Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
29. dubna, 2024

Oslavte DEN DĚTÍ nekončícím smíchem a nakažlivou euforií

Oslavte DEN DĚTÍ nekončícím  smíchem a nakažlivou euforií
Květen se přehoupne jako nic, už je tu červen a v jeho samém začátku úžasný, hravý a bezstarostný Den dětí. Většina z nás se 1. června snaží ve všech dětských očích vykouzlit radost a tento den všem ratolestem zpříjemnit.
 
Pamatujete si dobu, kdy jste byli sami děti? O čem jste snili? Určitě si vzpomenete na různá autíčka nebo panenky, klávesy nebo walkman. A víte, o čem sní vaše děti? Možná je to elektrokoloběžka nebo přenosný reproduktor, díky nimž zažijí se svými vrstevníky spoustu zábavy.
 

Zábava, kreativita, pocit svobody

 

Přinášíme vám 3 tipy na dárky, které jsou ideální volbou. Nejenže přinesou moře zábavy, ale rozvíjí i dětské dovednosti. 

 

1.    Sencor koloběžka  

SCOOTER-ONE-S20.jpg
Nová generace koloběžek od Sencor Scooter K5 (cena: 3 499 Kč) nabízí špičkový design a maximální bezpečnost. Užijte si rychlost a svobodu pohybu s našimi spolehlivými a moderními koloběžkami. Jsou skvělou volbou pro malé dobrodruhy, kteří dávají přednost pohybu venku na čerstvém vzduchu. Pořádný výkon i rychlost 25 km/hod. si zase každý školák užije na Scooter ONE S20 (cena: 6 990 Kč), která se dá snadno složit, takže cesta do školy může být hned mnohem zábavnější. Navíc se dá koloběžka jednoduše propojit s aplikací, díky níž ji můžete na dálku  


 

 

2.    Sencor bezdrátová sluchátka s mikrofonem  

BEZDRATOVA-SLUCHATKA-MODRA.jpg(cena 599 Kč)Speciálně navržená bezdrátová sluchátka pro mladší posluchače. Zvuk vysoké kvality, bezpečné omezení hlasitosti a pohodlný design zaručují neomezenou zábavu při poslechu hudby nebo oblíbených influencerů. Je to skvělý dárek pro každého malého hudebního fanouška. 
 

 

3.    Sencor bezdrátový reproduktor (cena od 799 Kč)  


Odolný a barevný bezdrátový reproduktor s výborným zvukem, který vás doprovodí při hrách, přehrává populární písničky, nebo dokonce oblíbené filmy. Kvalitní zvuk si každý může vychutnávat doma i kdekoliv venku. Vybírat můžete ze čtyř barevných provedení, klasická černá, modrá a zelená pro kluky a pudrově růžová pro holky. A také ze čtyř velikostí od MICRO, co se pohodlně vejde i do malého batůžku, až po velikost MAXI.

Den dětí je dnem smíchu, radosti, nadšení. Velká dětská party, na jejímž konci musí zůstat dětské srdíčko překypující štěstím. 


 

O značce Sencor

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologii a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 
www.sencor.cz

Kontakt pro média

Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat