Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SAC MT9078CH Mobilní klimatizace Wi-Fi AllSeasons

 • A++ třída pro chlazení o výkonu 9 000 BTU/h
 • A+++ třída pro topení o výkonu 8 000 BTU/h 
 • Max. velikost místnosti: 35 m2 / 91 m3
 • Nabízí 5 provozních režimů a 4 nastavení rychlosti
13999,00 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání <10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Ovládání
přes Wi-Fi a apikaci Sencor HOME
Pohodlné dálkové ovládání klimatizace mobilním telefonem umožňuje jejich  propojení s Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.  Díky tomu si určíte režim, teplotu i další funkce. 
2
/
5
Ovládací panel
a dálkový ovladač
Nechce se vám kvůli nastavení klimatizace například o víkendu brzy ráno vylézat z postele? Nemusíte. Od toho máte dálkový ovladač.  Jinou formu nastavování teploty, režimu nebo rychlosti, poskytuje u klimatizace dotykový ovládácí panel s displejem. Umožněno je i přepínání mezi jednotkami ℃ a ℉. 
3
/
5
SMART
je jméno režim
Režim SMART automaticky určuje i hlídá, aby se teplota místnosti pohybovala v rozmezí 20 až 23 °C.  Bez vaší asistence sám rozhodne, jestli je třeba zvýšit teplotu nebo zchladit okolní vzduch. 
4
/
5
Režim ventilátoru
Občas je třeba vzduch v místnosti trochu rozčeřit. Režim Ventilátor nabízí  3 stupně výkonu, kdy volíte mezi jemným pofukováním, středním větříkem nebo plným výkonem ventilátoru. 
5
/
5
Okenní těsnění
Kdo by stál v parných letních dnech o proudění teplého vzduchu a vlhkosti do místnosti. Tomu zabraňuje textilní rukáv.  Ke klimatizaci  je automaticky přibalen jako těsnění. Velmi snadno jej  přichytíte suchým zipem na rám i celé okno. 

Mobilní klimatizace do bytu pro chlazení i vytápění


Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9078CH je skvělý pomocník v každém počasí. V létě chladí, v zimě topí a ve všech ročních období odvlhčuje. Tento produkt se během chlazení řadí do energetické třídy A++ , a když topí do třídy  A+++.  Na trhu patří mezi úspornější zařízení. Pro jeho chladící výkon 9 000 BTU/h  jej ideálně využijete v místnostech všeho druhu o velikosti 31-35 m². Klimatizace se dá ovládat na dálku díky propojení vašeho mobilního telefonu s  Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.  Doma nebo v kanceláři Sencor SAC MT9078CH pohodlně obsloužíte na intuitivním dotykovém ovládacím panelu s diplejem či dálkovým ovladačem. Zařízení nabízí 5 režimů: Chlazení, Odvlhčování, Ventilace, Topení, Smart i funkce Časovače, režim Spánku a další. 

Základní vlastnosti produktu:

 • energetická třída A++ / A+++ 
 • 9000 BTU/h
 • doporučená plocha místnosti: 31-35 m2 
 • 5 režimů - Chlazení, Odvlhčování, Ventilace, Topení, Smart
 • 4 rychlosti - Vysoká, Střední, Nízká, Auto
 • teplota chlazení od 18 do 32 °C
 • teplota topení v rozsahu 13-27 °C
 • dotykový ovládací panel s displejem
 • ovládání přes mobilní aplikaci Sencor HOME
 • noční režim „Spánku“ pro úsporu energie a nerušený spánek
 • 24h časovač - možnost odloženého startu a vypnutí
 • integrovaný zásobník na kondenzát s objemu 1,2 l 
 • Indikace naplnění zásobníku
 • kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken
 

Pohodlné dálkové ovládání přes Wi-Fi a apikaci Sencor HOME

Pohodlné dálkové ovládání klimatizace mobilním telefonem umožňuje jejich  propojení s Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.  Díky tomu si určíte režim, teplotu i další funkce. Domů  nebo do kanceláře dorazíte s tím, že vás tam čeká  ideální klima. Zařízení plně spolupracuje se systémem iOS i Android. 

Intuitivní dotykový ovládací panel a dálkový ovladač

Nechce se vám kvůli nastavení klimatizace například o víkendu brzy ráno vylézat z postele? Nemusíte. Od toho máte dálkový ovladač.  Jinou formu nastavování teploty, režimu nebo rychlosti, poskytuje u klimatizace dotykový ovládácí panel s displejem. Jeho obsluha je intuitivní a kromě zmiňovaných režimů si na něm zkontrolujete i časovač a informace o Wi-Fi. Umožněno je i přepínání mezi jednotkami ℃ a ℉. 

Režim Chlazení pro pohodlné teplé dny 

V režimu Chlazení  si za pomoci tlačítek a +/ a -  zvolíte teplotu v rozmezí 18 až 32 °C.  Veškeré vámi navolené hodnoty si přehledně prohlédnete na displeji klimatizace. Navíc se můžete rozhodnout mezi nízkou nebo vysokou rychlostí otáček.  

Režim Odvlhčování pro zdravé dýchání 

Nadbytečná vlhkost v místnosti podporuje tvorbu plísní, které nedělají dobře našemu zdraví. Režim Odvlhčování se tak stará o naše správné dýchání,  a to nejen v ložnici. S vlhkostí se vypořádá i v místnosti, kde sušíte prádlo nebo ve sklepě. Připojením flexibilní hadice se automaticky nastaví rychlost otáček a vzduch se začne odvlhčovat na optimální hodnoty.  

Využití i v chladnějším období s režimem Topení

Klimatizaci ke své spokojenosti využijete i v chladnějších dnech, protože je opatřena funkcí Topení. Pohodlně si nastavíte teploty v rozmezí 13 až 27 °C a výkyvy počasí vás tak už nikdy nezaskočí. 

Režim ventilátoru pro ostřejší foukání i svěží vánek 

Občas je třeba vzduch v místnosti trochu rozčeřit. Režim Ventilátor nabízí  3 stupně výkonu, kdy volíte mezi jemným pofukováním, středním větříkem nebo plným výkonem ventilátoru. 

 SMART je jméno režimu, který pracuje automaticky

Režim SMART automaticky určuje i hlídá, aby se teplota místnosti pohybovala v rozmezí 20 až 23 °C.  Bez vaší asistence sám rozhodne, jestli je třeba zvýšit teplotu nebo zchladit okolní vzduch. 

Funkce pro nerušený noční odpočinek

Žádné rušivé elementy, jen příjemně klidná noc. Přesně  o to pečuje funkce Spánek. Po jejím nastavení „ usíná" a zároveň stále pracuje i klimatizace. Přechází na tichý a úsporný chod, ztlumí jas na displeji a přepne na nízký výkon.  

Okenní těsnění zabraňuje proudění teplého vzduchu a vlhkosti

Kdo by stál v parných letních dnech o proudění teplého vzduchu a vlhkosti do místnosti. Tomu zabraňuje textilní rukáv.  Ke klimatizaci  je automaticky přibalen jako těsnění. Velmi snadno jej  přichytíte suchým zipem na rám i celé okno. Do mezery připevníte výpustní hadici, která odvede z místnosti teplo a naopak do ní vpustí osvěžující, studený vzduch. Rukáv je univerzální. Pasuje na střešní, křídlová i vyklápěcí okna a stejně dobře utěsní i balkonové dveře. Navíc účinně  blokuje nálety hmyzu do místnosti, což oceníte nejlépe v noci v ložnici.  

PohodlAutomatické vypnutí/zapnutí s funkcí Časovače

Pohodlí automatického vypnutí nebo zapnutí klimatizace s nastavením v rozmezí 1-12 h,  přináší Časovač. Pokud rádi plánujete, díky mobilní aplikaci Sencor HOME si můžete harmonogram chodu mobilní klimatizace určit na celý týden dopředu. 

Příslušenství

 • dálkové ovládání
 • těsnící sada pro okna a dveře:
 • látková zábrana se zipem
 • kotouč samolepícího suchého zipu
 • plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna
 • flexibilní hadice s adaptéry, těsnění, vypouštěcí hadice
Mobilní klimatizace

Technický popis

S aplikací
Energetická třída A+++
Výkon chlazení (BTU/h) 9 000 BTU/h
Objem proudícího vzduchu 410 m3/h
Aplikovatelný prostor 35 m2
Dálkové ovládání
Časovač
Chladivo R 290
Mobilní
Barva Bílá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Informační list /EN/
Informační list /CZ/
Energetický štítek
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 10BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 10BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4+2BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4+2P, Provedení: Alkalické
Zinkouhlíková baterie AAA
SBA R03 4BP AAA
Zinkouhlíková baterie AAA
Typ: R03 AAA, Balení: 4BP, Materiál: Zn
Sada těsnění do oken
SAX W001
Sada těsnění do oken
Sada těsnění do oken pro mobilní klimatizace SAX W001
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat