Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Fritézy
Fritézy

SFR 5400WH Multifunkční horkovzdušná fritéza

na základě 1 ověřených recenzí
 • Zdravá alternativa k tradičnímu způsobu smažení
 • Objem 11 l
 • Bohaté příslušenství pro 12 přednastavených programů
1
/
5
Vyhotovím jídlo skvělé chuti a zachovám živiny.
Jsem multifunkční fritéza, která pracuje s horkým vzduchem. Zpracuji nespočet surovin bez přidaného oleje. Pokrmy, které vydám, mají dokonalou autentickou chuť se skoro polovičním obsahem tuku než u těch smažených.
2
/
5
S objemem 11 l poskytnu pohoštění pro několik lidí.
Máte velkou rodinu, čekáte návštěvu několika přátel nebo chcete rychle uvařit? Ušetřím mnoho práce i času. Objem mám dostatečně velký k tomu, abych zpracovala výborné jídlo pro několik lidí najednou, a to poměrně rychle v závislosti a na připravovaném pokrmu.
3
/
5
12 přednastavených programů
Nabízím opravdu hodně! V mém příslušenství najdete vše potřebné k tomu, abyste mohli naplno využívat všech 12 přednastavených programů. Pusťte uzdu fantazii a využijte příslušenství i na jiné oblíbené dobroty, které máte rádi. 
4
/
5
Zamilujete si jednoduchost ovládání
Perfektně přehledný dotykový ovládací panel s LED displejem a světelnými kontrolkami! Všechny programy mám vyobrazeny ve dvou řadách na intuitivních ikonkách. Nemusíte nic hledat nebo složitě nastavovat, stačí jen zmáčknout!
5
/
5
Mám dokonale promyšlený bezpečnostní systém
Samozřejmě zaručuji i bezpečnou manipulaci pojistkou proti přehřátí, neklouzavou základnou, v době nečinnosti pohotovostním režimem a obzvláště vysoce kvalitními materiály. 
Hodnocení SFR 5400WH Multifunkční horkovzdušná fritéza:
100%
na základě 1 ověřených recenzí
Horkovzdušní fritéza Sencor je ideální pro ty, kteří chtějí vařit zdravě, ale přitom rychle a pestrě. Fritéza nabízí vysoký výkon, multifunkčnost, přehledné ovládání, je to zkrátka skvělý pomocník v kuchyni.
Zdravější vaření Smažení bez oleje 12 přednastavitelných programů připravy jídla přehledné intuitivní ovládání bohatá výbava pro přípravu hranolků, kuřete, ryb, zeleniny, koláčů nebo pizzi
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Vyhotovím jídlo skvělé chuti a zachovám živiny.

Jsem multifunkční fritéza, která pracuje s horkým vzduchem. Zpracuji nespočet surovin bez přidaného oleje. Pokrmy, které vydám, mají dokonalou autentickou chuť se skoro polovičním obsahem tuku než u těch smažených. Jaký je výsledek? Vyrobím rychlou a v mnoha ohledech zdravější kuchyni a jelikož jsem multifunkční, upeču i celé kuře nebo skvělý domácí koláč. Navíc, když se na mě podíváte, řeknete si, že jsem designově opravdu povedená! 

S objemem 11 l poskytnu pohoštění pro několik lidí.

Máte velkou rodinu, čekáte návštěvu několika přátel nebo chcete rychle uvařit? Ušetřím mnoho práce i času. Objem mám dostatečně velký k tomu, abych zpracovala výborné jídlo pro několik lidí najednou, a to poměrně rychle v závislosti a na připravovaném pokrmu. Rozvádím rovnoměrně horký vzduch do celého prostoru, abych se postarala o všechny suroviny bez Vaší asistence nebo časté kontroly. Čas, který ušetřím, můžete věnovat sobě, dětem nebo přátelům.  

12 přednastavených programů, které jsem vybrala speciálně pro Vás.

Nabízím opravdu hodně! V mém příslušenství najdete vše potřebné k tomu, abyste mohli naplno využívat všech 12 přednastavených programů. Pusťte uzdu fantazii a využijte příslušenství i na jiné oblíbené dobroty, které máte rádi. V balení najdete nástavec na promíchání surovin, který jistě oceníte, protože díky němu se postarám o automatické promíchání během procesu. Dále mám plech na pizzu 25 cm, nástavec na smažení i opékání kuřete a samozřejmě horkuvzdornou rukojeť k přenášení již hotových lahůdek. S programy zpracuji opravdu ohromné množství jídel, doma připravené, mražené, pizzu, steak, hamburgery, koláče nebo celá kuřata. Ke všem programům automaticky nastavím čas i teplotu, kterou si můžete dle potřeby upravovat. Je jen málo horkovzdušných fritéz na trhu, které nabízejí vysokou kvalitu a různorodé funkce za dostupnou cenu.

Zamilujete si jednoduchost ovládání na dotykovém displeji.

Perfektně přehledný dotykový ovládací panel s LED displejem a světelnými kontrolkami! Všechny programy mám vyobrazeny ve dvou řadách na intuitivních ikonkách. Nemusíte nic hledat nebo složitě nastavovat, stačí jen zmáčknout! Stejné pravidlo platí při nastavení teploty, času i funkcí. Komfortně mi nastavíte čas 1-60 min a teplotu 60-200 °C. Toto nastavení využijte i pro funkci předehřátí, s kterou jsem připravena k akci už od tří minut. Je to tak snadné!
 

Mám dokonale promyšlený bezpečnostní systém.

Sencor při mé výrobě myslel především na zdraví všech mých uživatelů. Vyjímatelným nanokeramickým filtrem, pohlcuji všechny potencionální pachy a výpary, abych mohla pohodlně fungovat kdekoliv a kdykoliv, ať už je venku letní nebo zimní počasí. Samozřejmě zaručuji i bezpečnou manipulaci pojistkou proti přehřátí, neklouzavou základnou, v době nečinnosti pohotovostním režimem a obzvláště vysoce kvalitními materiály. 

Mé hlavní přednosti

 • Zdravá alternativa k tradičnímu způsobu smažení
 • Objem 11 l
 • Bohaté příslušenství pro 12 přednastavených programů

Funkce a vlastnosti 

Celkový objem 11 l
Perfektní výkon 1800 W
Systém fritování bez použití oleje
Zdravá alternativa k tradičnímu způsobu smažení
Autentická chuť 
Rychlá "minutková" příprava pokrmů = ušetří čas
Vyjímatelný nanokeramický filtr = zabraňuje úniku výparů a pachu (lze snadno vyměnit)
Funkce dvojitého zahřívání pro efektivnější vaření
Funkce promíchání potravin zaručuje stejnoměrné vaření potravin
LED displej
Dotykový ovládací panel pro jednoduché používání
Špičkové zabezpečení

12 volitelných programů na přípravu pokrmů.

 • Předsmažené hranolky
 • Ryby / mořské plody
 • Hamburgery
 • Pizza
 • Steak
 • Zmrazená kuřecí stehna
 • Domácí hranolky
 • Kuře
 • Dorty
 • Sušenky
 • Zelenina
 • Rozmrazování

Světelné kontrolky pro lepší přehlednost
Rychlé nahřátí od 3 minut 
Vysoká rychlost proudění horkého vzduchu
Časový spínač od 1-60 min se zvukovou signalizací
Možnost ručního nastavení teploty 60-200 °C
Bohaté příslušenství, které umožňuje přípravu mnoha různých pokrmů
Příslušenství lze mýt v myčce na nádobí
Fritéza má vysokou kvalitu provedení

Příslušenství:

Tělo fritézy
Keramický filtr
Přívodní kabel
Nástavec na promíchání potravin
25 cm plech na pizzu
Rošt
Nástavec na smažení
Nástavec na opékání kuřete
Rukojeť na přenášení příslušenství

Specifikace:

Napětí: 220-240 V
Kmitočet: 50/60 Hz
Příkon: 1800 W
Třída ochrany: I
 
Fritézy

Technický popis

Možnost mytí v myčce
Povrch nádoby Nepřilnavý
Displej
Příkon (W) 1 800 W
Barva Bílá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /multijazykový/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat