Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SAC MT9014C Mobilní klimatizace Wi-Fi

 • Skvělý chladicí výkon 9 000 BTU/h
 • Max. velikost místnosti: 35 m2 / 91 m3 (výška stropu 2,6 m)
 • S možností ovládání prostřednictvím Sencor HOME
8999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Tři způsoby ovládání
včetně Sencor HOME
Vedle dálkového ovladače a ovládání z panelu klimatizace můžete použít i váš chytrý telefon s aplikací Sencor HOME. Pomocí Wi-Fi modulu se klimatizace integruje do vaší domácí sítě. Součástí zařízení je také Bluetooth.
2
/
5
Výkonné chlazení
Mobilní klimatizace SAC MT9014C disponuje chladicím výkonem 9 000 BTU/h. Je vhodná pro vychlazení prostoru o ploše až 35 m². S rozsahem nastavitelné teploty od 18 do 32 °C si můžete vytvořit podmínky, které si přejete. 
 
3
/
5
Zbaví domácnost
nadměrné vlhkosti
Klimatizace SAC MT9014C přináší funkci odvlhčovače vzduchu. S maximální kapacitou až 6,5 litru za den za běžných podmínek je ideální pro kontrolu nadměrné vlhkosti vzduchu v rodinném domě, bytě i jiné nemovitosti.
 
4
/
5
Tichý chod
v režimu ventilace
Ventilace je ideální volbou, pokud venku není příliš horko. Můžete nastavit rychlost ventilátoru na nízkou nebo vysokou. Provoz je tichý, s maximálním akustickým výkonem 65 dB(A).
5
/
5
Čistitelné filtry
Všechny vstupy klimatizace jsou vybaveny snadno čistitelnými filtry, které chrání technologie klimatizace před prachem a nečistotami. Zajišťují tak konzistentní výkon zařízení i po dlouhodobém používání.

Mobilní klimatizace Wi-Fi 


Pomocník proti vysokým teplotám
Vaši záchranu v horkých letních dnech a klidnější spánek přináší mobilní klimatizace Sencor SAC MT9014C Wi-Fi. Dokáže vychladit prostory až do velikosti 35 m² výkonem 9 000 BTU/h. Umí odvlhčovat rychlostí 6,5 l za den. Poslouží jako praktický ventilátor o 2 rychlostech a s tichým chodem. To vše s efektivitou energetické třídy A. Klimatizace je vybavena dotykovým ovládacím panelem s displejem, ale můžete ji ovládat na dálku pomocí přiloženého ovladače nebo mobilním telefonem s aplikací Sencor Home. V případě potřeby můžete mobilní klimatizaci snadno přesunout pomocí 4 pojezdových koleček a integrované rukojeti. Součástí balení je kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken.

Základní vlastnosti:

 • Skvělý chladicí výkon 9 000 BTU/h 
 • Maximální velikost místnosti: 35 m²/91 m³ (výška stropu 2,6 m)
 • 3 režimy provozu (chlazení/odvlhčování/ventilace) 
 • 2 volitelné rychlosti ventilace (vysoká/nízká)
 • Možnost ovládání telefonem s aplikací Sencor HOME
 • Dotykový ovládací panel s displejem
 • Praktický dálkový ovladač
 • Teplota v místnosti nastavitelná v rozsahu 18–32 °C
 • Výkon odvlhčování až 6,5 l/den
 • Objem proudění vzduchu ventilace 320/260 m³/h podle nastavené rychlosti
 • Wi-Fi a Bluetooth čip
 • Integrovaný zásobník na kondenzát o objemu 0,45 l
 • 24h časovač s možností odloženého startu a vypnutí
 • Noční režim Sleep pro úsporu energie a tišší chod během noci
 • 4 pojezdová kolečka a integrovaná rukojeť pro snazší manipulaci
 • Ekologické chladivo R290
 • Kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken
 • Doporučená plocha místnosti 31–35 m² 
 • Doporučená velikost místnosti 80–91 m³ (v podmínkách střední Evropy)

 

Snadné ovládání na dálku se Sencor HOME

Tuto klimatizaci je možné ovládat 3 způsoby. Ke klasickému dálkovému ovladači a ovládání přímo z panelu klimatizace přibyla možnost ovládat klimatizaci prakticky odkudkoli pomocí chytrého telefonu s aplikací Sencor HOME. Tam, kde máte na telefonu přístup k internetu, máte možnost připojit se ke své domácí síti, a tedy i ovládat svou Wi-Fi klimatizaci Sencor. A tak můžete mít doma příjemně třeba i rovnou po příchodu z práce nebo výletu. Díky Wi-Fi se klimatizace stane součástí vaší domácí sítě. Navíc jsme k Wi-Fi přidali i Bluetooth. Ten se postará hlavně o to, aby první instalace byla opravdu snadná a bezproblémová.

Režim chlazení s výkonem až 9 000 BTU/h

SAC MT9014C má chladicí výkon 9 000 BTU/h. V klimatických podmínkách střední Evropy dokáže bez problému vychladit místnost o ploše 35 m² a velikosti 91 m³ (výška stropu 2,6 m). Teplotu v místnosti můžete nastavit v rozsahu 18 až 32 °C. Udělali jsme vše pro to, aby klimatizace dosáhla požadovaných hodnot v co nejkratším možném čase. Proto je součástí balení kompletní sada pro odvod horkého vzduchu. 
 

Režim odvlhčování

V režimu odvlhčování funguje klimatizace SAC MT9014C jako klasický odvlhčovač. Dokáže zbavit vzduch přebytečné vlhkosti rychlostí až 6,5 l za den (při běžných podmínkách). Režim odvlhčování najde využití ve většině starších nemovitostí, ale nejen tam.

Režim ventilátoru

Režim ventilace je vhodný, pokud venku není velké horko. Rychlost ventilátoru můžete nastavit na nízkou (mírné foukání) nebo vysokou (silný proud vzduchu). Chod je tichý. Maximální úroveň akustického výkonu je 65 dB(A). Hladina akustického tlaku je při vysoké rychlosti 54 dB(A) a při nízké rychlosti pouhých 51 dB(A).

Vstupní filtry klimatizace

Všechny vstupy klimatizace jsou osazeny čistitelnými filtry, které chrání technologii klimatizace před prachem a nečistotou. Zajistí, že nic nebude snižovat výkon zařízení v průběhu času. Filtry stačí čas od času zkontrolovat a případně vyčistit. 

Provoz je ekologický a úsporný

Klimatizace Sencor SAC MT9014C využívá vysoce účinné ekologické chladivo R290, které je šetrné k životnímu prostředí. Tato klimatizace Sencor se řadí do energetické třídy A, s koeficientem 2,6, protože z 1 W energie ochladí vzduch odpovídající hodnotě 2,6 W. Velkou předností klimatizace je skvělý poměr ceny a výkonu při koupi i následném provozu.

Těsnění do oken zamezuje pronikání teplého vzduchu a vlhkosti

Součástí mobilní klimatizace je textilní rukáv pro těsnění oken. Těsnění snadno uchytíte na okno a rám pomocí suchého zipu, který neomezí funkčnost okna. Do mezery těsnění umístíte výpustní hadici, která odvádí přebytečné teplo z klimatizace a zaručuje proudění studeného vzduchu do místnosti. Rukáv je vhodný na střešní, křídlová a vyklápěcí okna, a také k uchycení do balkonových dveří. V nabídce společnosti Sencor najdete další varianty textilního rukávu, které je možné k zařízení přikoupit.

Pro příjemnější spánek

Program SLEEP aktivuje ještě ohleduplnější a úspornější chod klimatizace. Ten přijde vhod, když se ukládáte ke spánku. Promyšlený program ztlumí displej, zvolí nízké otáčky pro tišší chod a postupně mění výkon a nastavení tak, aby vás klimatizace co nejméně rušila.

Časovač

Funkce časovač slouží k automatickému zapnutí a vypnutí mobilní klimatizace s volbou v krocích po hodině až na 24 hodin. Můžete tak nastavit dobu, kdy chcete, aby bylo zařízení v provozu. Rozšířené možnosti nastavení chodu klimatizace nabízí ovládání pomocí aplikace Sencor HOME.

Obsah balení

 • Mobilní klimatizace
 • Dálkové ovládání
 • Těsnící sada pro okna a dveře  - (látková zábrana se zipem, kotouč samolepícího suchého zipu, plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna)
 • Flexibilní hadice s adaptéry, těsnění, vypouštěcí hadice
 • Český manuál
Mobilní klimatizace

Technický popis

S aplikací
Energetická třída A
Příkon chlazení (W) 1 300 W
Výkon chlazení (BTU/h) 9 000 BTU/h
Objem proudícího vzduchu 300 m3/h
Aplikovatelný prostor 35 m2
Dálkové ovládání
Časovač
Chladivo R 290
Mobilní
Výška (cm) 67,5 cm
Šířka (cm) 29 cm
Hloubka (cm) 28 cm
Barva Bílá
Hmotnost 20,8 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Informační list /EN/
Informační list /CZ/
Energetický štítek
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Sada těsnění do dveří
SAX W003
Sada těsnění do dveří
Sada těsnění do dveří pro mobilní klimatizace, Skládá se z textilní bariéry a samolepicí role suchého zipu, Textilní zábrana se zipy 210×94 cm, Samolepicí role se zipem délky 16 m / šířky 16 mm
 
Sada těsnění do oken
SAX W001
Sada těsnění do oken
Sada těsnění do oken pro mobilní klimatizace SAX W001
Sada těsnění do střešních oken
SAX W002
Sada těsnění do střešních oken
Sada těsnění do střešních oken pro mobilní klimatizace SAX W002, Skládá se ze 2 textilních bariér a samolepicí role zipu, Textilní zábrana se zipem délky 2 m / šířky 39 cm v nejširším místě, Textilní zábrana bez zipu délky 2 m / šířky 39 cm v nejširším místě, Samolepicí role se zipem délky 16 m / šířky 16 mm
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat