Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SKS 8080 Chytrá Bluetooth kuchyňská váha 10kg

 • Aplikace Sencor FOOD vytvořená ve spolupráci s tvůrci aplikace Kalorické Tabulky
 • Bohatá online databáze potravin
 • Načítání EAN kódů potravin v aplikaci
999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Originální aplikace
Sencor FOOD
Protože je váha prostřednictvím aplikace Sencor FOOD navázána na nejlepší dostupnou databázi potravin, která obsahuje více než 400 000 průběžně aktualizovaných položek, pomůže vám udržet dokonalý přehled o kalorickém příjmu a jednotlivých nutričních složkách.
2
/
4
Bluetooth
spojení váhy
Připojení váhy k telefonu probíhá automaticky po spuštění aplikace. Ke spárování postačí, aby na chytrém zařízení byla zapnuta funkce Bluetooth. Prakticky ihned na displeji svého chytrého telefonu uvidíte naváženou hmotnost suroviny. 
3
/
4
2 režimy vážení
v aplikaci Sencor FOOD
Režim „Na váze“ – zobrazí hmotnost právě vážené položky. Poté, co pomocí pole „Vyhledejte potravinu“ nebo naskenováním čárového kódu váze sdělíte, jakou potravinu vážíte, vám zobrazí její nutriční hodnoty vztažené k navážené aktuální hmotnosti. 
4
/
4
Inteligentní
funkce TARA
Až budete péct svůj oblíbený koláč, budete chtít vědět souhrnné hodnoty pro celý recept, ale určitě nebudete chtít započítat misku, ve které budete jednotlivé ingredience navažovat. S tím vám pomůže naše chytrá TARA funkce.

Chytrá Bluetooth kuchyňská váha 10kg

S kuchyňskou váhou Sencor SKS 8080 získáte dokonalý přehled o tom, co jíte. Rychle a snadno ji propojíte s chytrým telefonem pomocí Bluetooth technologie. Kompatibilní je se systémy Android a iOS. Chytrá kuchyňská váha má vážicí plochu z nerezové oceli, je osazena velkým přehledným bíle podsvíceným displejem a dvěma tlačítky s dobrou odezvou pro snadné ovládání. S aplikací Sencor FOOD budete mít přístup k bohaté online databázi potravin s více než 400 000 položkami. Databáze se neustále rozvíjí a aktualizuje. S její asistencí budete mít perfektní nutriční přehled přijímaných potravin. Váží s přesností na 1 g do hmotnosti 10 kg. Pomůže vám ke zdravějšímu životnímu stylu, lepším sportovním výkonům nebo s ní budete snadněji kontrolovat hodnoty při redukci váhy.

Hlavní parametry produktu: 

 • Bluetooth technologie připojení váhy k chytrému telefonu
 • originální bezplatná aplikace Sencor FOOD pro systémy iOS a Android
 • aplikace vytvořena ve spolupráci s tvůrci aplikace Kalorické tabulky
 • bohatá databáze potravin s více než 400 000 položkami
 • přehled o nutričních hodnotách potravin
 • poskytuje podrobnosti o výživě pro požadovaný příjem potravy (sacharidy, bílkoviny, tuky, cholesterol, vláknina apod.)
 • načítání EAN kódů potravin v aplikaci 
 • inteligentní funkce TARA pro dovažování potravin 
 • bíle podsvícený LCD displej
 • váživost do 10 kg s přesností 1 g
 • možnost volby jednotek g/ml
 • funkce automatického vypnutí v případě nečinnosti
 • 2 režimy vážení: „Na váze“ (pro zobrazení hmotnosti potraviny) a Seznam (pro zobrazení nutričních hodnot více potravin)

Originální aplikace Sencor FOOD 

Protože je váha prostřednictvím aplikace Sencor FOOD navázána na nejlepší dostupnou databázi potravin, která obsahuje více než 400 000 průběžně aktualizovaných položek, pomůže vám udržet dokonalý přehled o kalorickém příjmu a jednotlivých nutričních složkách. Mimochodem, aplikace Sencor FOOD byla připravena ve spolupráci s autory populární aplikace Kalorické tabulky. A protože jsou obě aplikace opravdu těsně provázané, můžete si na konci vážení své jídlo jedním kliknutím zapsat do svého jídelníčku v Kalorických tabulkách a vést si tak dlouhodobý přehled o přijímaných potravinách.

Bluetooth spojení váhy s telefonem je dokonale rychlé, intuitivní a snadné

Připojení váhy k telefonu probíhá automaticky po spuštění aplikace. Ke spárování postačí, aby na chytrém zařízení byla zapnuta funkce Bluetooth. Prakticky ihned na displeji svého chytrého telefonu uvidíte naváženou hmotnost suroviny. Pak už jen stačí vyhledat v databázi, co zrovna vážíte, a hned víte, kolik daná potravina obsahuje cukrů, tuků a energie. Nemusíte se bát – i s vyhledáním konkrétní potraviny vám naše aplikace Sencor FOOD pomůže – umí totiž číst/skenovat EAN čárové kódy na obalech potravin. Budete mít vždy jistotu, že máte nutriční data pro zaručeně správnou potravinu. 

2 režimy vážení v aplikaci Sencor FOOD

Režim „Na váze“ – zobrazí hmotnost právě vážené položky. Poté, co pomocí pole „Vyhledejte potravinu“ nebo naskenováním čárového kódu váze sdělíte, jakou potravinu vážíte, vám zobrazí její nutriční hodnoty vztažené k navážené aktuální hmotnosti. Režim „Seznam“ – umožňuje zjistit souhrnnou nutriční hodnotu více potravin. Tento režim se hodí například při přípravě pokrmu dle receptu. Na váhu postupně přidávejte potraviny, pomocí pole „Vyhledejte potravinu“ zadejte o jakou potravinu se jedná. Váha po celou dobu vážení v režimu „Seznam“ ukazuje průběžně celkovou hmotnost ingrediencí a dopočítá hmotnosti jednotlivých nutričních složek (například kolik gramů sacharidů celkem navážené potraviny obsahují). 

Inteligentní funkce TARA

Až budete péct svůj oblíbený koláč, budete chtít vědět souhrnné hodnoty pro celý recept, ale určitě nebudete chtít započítat misku, ve které budete jednotlivé ingredience navažovat. S tím vám pomůže naše chytrá TARA funkce. Položte prázdnou nádobu na váhu. Na displeji se zobrazí její hmotnost a symbol „O“. Stisknutím tlačítka TARA/MODE se hodnota vynuluje. Symbol „O“ svítí dál. Do nádoby vložte první potravinu. Na displeji se zobrazí její hmotnost. Stisknutím tlačítka TARA/MODE se hodnota vynuluje a rozsvítí se symbol „T“. Hmotnost první potraviny se tím uložila do paměti a váha je připravena k dalšímu vážení.  Do nádoby vložte druhou potravinu. Na displeji se zobrazí její hmotnost. Stisknutím tlačítka TARA/MODE se zobrazí součet hmotnosti první a druhé potraviny. Dalším stisknutím TARA/MODE se součet uloží do paměti a hodnota na displeji se vynuluje. Symbol „T“ svítí dál. 

Obsah balení

tělo kuchyňské váhy
baterie (2× 1,5 V baterie typu AAA )
Kuchyňské váhy

Technický popis

S aplikací
Max. nosnost 10 kg
Napájení Baterie
Barva Stříbrná

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Alkalická baterie AAA
SBA LR03 10BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 10BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4+2BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4+2P, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4S AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4S, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 8S AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 8S, Provedení: Alkalické
Zinkouhlíková baterie AAA
SBA R03 4BP AAA
Zinkouhlíková baterie AAA
Typ: R03 AAA, Balení: 4BP, Materiál: Zn
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat