Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Vařiče
Vařiče

SCP 2803BK Dvouplotýnkový sklokeramický vařič SmoothCook

 • Snadné ovládání klasickými otočnými ovladači
 • Jednoduchá údržba a čištění
 • Ideální na chalupu nebo třeba do kanceláře“
1999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
MOBILNÍ KUCHYNĚ
S VAŘIČEM SMOOTHCOOK
Předveďte své kuchařské umění na cestách s dvouplotýnkovým sklokeramickým vařičem SmoothCook SCP 2803BK, který nabízí jednoduché ovládání pomocí otočných knoflíků. Vysoký výkon 2200 W + 1300 W zajistí, že můžete připravit jakékoliv jídlo, které si vy nebo vaše rodina zrovna vymyslí. 
2
/
3
Bezpečnost
především 
Dvojitá tepelná pojistka chrání tento vařič proti nechtěnému přehřátí a čtyři protiskluzové nožky zajišťují, aby spotřebič na hladkém povrchu neklouzal. Povrch sklokeramické horní krycí desky je v jednom celku a zajišťuje tak větší bezpečnost a stabilitu nádobí.
 
3
/
3
Stačí jen setřít
Elektrický sklokeramický vařič disponuje kompaktním povrchem, který díky jednoduché údržbě učetří váš čas i energii. Po dokončení vaření stačí jen počkat až spotřebič zcela vychladne a pomocí navlhčeného hadříku ho zbavíte nečistot.  

Mobilní kuchyně s vařičem SmoothCook

Předveďte své kuchařské umění na cestách s dvouplotýnkovým sklokeramickým vařičem SmoothCook  SCP 2803BK, který nabízí jednoduché ovládání pomocí otočných knoflíků. Vysoký výkon 2200 W + 1300 W zajistí, že můžete připravit jakékoliv jídlo, které si vy nebo vaše rodina zrovna vymyslí. S vařičem SmoothCook se snadno manipuluje, má kompaktní rozměry, je poměrně lehký a dobře skladovatelný. Každá plotýnka o průměru 20 cm je vybavena samostatným ovládáním s přehledným displejem. Požadovanou teplotu nastavíte chromovanými otočnými ovladači a navíc si můžete zvolit funkci časovače, ten pro pohodlné vaření nemůže chybět. 

Hlavní parametry produktu:

 • 2 sklokeramické plotýnky 2 200 W a 1 300 W
 • nezávislé ovládání pro každou plotnu
 • nastavení výkonu v krocích po 100 W
 • průměr varných ploten 20 cm
 • snadná údržba jednolitého povrchu
 • lehce přenosný (3,8 kg)
 • snadné digitální ovládání
 • praktický časovač 
 • dvojitá tepelná pojistka
 • přehledný displej

Efektivní a rychlé vaření 

Sklokeramický vařič SCP 2803BK SmoothCook nabízí 2 x 20 cm sklokeramické plotýnky. Díky jejich vysokému výkonu, levá 2 200 W a pravá 1 300 W si dokáže tento vařič poradit i s pokrmy většího objemu. Varné zóny sklokeramické desky ohřívají dvě praktické, výkonné topné spirály, které skvěle přenáší teplo na varné nádoby. 

Dokonalý přehled o výkonu

Skvěle přehledný displej u každé varné zóny zvlášť, vám nabídne dobře čitelné bílé číslice výkonu i času. Jednoduše je ovládáte za pomoci otočných ovladačů, který má každá plotýnka svůj vlastní. Rozhodně nemůže chybět ani praktický časovač vařice (od 1 minuty do 3 hodin), ten ocení každý kuchař, a to nejen na cestách či pod stanem. 

Bezpečnost především 

Dvojitá tepelná pojistka chrání tento vařič Sencor SCP 2803BK proti nechtěnému přehřátí a čtyři protiskluzové nožky zajišťují, aby spotřebič na hladkém povrchu neklouzal. Povrch sklokeramické horní krycí desky je v jednom celku a zajišťuje tak větší bezpečnost a stabilitu nádobí. S tímto vařičem je radost připravovat jídlo, a to nejen na cestách. 

Stačí jen setřít a jít 

Elektrický sklokeramický vařič Sencor SCP 2803BK disponuje kompaktním povrchem, který díky jednoduché údržbě učetří váš čas i energii. Po dokončení vaření stačí jen počkat až spotřebič zcela vychladne a pomocí navlhčeného hadříku ho zbavíte nečistot.  

Obsah balení

 • Sklokeramický vařič
 • 90 cm dlouhý napájecí kabel (pevná součast přístroje)
Vařiče

Technický popis

Varná plocha Sklokeramická
Počet plotýnek 2
Příkon (W) 3 500 W
Výška (cm) 7,5 cm
Šířka (cm) 54,5 cm
Hloubka (cm) 30 cm
Hmotnost 3,8 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat