Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SAC MT9078CH Mobilní klimatizace Wi-Fi AllSeasons A++/A+++

 • A++ třída pro chlazení o výkonu 9 000 BTU/h
 • A+++ třída pro topení o výkonu 8 000 BTU/h 
 • Max. velikost místnosti: 35 m2 / 91 m3
 • Nabízí 5 provozních režimů a 4 nastavení rychlosti
13999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Ovládání přes Wi-Fi
či aplikaci Sencor HOME
Pohodlné dálkové ovládání klimatizace mobilním telefonem umožňuje jejich  propojení s Wi-Fi a aplikací Sencor HOME. Díky tomu si určíte režim, teplotu i další funkce. 
2
/
5
Ovládací panel
a dálkový ovladač
Nechce se vám kvůli nastavení klimatizace například o víkendu brzy ráno vylézat z postele? Nemusíte. Od toho máte dálkový ovladač. Jinou formu nastavování teploty, režimu nebo rychlosti, poskytuje u klimatizace dotykový ovládácí panel s displejem.
3
/
5
Režim Smart
Režim SMART automaticky určuje i hlídá, aby se teplota místnosti pohybovala v rozmezí 20 až 23 °C. Bez vaší asistence sám rozhodne, jestli je třeba zvýšit teplotu nebo zchladit okolní vzduch. 
4
/
5
Režim ventilátoru
Občas je třeba vzduch v místnosti trochu rozčeřit. Režim Ventilátor nabízí  3 stupně výkonu, kdy volíte mezi jemným pofukováním, středním větříkem nebo plným výkonem ventilátoru. 
5
/
5
Okenní těsnění
Kdo by stál v parných letních dnech o proudění teplého vzduchu a vlhkosti do místnosti. Tomu zabraňuje textilní rukáv. Ke klimatizaci  je automaticky přibalen jako těsnění. Velmi snadno jej  přichytíte suchým zipem na rám i celé okno. 

Mobilní klimatizace do bytu pro chlazení i vytápění


Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9078CH je skvělý pomocník v každém počasí. V létě chladí, v zimě topí a ve všech ročních období odvlhčuje. Tento produkt se během chlazení řadí do energetické třídy A++ , a když topí do třídy  A+++.  Na trhu patří mezi úspornější zařízení. Pro jeho chladící výkon 9 000 BTU/h  jej ideálně využijete v místnostech všeho druhu o velikosti 31-35 m². Klimatizace se dá ovládat na dálku díky propojení vašeho mobilního telefonu s  Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.  Doma nebo v kanceláři Sencor SAC MT9078CH pohodlně obsloužíte na intuitivním dotykovém ovládacím panelu s diplejem či dálkovým ovladačem. Zařízení nabízí 5 režimů: Chlazení, Odvlhčování, Ventilace, Topení, Smart i funkce Časovače, režim Spánku a další. 

Základní vlastnosti produktu:

 • energetická třída A++ / A+++ 
 • 9000 BTU/h
 • doporučená plocha místnosti: 31-35 m2 
 • 5 režimů - Chlazení, Odvlhčování, Ventilace, Topení, Smart
 • 4 rychlosti - Vysoká, Střední, Nízká, Auto
 • teplota chlazení od 18 do 32 °C
 • teplota topení v rozsahu 13-27 °C
 • dotykový ovládací panel s displejem
 • ovládání přes mobilní aplikaci Sencor HOME
 • noční režim „Spánku“ pro úsporu energie a nerušený spánek
 • 24h časovač - možnost odloženého startu a vypnutí
 • integrovaný zásobník na kondenzát s objemu 1,2 l 
 • Indikace naplnění zásobníku
 • kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken
 

Pohodlné dálkové ovládání přes Wi-Fi a apikaci Sencor HOME

Pohodlné dálkové ovládání klimatizace mobilním telefonem umožňuje jejich  propojení s Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.  Díky tomu si určíte režim, teplotu i další funkce. Domů  nebo do kanceláře dorazíte s tím, že vás tam čeká  ideální klima. Zařízení plně spolupracuje se systémem iOS i Android. 

Intuitivní dotykový ovládací panel a dálkový ovladač

Nechce se vám kvůli nastavení klimatizace například o víkendu brzy ráno vylézat z postele? Nemusíte. Od toho máte dálkový ovladač.  Jinou formu nastavování teploty, režimu nebo rychlosti, poskytuje u klimatizace dotykový ovládácí panel s displejem. Jeho obsluha je intuitivní a kromě zmiňovaných režimů si na něm zkontrolujete i časovač a informace o Wi-Fi. Umožněno je i přepínání mezi jednotkami ℃ a ℉. 

Režim Chlazení pro pohodlné teplé dny 

V režimu Chlazení  si za pomoci tlačítek a +/ a -  zvolíte teplotu v rozmezí 18 až 32 °C.  Veškeré vámi navolené hodnoty si přehledně prohlédnete na displeji klimatizace. Navíc se můžete rozhodnout mezi nízkou nebo vysokou rychlostí otáček.  

Režim Odvlhčování pro zdravé dýchání 

Nadbytečná vlhkost v místnosti podporuje tvorbu plísní, které nedělají dobře našemu zdraví. Režim Odvlhčování se tak stará o naše správné dýchání,  a to nejen v ložnici. S vlhkostí se vypořádá i v místnosti, kde sušíte prádlo nebo ve sklepě. Připojením flexibilní hadice se automaticky nastaví rychlost otáček a vzduch se začne odvlhčovat na optimální hodnoty.  

Využití i v chladnějším období s režimem Topení

Klimatizaci ke své spokojenosti využijete i v chladnějších dnech, protože je opatřena funkcí Topení. Pohodlně si nastavíte teploty v rozmezí 13 až 27 °C a výkyvy počasí vás tak už nikdy nezaskočí. 

Režim ventilátoru pro ostřejší foukání i svěží vánek 

Občas je třeba vzduch v místnosti trochu rozčeřit. Režim Ventilátor nabízí  3 stupně výkonu, kdy volíte mezi jemným pofukováním, středním větříkem nebo plným výkonem ventilátoru. 

 SMART je jméno režimu, který pracuje automaticky

Režim SMART automaticky určuje i hlídá, aby se teplota místnosti pohybovala v rozmezí 20 až 23 °C.  Bez vaší asistence sám rozhodne, jestli je třeba zvýšit teplotu nebo zchladit okolní vzduch. 

Funkce pro nerušený noční odpočinek

Žádné rušivé elementy, jen příjemně klidná noc. Přesně  o to pečuje funkce Spánek. Po jejím nastavení „ usíná" a zároveň stále pracuje i klimatizace. Přechází na tichý a úsporný chod, ztlumí jas na displeji a přepne na nízký výkon.  

Okenní těsnění zabraňuje proudění teplého vzduchu a vlhkosti

Kdo by stál v parných letních dnech o proudění teplého vzduchu a vlhkosti do místnosti. Tomu zabraňuje textilní rukáv.  Ke klimatizaci  je automaticky přibalen jako těsnění. Velmi snadno jej  přichytíte suchým zipem na rám i celé okno. Do mezery připevníte výpustní hadici, která odvede z místnosti teplo a naopak do ní vpustí osvěžující, studený vzduch. Rukáv je univerzální. Pasuje na střešní, křídlová i vyklápěcí okna a stejně dobře utěsní i balkonové dveře. Navíc účinně  blokuje nálety hmyzu do místnosti, což oceníte nejlépe v noci v ložnici.  

PohodlAutomatické vypnutí/zapnutí s funkcí Časovače

Pohodlí automatického vypnutí nebo zapnutí klimatizace s nastavením v rozmezí 1-12 h,  přináší Časovač. Pokud rádi plánujete, díky mobilní aplikaci Sencor HOME si můžete harmonogram chodu mobilní klimatizace určit na celý týden dopředu. 

Příslušenství

 • dálkové ovládání
 • těsnící sada pro okna a dveře:
 • látková zábrana se zipem
 • kotouč samolepícího suchého zipu
 • plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna
 • flexibilní hadice s adaptéry, těsnění, vypouštěcí hadice
Mobilní klimatizace

Technický popis

S aplikací
Energetická třída A+++
Výkon chlazení (BTU/h) 9 000 BTU/h
Objem proudícího vzduchu 410 m3/h
Aplikovatelný prostor 35 m2
Dálkové ovládání
Časovač
Chladivo R 290
Mobilní
Barva Bílá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Informační list /EN/
Informační list /CZ/
Energetický štítek
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Sada těsnění do oken
SAX W001
Sada těsnění do oken
Sada těsnění do oken pro mobilní klimatizace SAX W001
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 10BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 10BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4+2BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4+2P, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4BP, Provedení: Alkalické
Zinkouhlíková baterie AAA
SBA R03 4BP AAA
Zinkouhlíková baterie AAA
Typ: R03 AAA, Balení: 4BP, Materiál: Zn
Sada těsnění do dveří
SAX W003
Sada těsnění do dveří
Sada těsnění do dveří pro mobilní klimatizace, Skládá se z textilní bariéry a samolepicí role suchého zipu, Textilní zábrana se zipy 210×94 cm, Samolepicí role se zipem délky 16 m / šířky 16 mm
 
Sada těsnění do střešních oken
SAX W002
Sada těsnění do střešních oken
Sada těsnění do střešních oken pro mobilní klimatizace SAX W002, Skládá se ze 2 textilních bariér a samolepicí role zipu, Textilní zábrana se zipem délky 2 m / šířky 39 cm v nejširším místě, Textilní zábrana bez zipu délky 2 m / šířky 39 cm v nejširším místě, Samolepicí role se zipem délky 16 m / šířky 16 mm
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat