Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

STM 7330SL Kuchyňský robot

 • Extrémně výkonný 1 200W motor s 6letou zárukou
 • Robustní celokovové tělo s kovovými převody
 • 2-výstupová konstrukce
Historický produkt
nelze zakoupit
1
/
10
Jsem kuchyňský robot se skvělým výkonem 1200 W
Mám velmi silný a výkonný motor, který spolehlivě udržuje nastavené otáčky i při maximálním zatížení. Jako kuchyňský robot jsem všestranným pomocníkem pro Vaši kuchyni a ušetřím spoustu času, energie i uklízení. 
2
/
10
Záruka 6 let na motor od Sencoru
Jsem opravdu povedený robot z kvalitních materiálů s odolnými kovovými převody a extrémně silným motorem, který má měděné vinutí. Chybička se ale může vloudit a kdyby se přeci jen něco pokazilo, Sencor se zaručuje zárukou na motor 6 let.
3
/
10
Dvě výstupové konstrukce
Poradím si prakticky s každým úkolem, který mi zadáte! Na výstupové konstrukce můžete nasadit několik nástavců podle toho, s čím zrovna potřebujte pomoct. Díky Bajonetovému systému sestavím nástavce raz dva, a tak mohu vykonávat práci hned za několik kuchyňských robotů.
4
/
10
Sencor Smart Power & Energy
Tato bezva funkce mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem pro ty nejúčinnější výsledky. Na regulátoru rychlosti pohodlně nastavíte osm rychlostních stupňů, s kterými zpracuji spoustu různých těst, krémů atd. 
5
/
10
Planetární systém hnětení, míchání a šlehání?
Díky tomuto systému jsem ještě účinnější! Hlavicí rotuji oběma směry zároveň a tím zaručuji perfektní promíchání obsahu mísy bez hrudek.
6
/
10
Kvalitní nerezové nádoby!
Vaši domácnost doplním hned o tři nádoby z vysoce kvalitní nerezové oceli o objemech 2x 4,5 l a 1x 5 l. Všechny tři nádoby mají krycí víko pro snadné uskladnění v ledničce. Kvalita, s jakou jsou mé nádoby zpracovány není náhodná!
7
/
10
Balónová metla
Má speciální tvar pro šlehání až 8 vajec / 12 bílků nebo vyrobím skvělou šlehačku, jemný krém, domácí majonézu.
8
/
10
Hnětací hák
Uhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta! Voňavý domácí chléb, skvělá italská pizza nebo těstoviny. Stačí do mě vložit ingredience a dokonalé těsto je na světě. 
9
/
10
Míchací metla a dvě speciální Flexi hnětací metly
Lehká těsta jsou perfektní pro bezkonkurenční bábovku, koláče a další. Opatrně zpracuji těsto a ponechám v něm dostatek vzduchu, jako při ručním míchání. Flexi hnětací metlou umíchám těsta té nejjemnější konzistence na polevy, rolády aj.
10
/
10
2 nástavce pro výrobu těstovin
Milovníci Itálie jistě nadchnou dva nerezové nástavce pro výrobu lasagní a tagliatele. V mé nádobě hnětu skvělé těsto a pomocí nástavců vytvaruji těstoviny pro Váš Italský pokrm.

Jsem kuchyňský robot se skvělým výkonem 1200 W.

Mám velmi silný a výkonný motor, který spolehlivě udržuje nastavené otáčky i při maximálním zatížení. Jako kuchyňský robot jsem všestranným pomocníkem pro Vaši kuchyni a ušetřím spoustu času, energie i uklízení. Zastanu hned několik užitečných funkcí a jako bonus o sobě musím říct, že jsem zkrátka velký fešák s kvalitním celokovovým tělem, které ladí do každé domácnosti.

Záruka 6 let na motor od Sencoru

Jsem opravdu povedený robot z kvalitních materiálů s odolnými kovovými převody a extrémně silným motorem, který má měděné vinutí. Chybička se ale může vloudit a kdyby se přeci jen něco pokazilo, Sencor se zaručuje zárukou na motor 6 let.

Se dvěma výstupovými konstrukcemi představuji kouzlo všestranného robota.

Poradím si prakticky s každým úkolem, který mi zadáte! Na výstupové konstrukce můžete nasadit několik nástavců podle toho, s čím zrovna potřebujte pomoct. Díky Bajonetovému systému sestavím nástavce raz dva, a tak mohu vykonávat práci hned za několik kuchyňských robotů – krájení, strouhání, tvarování, šlehání, hnětení, stírání. No není to prima? Tolik ušetřeného místa a času!

Mám chytrou funkci Sencor Smart Power & Energy.

Tato bezva funkce mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem pro ty nejúčinnější výsledky. Na regulátoru rychlosti pohodlně nastavíte osm rychlostních stupňů, s kterými zpracuji spoustu různých těst, krémů atd. Samozřejmě mi nechybí ani Pulzní spínač, s kterým dosahuji maximálního výkonu za zlomek času pro zpracování i těžkých ingrediencí.

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání?

Díky tomuto systému jsem ještě účinnější! Hlavicí rotuji oběma směry zároveň a tím zaručuji perfektní promíchání obsahu mísy bez hrudek.

Dbám na bezpečnost.

Mé výkyvné rameno je vybaveno Aretační pojistkou, která mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené poloze a s protiskluzovými nožkami držím pevně na svém místě i při maximálním výkonu. Samozřejmě mi nechybí ani pojistka proti přehřátí.

Mé příslušenství je bohaté!

Nejen, že jsem výkonný, praktický, s kvalitním tělem, ale i má výbava je velmi rozmanitá. Co vše Vám tedy mohu ve svém balení nabídnout?
 
 • Kvalitní nerezové nádoby! - Vaši domácnost doplním hned o tři nádoby z vysoce kvalitní nerezové oceli o objemech 2x 4,5 l a 1x 5 l. Všechny tři nádoby mají krycí víko pro snadné uskladnění v ledničce. Kvalita, s jakou jsou mé nádoby zpracovány není náhodná! Jsou vysoce odolné, neabsorbují žádné pachy a můžete je využít pro přípravu všech surovin a nepoškodí je ani myčka na nádobí.
 • Balónová metla - Má speciální tvar pro šlehání až 8 vajec / 12 bílků nebo vyrobím skvělou šlehačku, jemný krém, domácí majonézu.
 • Hnětací hák - Uhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta! Voňavý domácí chléb, skvělá italská pizza nebo těstoviny. Stačí do mě vložit ingredience a dokonalé těsto je na světě. 
 • Míchací metla a dvě speciální Flexi hnětací metly - Lehká těsta jsou perfektní pro bezkonkurenční bábovku, koláče a další. Opatrně zpracuji těsto a ponechám v něm dostatek vzduchu, jako při ručním míchání. Flexi hnětací metlou umíchám těsta té nejjemnější konzistence na polevy, rolády aj.
 • 2 nástavce pro výrobu těstovin - Milovníci Itálie jistě nadchnou dva nerezové nástavce pro výrobu lasagní a tagliatele. V mé nádobě hnětu skvělé těsto a pomocí nástavců vytvaruji těstoviny pro Váš Italský pokrm.

Funkce a vlastnosti

6 let záruka na motor
Funkce Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky
Robustní celokovové tělo s robustními převody
2 výstupové konstrukce
Bajonetový systém pro upnutí nástavců umožňuje rychlé sestavení a výměnu
Planetární systém hnětení, míchání a šlehání-nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky
Kapacita pro přípravu až 2,2 kg těsta
8 rychlostí, pro dokonalou přípravu široké škály pokrmů
Pulzní režim umožňuje krátkodobé spuštění s maximálním výkonem 
Vyklápěcí rameno zaručuje snadnou manipulaci a jednodušší výměnu nástavců
Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene
Snadné čištění (vyjímatelnou nerezovou mísu je možno mýt v myčce)
Protiskluzové nožky, zabraňující pohybu robotu při používání
Tepelná pojistka proti přehřátí 

Příslušenství

 • 2x 4,5 l a 5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí
 • 3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta
 • 2x speciální Flexi hnětací metla vhodná pro jemná těsta
 • 2 nerezové nástavce pro výrobu těstovin
 • Skladovací víko pro nádoby 4,5 l a pro nádobu 5 l
Kuchyňské roboty

Technický popis

Příkon (W) 1 200 W
Kapacita mísy(těsta): 2,7 kg
Materiál nádoby Nerez
Hnětení
Šlehání
Sekání / krájení
Strouhání
Masomlýnek
Odšťavňovač
Mixér
Lis na citrusy
Displej
Počet rychlostí (stupně) 8
Regulace rychlosti
Pulsní spínač
Úložný prostor
Hlučnost 77 dB
Výška (cm) 36 cm
Šířka (cm) 32 cm
Hloubka (cm) 17 cm
Barva Stříbrná
Hmotnost 10 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Výrobník těstovin - Lasagne
STX 001
Výrobník těstovin - Lasagne
9 nastavitelných poloh pro různou tloušťku těsta
Výrobník těstovin - Tagliatele
STX 002
Výrobník těstovin - Tagliatele
Na výrobu domácích Tagliatele
(ploché těstoviny široké 7 mm)
Výrobník těstovin - Linguine
STX 003
Výrobník těstovin - Linguine
Na výrobu domácích Linguine (ploché těstoviny široké 1,5 mm), nebo nudliček do polévky
Velký kráječ a struhadlo
STX 004
Velký kráječ a struhadlo
5 kusů vyměnitelného příslušenství zaručuje perfektní pracovní výsledky
Odšťavňovač
STX 005
Odšťavňovač
Pomalé odšťavnění pro zachování vitamínů a minerálů
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat