Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SFH 8990BK Keramické sloupové topidlo

95%
na základě 4 recenzí
 • 3 režimy: Ventilátor/1 300 W/2 200 W
 • Nastavení teploty: 10 až 35 °C
 • PTC topné články - efektivní a bezpečný ohřev
1499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Výkonné keramické
sloupové topidlo
Sencor SFH 8990BK je sloupové topidlo využívající PTC technologii. Teplo produkují keramické články, které se na požadovanou teplotu dokáží rozpálit mnohem rychleji. Využívat můžete 2 stupně výkonu v podobě 1 300W nebo 2 200W. 
2
/
4
Komfortní ovládání
Topidlo Sencor je opatřeno ovládacím panelem s LED displejem, který je umístěn v hlavici zařízení. Pohodlné nastavení z gauče nebo postele umožňuje dálkové ovládání. 
3
/
4
Praktické funkce
Plně k dispozici je funkce ventilátoru, která napomáhá k rozprostření teplého vzduchu po místnosti. Posloužit vám však může i v případě, kdy zařízení netopí. V letních měsících ji totiž můžete využít jako zdroj příjemného osvěžení.
4
/
4
Rychlé dosažení
požadované teploty
Produkci tepla zajišťuje u zařízení PTC technologie s keramickými články, které oproti klasickým topidlům poskytují vyšší účinnost. Důvodem je rychlejší dosažení požadované teploty.
Hodnocení SFH 8990BK Keramické sloupové topidlo:
95%
na základě 4 recenzí
Dobrá práce
Nic
Produkt dělá to co jsem od něj očekával
Velmi spokojen s produktem.
Zatím žádny problém. Výhoda je dálkový ovladač.
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Výkonné keramické sloupové topidlo Sencor SFH 8990BK

Sencor SFH 8990BK je sloupové topidlo využívající PTC technologii. Teplo produkují keramické články, které se na požadovanou teplotu dokáží rozpálit mnohem rychleji. Využívat můžete 2 stupně výkonu v podobě 1 300 W nebo 2 200 W. O příjemné rozfoukávání vzduchu po místnosti se postará ventilátor. Zařízení s přehledem vytopí prostor až o velikosti 24 m². Pohodlné nastavení probíhá pomocí ovládacího panelu s LED displejem nebo dálkového ovladače. Vhod vám přijde i praktický časovač v rozmezí 1 až 12 hodin. Bezpečné používání zajišťuje pojistka proti přehřátí a automatické vypnutí v případě převrácení přístroje. 

Základní vlastnosti:

 • 3 režimy: Ventilátor/1 300 W/2 200 W
 • nastavení teploty: 10 až 35 °C
 • PTC topné články - efektivní a bezpečný ohřev
 • pojistka proti přehřátí
 • pojistka automatického vypnutí při převrácení přístroje 
 • oscilace
 • časovač s nastavením v rozmezí 1 až 12 hod
 • ovládací panel s LED displejem
 • dálkové ovládání
 • integrovaná rukojeť, prostor pro dálkové ovládání
 • pro místnosti až 24 m²/60 m³

PTC technologie

Přístroj využívá PTC technologiikeramickými články, které produkují teplo. Oproti klasickým topidlům zajišťují vyšší účinnost. Výhodou je rychlejší dosažení požadované teploty. Díky tomu, že nedochází k vysoušení vzduchu a spalování kyslíku, se vám bude i lépe dýchat.

Šetří náklady na provoz 

Využívat můžete 2 stupně výkonu v podobě 1 300W nízkého a 2 200W vysokého. Lepší distribuci vzduchu zajišťuje oscilace. Udržování požadované teploty má na starost automatika, která šetří náklady na provoz. Pokud je dosaženo požadované hodnoty, přestane přístroj topit. Teplý vzduch je po místnosti však dále rozfoukáván ventilátorem. Jakmile dojde k poklesu teploty o 3 stupně, je topidlo znovu spuštěno.

Praktické funkce

Plně k dispozici je funkce ventilátoru, která napomáhá k rozprostření teplého vzduchu po místnosti. Posloužit vám však může i v případě, kdy zařízení netopí. V letních měsících ji totiž můžete využít jako zdroj příjemného osvěžení. Topidlo je ideálním pomocníkem pro prostory o velikosti až 24 m². Během používání vám přijde vhod i praktický časovač v rozmezí 1 až 12 hodin. 

Komfortní ovládání

Topidlo Sencor je opatřeno ovládacím panelem s LED displejem, který je umístěn v hlavici zařízení. Pohodlné nastavení z gauče nebo postele umožňuje dálkové ovládání. 

Bezpečný chod 

Zařízení obsahuje bezpečnostní pojistku proti přehřátí. V případě převrácení sloupového topidla je k dispozici také pojistka zajišťující automatické vypnutí. Chcete si být jisti, že nikdo přístroj náhodně nespustí? Topení můžete „natvrdo“ vypnout klasickým kolébkovým vypínačem umístěným na patě zařízení.

Obsah balení 

keramické sloupové topidlo Sencor SFH 8990BK
dálkové ovládání

Tento výrobek není vhodný jako hlavní zdroj tepla k vytápění.
Tepelné ventilátory

Technický popis

Maximální příkon 2 200 W
Termostat
Studený vzduch
Výška (cm) 69,3 cm
Šířka (cm) 22 cm
Hloubka (cm) 22 cm
Barva Černá
Hmotnost 3 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat