Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kulmy
Kulmy

SHS 0910GD Horkovzdušná kulma

100%
na základě 1 recenzí
  • Autorotační kulmofén s Keratinem Care +
  • Nastavitelná teplota i rychlost 
  • Bohaté příslušenství 
799 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Kartáče v designu
kančích štětin
Jsem kulmou na vlasy, které tvůrci v Sencor dopřáli odnímatelné a snadno vyměnitelné kartáče značky Boar Bristle. Napodobují kančí štětiny, jež se vyznačují vysokou šetrností pro vaši hřívu a především ji díky nim nezacuchám. 
 
2
/
4
Keratin Care+
Proces kulmování vám už vlasy nezničí. Patřím mezi takové Sencor kulmy, které mají na svém keramickém povrchu dostatečný obsah keratinu jakožto základní složky vlasů. S přidanou technologií Keratin Care+ maximálně pečuji o vaše vlasy tím, že do nich pouštím balzám za účelem jejich hebkosti a lesku.
3
/
4
2 úrovně
teploty i rychlosti
Sencor vždy ví, jak vám usnadnit ovládání i jak vás překvapit. Jsem taková teplovzdušná kulma, chcete-li autorotační kulmofén, na kterém si vyberete ze dvou teplot a rychlostí - nízké a vysoké. Dokáži automaticky otáčet svými kartáči doprava nebo doleva. 
4
/
4
Dám vám tipy
Kulmování vlasů nebylo nikdy jednodušší! Jsem kulma na svém místě, a tak vám ukážu, jak docílit krásného účesu. Před mým použitím si umyjte vlasy a dopřejte jim i kondicionér. 
Hodnocení SHS 0910GD Horkovzdušná kulma:
100%
na základě 1 recenzí
je plně funkční
při studeném vzduchu nerotuje
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Pro dokonalou úpravu vlasů vsaďte na Sencor teplovzdušnou kulmu SHS 0910GD

Představuji se vám jako Sencor teplovzdušná kulma SHS 0910GD, skvělá pomocnice pro tvorbu účesu jako ze salonu. Pomohou tomu také kartáče vysoké kvality a technologie Keratin Care+. V kombinaci tohoto bohatého vybavení jsem kulmou, která vám vlasy nezničí, ale naopak je i při dělání vln nebo loken postupně vyživí. Ženám se jistě zalíbím v moderním zlatorůžovém designu. 

Základní vlastnosti produktu: 

Teplovzdušná kulma s automatickým otáčením doprava/doleva
Dva keramické extra měkké kartáče ve velikostech 38mm a XL 50 mm
Kartáče značky Boar Bristle v designu kančích štětin
Technologie Keratin care+ pro podporu zdravých vlasů
Dvě nastavitelné rychlosti 
Dva stupně teploty
Výkon 1000 W
Závěsné očko na přívodní kabel 
Otočný kabel o 360° 

Mám pro vás kartáče v designu kančích štětin, které vlasy necuchají

Jsem kulmou na vlasy, které tvůrci v Sencor dopřáli odnímatelné a snadno vyměnitelné kartáče značky Boar Bristle. Napodobují kančí štětiny, jež se vyznačují vysokou šetrností pro vaši hřívu a především ji díky nim nezacuchám. Tyto mé kartáče jsou zárukou lesklých a zdravých vlasů, ohromující svým objemem. Díky maximální měkkosti štetin kartáče předcházejí potrhání a krepatění. Mám pro vás připravené kartáče keramické, jeden o velikosti 38 mm a druhý XL s 50 mm. S jejich pomocí si vždy vykouzlíte vytoužený účes snadno a rychle.

Keratin Care+ jako podpora vyživených vlasů

Proces kulmování vám už vlasy nezničí. Patřím mezi takové Sencor kulmy, které mají na svém keramickém povrchu dostatečný obsah keratinu jakožto základní složky vlasů. S přidanou technologií Keratin Care+ maximálně pečuji o vaše vlasy tím, že do nich pouštím balzám za účelem jejich hebkosti a lesku. Věřte, že společně budeme tvořit ne jednu vlasovou kreaci, při čemž vlasy díky nahřívání keramické plochy přirozeně vyživíme.

Jsem vybavena dvěma úrovněmi teploty i rychlosti

Sencor vždy ví, jak vám usnadnit ovládání i jak vás překvapit. Jsem taková teplovzdušná kulma, chcete-li autorotační kulmofén, na kterém si vyberete ze dvou teplot a rychlostí - nízké a vysoké. Pyšním se hlavně tím, že dokáži automaticky otáčet svými kartáči doprava nebo doleva. Pokud máte jemné, barvené či poškozené vlasy, doporučuji používat nízkou teplotu. Pokud jsou vaše vlasy zdravé, husté či silné, klidně sáhněte po teplotě vyšší. 

Dám vám tipy na to, jak se mnou zacházet během tvorby účesu

Kulmování vlasů nebylo nikdy jednodušší! Jsem kulma na svém místě, a tak vám ukážu, jak docílit krásného účesu. Před mým použitím si umyjte vlasy a dopřejte jim i kondicionér. Nejdříve vysušte vlasy jen tak bez nasazeného kartáče, odstraní se přebytečná voda. Jako teplovzdušná kulma ráda tvaruji vlasy. Nejlepších výsledků společně docílíme tak, že si navlhčíte vlasy rukama a následně budete přecházet z vyšší teploty do nízké. Voilá, vlny či lokny jsou na světě. Vsaďte se, že vám váš účes na speciální událost bude okolí zaručeně chválit. Jako kulma od Sencor se ale hodím i na každodenní použití. 
Kulmy

Technický popis

Typ kulmy Horkovzdušná
Nastavení teploty
Průměr (cm) 50 mm
Počet stupňů teplot 2
Příkon (W) 1 000 W
Barva Zlatá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat