Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SSI 5800VT Napařovací žehlička

 • Výkonný parní systém se sílou páry 30 g/min
 • Keramická žehlicí plocha
 • Příkon 2 400 W
 • Systém samočištění Self-cleaning 
SLEVA 20% při zadání kódu SDAYS20
Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
Akce platí do 21.7.2024. 
599 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Vyžehlete vše díky
parnímu systému
V továrně tuto žehličku zkonstruovali tak, aby byla velmi spolehlivá a vy mohli žehlit prakticky jakékoli textilní materiály. Oblečením počínaje, záclonami a ložním prádlem konče. 
2
/
4
Keramická
žehlicí plocha
Žehlicí plocha tohoto zařízení je opatřena kvalitní odolnou keramickou vrstvou. Ta je hojně používána především díky dlouhé životnosti, odolnosti proti poškrábání či poškození, rovnoměrnému vedení tepla po desce a také nepřilnavosti k textilu. Žehlení se pro vás stane snadnou záležitostí.
 
3
/
4
Vertikální napařování
Režim vertikálního napařování, kterým je tato žehlička vybavena, se skvěle hodí k bezkontaktnímu napařování košil, halenek, záclon či závěsů, ale též dalšího oblečení, jež je vyrobené z choulostivého materiálu nebo se obvykle věší na ramínka.
 
4
/
4
Technologie
Self-Clean
V útrobách žehličky, kudy prochází voda, se mohou nacházet zbytky vodního kamene či další minerální látky s tendencí k usazování. Aby byly veškeré tyto látky zevnitř odstraněny, a funkčnost i životnost přístroje tím pádem co nejvíce prodloužena, opatřil Sencor tuto žehličku samočisticí technologií Self-Clean. 

Komfortní žehlení s napařovací žehličkou SSI 5800VT od Sencoru

Dopřejte si komfort během žehlení s touto napařovací žehličkou SSI 5800VT od Sencoru. Díky svým mnoha užitečným funkcím můžete bez obav žehlit mnohé druhy textilu. Skvělou komponentou je především keramická žehlicí plocha. Díky ní je celý proces žehlení hladký, rychlý a precizní. Je odolná proti poškrábání, skvěle rozvádí teplo a výborně po látkách klouže. K perfektnímu výsledku navíc přispěje také efektivní parní systém se sílou páry 30g/min. Potěší vás jistě i bezpečnostní prvky. Jedním z nich je například funkce Auto Shut Off zajišťující automatické vypnutí žehličky.

Důležité parametry produktu:

 • Výkonný parní systém se sílou páry 30 g/min
 • Keramická žehlicí plocha
 • Příkon 2 400 W
 • Systém samočištění Self-cleaning 
 • Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene
 • Funkce Drip-Stop zamezující skvrnkám od kapek
 • Funkce Auto Shut Off pro automatické vypínání žehličky
 • Průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním a objemem 260 ml
 • Plynulá regulace teploty
 • Možnost vertikálního napařování
 • Světelná kontrolka udržování nastavené teploty

Vyžehlete vše díky parnímu systému se silou 30 g/min

V továrně tuto žehličku zkonstruovali tak, aby byla velmi spolehlivá a vy mohli žehlit prakticky jakékoli textilní materiály. Oblečením počínaje, záclonami a ložním prádlem konče. S nejrůznějšími typy textilu si přístroj poradí díky efektivnímu parnímu systému se sílou páry 30 g/min. Žehlení může být rychlé, ale zároveň komfortní.

Vysoce odolná keramická žehlicí plocha

Žehlicí plocha tohoto zařízení je opatřena kvalitní odolnou keramickou vrstvou. Ta je hojně používána především díky dlouhé životnosti, odolnosti proti poškrábání či poškození, rovnoměrnému vedení tepla po desce a také nepřilnavosti k textilu. Žehlení se pro vás stane snadnou záležitostí.

Vertikální napařování pro jemné materiály

Režim vertikálního napařování, kterým je tato žehlička vybavena, se skvěle hodí k bezkontaktnímu napařování košil, halenek, záclon či závěsů, ale též dalšího oblečení, jež je vyrobené z choulostivého materiálu nebo se obvykle věší na ramínka.

Technologie Self-Clean pro maximalizaci životnosti produktu

V útrobách žehličky, kudy prochází voda, se mohou nacházet zbytky vodního kamene či další minerální látky  s tendencí k usazování. Aby byly veškeré tyto látky zevnitř odstraněny, a funkčnost i životnost přístroje tím pádem co nejvíce prodloužena, opatřil Sencor tuto žehličku samočisticí technologií Self-Clean. Jakmile na žehličce spustíte tento režim, začne se z otvorů uvolňovat horká voda a pára společně s nežádoucími minerály.

Technologie Anti-Calc zamezuje usazování vodního kamene

Nejlepších výsledků je při žehlení dosahováno, když je žehlicí plocha přístroje absolutně čistá, bez zbytků usazenin minerálů či vodního kamene. Usazeniny snižují funkčnost i životnost přístroje. Jak je však možné udržovat žehličku čistou, když je voda uchovávána přímo uvnitř ní? K tomu do ní byl vložen režim Anti-Calc. Mezi nádržkou na vodu a otvory žehlicí plochy je nainstalován permanentní Anti-Calc filtr, který zabraňuje sedlinám vodního kamene i minerálních nánosů.

Skvrnky od zaschlých kapek vody již na oblečení neuvidíte

Díky funkčnosti této žehličky bylo skoncováno s nevzhlednými skvrnami od zaschlých kapek vody na vašem oblečení. Byla totiž opatřena systémem Drip-Stop. Jeho úkolem je bránit úniku horkých kapek vody z žehlicí plochy při žehlení na nízkou teplotu. Samovolnému odkapávání je tak zamezeno a výsledkem je perfektně vyžehlené prádlo. 

Nádržka na vodu s kapacitou 260 ml

Pro potřeby žehlení budete pravděpodobně často zapojovat také funkci napařování. Přesně proto bylo nutné do žehličky vložit nádržku na vodu s dostatečnou kapacitou. Objem u této žehličky činí 260 ml. Její materiál je navíc průhledný. Máte tak neustále přehled, zda už je čas vodu doplnit, což vám půjde opravdu snadno. Vstup do nádržky je uzpůsoben pro snadné plnění.

Několik bezpečnostních prvků

Během žehlení je užitečné vědět, jakou máte momentálně nastavenou teplotou. K tomu vám bude sloužit LED kontrolka, jež se rozsvítí, když pomocí otočného regulátoru nastavíte, na kolik stupňů se má přístroj zahřát. Až bude dosažena požadovaná teplota, kontrolka sama zhasne. Aby byla udržena maximální bezpečnost uživatelů, byla navíc do produktu vložena i funkce Auto Shut Off. Její schopností je detekovat, zda je horký přístroj v pohybu. Zaznamená-li že se nehýbe, žehličku automaticky vypne.

Popis produktu
Výkonný parní systém se sílou páry 30 g/min
Keramická žehlicí plocha
Příkon 2 400 W
Systém samočištění Self-cleaning odstraňující minerální usazeniny
Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene v otvorech žehlicí desky
Funkce Drip-Stop zamezující skvrnkám od kapek vody na tkaninách
Funkce Auto Shut Off pro automatické vypínání žehličky
Průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním
Objem nádržky na vodu 260 ml
Plynulá regulace teploty
Možnost vertikálního napařování
Parní impuls
Plynulá regulace výstupu páry
Tlačítko pro kropení
Termostat
Světelná kontrolka udržování nastavené teploty
Koncovka přívodního kabelu zamezuje kroucení a zamotávání
Plnicí nádobka je součástí balení

Obsah balení
 • Žehlička
 • Plnicí nádobka
 • Přívodní kabel

Technický popis
Plynulý výstup páry: 30 g/min
Parní ráz: 120 g/min
Délka přívodního kabelu: 2 m
Hmotnost: 1050 g
Rozměry (délka × šířka × výška): 286 × 122 × 139 mm
Žehlicí plocha: keramická
Objem zásobníku na vodu: 260 ml
Příkon: 2 400 W
Barva: fialová
Napařovací žehličky

Technický popis

Plynulý výstup páry 30 g/min
Parní ráz 120 g/min
Žehlící plocha Keramika
Svislé napařování
Drip-Stop
Odvápňování
Samočištění
Objem zásobníku vody 260 ml
Bezpečnostní vypínání
Otočný kloub šňůry
Příkon (W) 2 400 W
Výška (cm) 28,6 cm
Šířka (cm) 12,2 cm
Hloubka (cm) 13,9 cm
Barva Fialová
Hmotnost 1 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat