbené nápoje, tak i jídlo. Jako zdroj energie lednici slouží 12 V autozásuvka, kterou najdeme zejména v autech. Dělá to z ní ideálního parťáka na všechny vaše výlety. Navíc díky účinné tepelné izolaci a efektivnímu tepelnému článku je schopna svou vnitřní teplotu udržet až  o 20 °C nižší, než je teplota okolního vzduchu. 

Další parametry tohoto produktu: 

  • Vnitřní objem 22 l
  • Chladí až o 20 °C pod okolní teplotu
  • Napájení DC 12 V z automobilové zástrčky
  • Kvalitní izolace z cyklopentanu
  • Velká rukojeť pro snadné přenášení

Nízká hmotnost a i přes to slušný objem

Výsadou tohoto produktu je samozřejmě cestování. Při takové situaci potřebujete přesně dvě věci - aby chladnička vážila co nejméně a aby se do ní hodně vešlo. Oba tyto požadavky tato lednice splňuje. Váží pouhých 4,5 kg a její objem dosahuje 22 l. Pohodlně tak do ní umístíte vše, co vám přijde na mysl.

Studené nápoje i potraviny kdekoli na cestách

Pokud by chladnička měla umět jedinou věc, je to samozřejmě schopnost udržovat nízkou teplotu. Tento přístroj to splňuje na výbornou. Disponuje totiž skutečně výkonným chladícím článkem a účinnou tepelnou izolací. Společně se postarají o to, že uvnitř lednice bude za normálních podmínek teplota až o 20 °C menší, než je venkovní teplota. 

Napájení rovnou z auta pro všechny vaše cesty

Sencor v případě napájení přišel s velmi efektivním řešením. Jelikož je tento produkt určen primárně pro cesty a výlety, napájí se pomocí kabelu připojeného k 12 V zásuvce. Takové se nachází kupříkladu v autech. Sadno ji tak 145 cm dlouhým napájecím kabelem spojíte se zásuvkou ze zadní sedačky i z kufru.  V momentě, kdy dojde ke spojení se zdrojem, lednice začne automaticky chladit. Zároveň je vybavena pojistkou, která detekuje, zda je napětí správné, tedy 12 V. Pokud by nebylo, přístroj se sám bezpečně vypne. Nežádoucí vybití autobaterie je tak eliminováno.

Konstrukce vhodná na jakýkoli výlet

Tato chladnička byla designovaná k tomu, abyste ji snadno mohli vzít kamkoli s sebou. Na zahradu, na výlet, nebo třeba na piknik. Snadnou manipulaci vám usnadní její praktická rukojeť, která zároveň slouží i jako podpěra pro víko. Stačí ji zapřít o spodní hranu. Budou se vám tak mnohem lépe hledat věci uvnitř. Navíc díky malé hmotnosti a skladné konstrukci bude radost ji využívat. Taktéž údržba je zcela snadná. Po použití stačí navlhčenou houbičkou nebo hadříkem otřít její povrch.

Obsah balení
Autochladnička
Napájecí adaptér 12 V

Hlavní body produktu
Objem 22 l
Chladí až o 20 °C pod okolní teplotu
Napájení DC 12 V z automobilové zástrčky

Popis produktu
Objem 22 l (21 l využitelný prostor po zavření víka)
Chladí až o 20 °C pod okolní teplotu
Napájení DC 12 V z automobilové zástrčky
Kvalitní izolace cyklopentan
Maximální chladicí výkon 18 °C až 20 °C pod okolní teplotou
Velká rukojeť pro snadné přenášení na piknik a kempování
Stylový design, ideální pro použití doma i v přírodě

Příslušenství
Autochladnička
Napájecí adaptér 12 V

Technický popis
Příkon: 45 W
Vstupní napětí: 12 V
Hmotnost: 4,5 kg 
Délka napájecího kabelu: 145 cm
Rozměry (š × v × h):  Vnější 455 × 345 × 335 mm
                                   Vnitřní 400 × 245 × 265 (-45) mm

Hrubý (užitný) objem: 22 l (21 l)
Barva: oranžová
Izolace: cyklopentan (C5H10)
Autochladničky

Technický popis

Provedení Autochladnička
Objem chladničky (l) 22 l
Napájení DC 12V
Barva Oranžová
Výška (cm) 34,5 cm
Šířka (cm) 45,5 cm
Hloubka (cm) 33,5 cm
Hmotnost 4,5 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat