Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SAC MT7013C Mobilní klimatizace

  • 4 provozní režimy / 3 úrovně rychlosti
  • Chladicí výkon 7 000 BTU
  • Rozsah nastavení teploty 17-30 °C
  • Použitelná plocha 21-26 m²
Historický produkt
nelze zakoupit

Skvělá mobilní klimatizace SAC MT7013C od značky Sencor

Přichystejte se na horkou letní sezónu a vyzkoušejte tuto výkonnou mobilní klimatizaci SAC MT7013C od společnosti Sencor. Ať už za vašimi okny bude vedro na padnutí, u vás doma může být za všech okolností příjemně. S tímto produktem si teplotu lze libovolně volit, a to v rozpětí od 17 do 30 °C. Že je váš byt velký? I s tím si klimatizace poradí. Sama zvládne svým chladicím výkonem 7000 BTU ochladit místnosti s výměrou až 26 m², avšak kdyby i to pro vás bylo málo, její předností je bezpochyby její mobilita! Disponuje totiž čtyřmi zabudovanými kolečky a praktickou rukojetí, díky čemuž s ní můžete hýbat a přesouvat ji, kam se vám zlíbí. Ke všemu je vybavena čtyřmi provozními režimy a třemi rychlostmi, v nichž zvládá fungovat. Ty můžete pohodlně ovládat zejména pomocí přidaného dálkového ovladače.

Další parametry tohoto produktu: 

• 4 provozní režimy / 3 úrovně rychlosti
• Chladicí výkon 7 000 BTU
• Rozsah nastavení teploty 17-30 °C
• Použitelná plocha 21-26 m²
• Dálkové ovládání
• Energetická třída A
• Chladicí plyn R290
• Snadná manipulace se 4 integrovanými kolečky 
Kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken

Zařazení do energetické třídy A

Váháte, zda se vám provoz klimatizace vyplatí? Zcela jistě ano! Tento konkrétní produkt se řadí do energetické třídy A, což znamená, že jeho odběr energie je v poměru k jeho výkonu velmi příznivý. Navíc funguje na bázi ekologického chladicího plynu typu R290, původem přírodním. Lze tak hovořit o ekologickém provozu také v tomto smyslu. Je šetřena jak příroda, tak vaše peněženka.

Veškeré komponenty jsou součástí balení

Pro spolehlivý a efektivní provoz klimatizace je samozřejmě stěžejní její chladicí výkon. V případě tohoto přístroje dosahuje hodnot až 7000 BTU. Bez problémů si tak poradí i s většími nemovitostmi. V balení kromě produktu naleznete též veškeré důležité komponenty, které pro jeho istalaci budete potřebovat. Je velice snadná, a zvládnete ji proto úplně sami. Vše, co budete potřebovat vědět, vám řekne detailní návod.

Přístroj vhodný i do větších prostor

Máte větší dům či prostorný byt? Tato klimatizace pro vás bude perfektní volbou. Nejen, že zvládá obstarávat místnosti o rozloze až 26 m², je také skvěle mobilní. Můžete ji libovolně přesouvat mezi pokoji. Kupříkladu z obývacího, kde fungovala přes den, do ložnice, kde vás bude hýčkat v noci. Jednoduchý přesun zajišťují 4 integrovaná kolečka otočná ve 360° a široká rukojeť. Ať už ji však umístíte kamkoli, vždy bude vytvářet příjemnou atmosféru pomocí svých 4 předdefinovaných programů větrání, chlazení, Sleep a auto, které můžete ovládat dle vaší libosti.
Těsnění do oken zamezuje pronikání teplého vzduchu a vlhkosti
Součástí mobilní klimatizace je také textilní rukáv jako těsnění do oken. Těsnění snadno uchytíte na okno a jeho rám za pomoci suchého zipu, který neomezí funkčnost okna. Do mezery těsnění umístíte výpustní hadici, která odvádí přebytečné teplo z klimatizace a zaručuje proudění studeného vzduchu do místnosti. Těsnění zabraňuje také vniknutí nechtěného letního hmyzu, čímž vám poskytuje i nerušený spánek. Rukáv je vhodný na střešní, křídlová a vyklápěcí okna, ale také k uchycení do balkonových dveří. 

Tichý, avšak velmi výkonný společník

Byť by se na první pohled mohlo zdát, že provoz klimatizace je hlučný, opak je pravdou. Tento produkt je schopen velmi tichého a zároveň efektivního chodu. I při maximálním vytížení dosahuje hlučnosti v úrovni 62 dB. Fungovat zvládne v teplotním rozpětí od 17 po 30 °C podle toho, kolik stupňů preferujete. Režim odvlhčování dále zajistí svěží a lehký vzduch, který se vám bude příjemně dýchat.

2 způsoby ovládání

Každý uživatel bezpochyby ocení možnosti ovládání tohoto produktu. Jsou totiž dokonce dvě! První z nich je praktický dálkový ovladač, jímž lze klimatizaci ovládat, aniž byste k ní museli přijít. Druhou variantou je přímé ovládání na LED displeji, umístěném na těle klimatizace. V obou případech si podle svého přání regulujete fungování přístroje přes mnoho skvělých režimů a funkcí. Pojďme si o nich něco říci.

Automatická paměť na poslední nastavený režim

Režim automatické paměti si umí vzpomenout, jaké nastavení bylo aktivováno ještě před vypnutím přístroje. Po jeho znovuzapnutí se tak samo obnoví.

Režim chlazení

Teplotu lze pohodlně nastavit v rozmezí 17-30 °C a rychlost ventilátoru na Auto (automatická rychlost) / Low (nízká rychlost) / High (vysoká rychlost).

Časovač

Časování je skvělá alternativa, chcete-li si nastavit, v jakém čase se klimatizace zapne/vypne, případně je možné si ji nastavit před příchodem domů, aby na vás už čekala příjemná atmosféra. V rámci časovače je možné navolit časové ohraničení od půl hodiny do 24 hodin.

Funkce Follow Me 

V rámci této funkce funguje dálkové ovládání zároveň jako vzdálený termostat. Snímá teplotu na tom místě, kam jste ho umístili, a následně na dálku dává klimatizaci pokyny, jakou optimalizaci by měla zvolit pro ideální teplotní nastavení.

Funkce Short Cut

Systém Short Cut se dokáže vrátit k předchozím uloženým nastavením, což je velmi rychlé a pohodlně řešení.

Režim Sleep

Režim Sleep je speciálně navržen, aby kombinoval vaše maximální pohodlí během spánku s úsporou elektrické energie. Umožńuje to, jelikož v noci není nutné udržovat konstantní teplotu. Přístroj se zároveň výrazně ztiší a veškeré jeho osvětlení bude utlumeno.

Režim ventilátoru

Rádi byste se ochladili za pomoci studeného vánku? Tato dovednost je specialita režimu ventilátoru. Vyberte si mezi nízkou, vysokou či automatickou rychlostí a nechte se příjemně ovívat bez teplotní změny. Také není nutné pro tento režim připojovat odsávací hadici.

Automatický režim

Automatický režim dbá o vaše pohodlí. Navolte tedy jen teplotu, v níž se cítíte komfortně, a klimatizace se sama postará o zbytek. Optimalizací intenzity rozptylu studeného vzduchu zajistí vámi požadovanou teplotu.

Režim odvlhčování

Pokud budete mít pocit, že vzduch v místnosti je příliš vlhký a těžký, stačí aktivovat systém odvlhčování a za malou chvilku si můžete užívat vzduchu lehkého a svěžího.

Funkce samoodpařování kondenzátu

Pro usnadnění vaší práce tato klimatizace disponuje systémem samoodpařování kondenzátu, který se hromadí v nádržce. Vzduch ve vašem domově tak nebude suchý a vy nebudete muset zásobník vyprazdňovat.

Obsah balení

• Klimatizace
• Dálkové ovládání
• Nástěnný držák na dálkové ovládání
• Sada těsnění (látková zábrana se zipem, kotouč se suchým zipem)
• Pěnové těsnění
• Široká hadice pro odvod horkého vzduchu
• Vstupní adaptér pro odvodovou hadici
• Výstupní adaptér pro odvodovou hadici
• Vypouštěcí hadice
• Plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna

 

Mobilní klimatizace

Technický popis

Energetická třída A
Příkon chlazení (W) 980 W
Výkon chlazení (BTU/h) 7 000 BTU/h
Objem proudícího vzduchu 272 m3/h
Aplikovatelný prostor 26 m2
Dálkové ovládání
Časovač
Chladivo R 290
Mobilní
Výška (cm) 63,4 cm
Šířka (cm) 32,9 cm
Hloubka (cm) 31,8 cm
Barva Bílá
Hmotnost 21,5 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Informační list /EN/
Informační list /CZ/
Energetický štítek
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Sada těsnění do oken
SAX W001
Sada těsnění do oken
Sada těsnění do oken pro mobilní klimatizace SAX W001
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat