Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SOC 4103GD Sonický zubní kartáček

 • 5 Přednastavených čistících a regeneraci podporujících programů
 • Rychlost stěrů je až 40 000 za minutu
 • Dokáže odstranit několika násobně lépe plak než při běžném čištění
1199 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Dokonalá péče
Ergonomicky tvarovaná rukojeť perfektně padne do ruky a je opatřena LED indikátorem provozu a ukazatelem zvoleného programu. Výdrž baterie postačí na 45 dní běžného provozu.
2
/
3
Sonická technologie
S elektrickým kartáčkem Sencor dosáhnete výsledku perfektně vyčištěných zubů šetrně a bez zbytečného podráždění dásní. Spojení sonické technologie (40 000 stěrů za minutu) s čisticími hlavami prémiové kvality vaše zuby zbaví nečistot, zubního plaku a bakterií dokonale.
3
/
3
Akumulátorové napájení
Napájení elektrického sonického kartáčku Sencor obstará indukční podstavec, který je maximálně bezpečný i ve vlhkém prostředí koupelny. Samotný přístroj má také vysoky stupeň ochrany proti vlhkosti IPX7.

Dopřejte svým zubům dokonalou péči

Elektrický sonický zubní kartáček Sencor SOC 4103GD se sonickou technologií (40 000 stěrů za minutu) se postará o perfektně vyčištěné a zdravé zuby. Disponuje 5 přednastavenými programy pro zdraví a regeneraci celé dutiny ústní. Vaše zuby zbaví nečistot, plaku a bakterií pro jejich maximální zdraví. Ergonomicky tvarovaná rukojeť perfektně padne do ruky a je opatřena LED indikátorem provozu a ukazatelem zvoleného programu. Výdrž baterie postačí na 45 dní běžného provozu. S rovnoměrnou péčí o váš chrup vám pomůže funkce časovače Quadpacer.

Hlavní parametry produktu:

 • Quadpacer technologie pro efektivní čištění zubů
 • Rychlost až 40 000 stěrů za minutu
 • 5 čisticích a regeneraci podporujících programů
 • Odstraňuje několikanásobně lépe plak než při běžném manuálním čištění
 • Extra tichý chod < 65 dB (A)
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • Akumulátorové napájení pomocí indukce 
 • Indikátor slabé baterie
 • Až 180 minut nepřetržitého provozu (45 dní při každodenním používání)

Sonická technologie a rychlost 40 000 stěrů za minutu 

S elektrickým kartáčkem Sencor dosáhnete výsledku perfektně vyčištěných zubů šetrně a bez zbytečného podráždění dásní. Spojení sonické technologie (40 000 stěrů za minutu) s čisticími hlavami prémiové kvality vaše zuby zbaví nečistot, zubního plaku a bakterií dokonale.

Režimy kartáčku

Na výběr máte 5 čisticích a regeneračních programů, kdy LED kontrolka svítí u vámi zvoleného režimu. Pro každodenní péči o zuby lze využít výkonný režim Clean. Režim Soft bude vyhovovat lidem s citlivými zuby a zubními náhradami. Pro péči o dásně je vhodný pulsující režim Massage. Pro zářivý úsměv a eliminaci drobných barevných rozdílů jsou vhodné režimy PolishWhite.

Technologie Quadpacer

Inteligentní časovač vám pomůže dodržet optimální délku čištění podle doporučení zubními lékaři. Pro rovnoměrnou péči o váš chrup je sonický kartáček Sencor vybaven technologií Quadpacer, která rozdělí čištění do 4 časových úseků po 30 sekundách.

Prémiová hlavice SOX 015

Premium náhradní čisticí hlavice využívají moderní technologii a jsou vhodné ke každodennímu používání. Vlákna čisticí hlavice jsou umístěná do svazků, které tvoří tvar písmene W. Zuby tak čistí efektivněji a rychleji.

Čisticí hlavice SOX 016

Náhradní hlavice Whitening je vytvořena pro péči o citlivé zuby a současně díky svým jemným vláknům zuby hloubkově čistí a zbavuje barevných nerovností. Již během 14 dnů pravidelného užívání budete mít zuby na první pohled bělejší.

Akumulátorové napájení

Napájení elektrického sonického kartáčku Sencor obstará indukční podstavec, který je maximálně bezpečný i ve vlhkém prostředí koupelny. Samotný přístroj má také vysoky stupeň ochrany proti vlhkosti IPX7.

Obsah balení

Tělo kartáčku
2 čisticí hlavice
Indukční nabíječka
Zubní kartáčky

Technický popis

Napájení Aku
Počet funkcí 5
Časovač
Úložný prostor
Ústní sprcha
Speciální nástavce
Čistící hlavy 2 ks
Rychlost stěrů 40 000
Barva BÍLÁ/ZLATÁ

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Náhradní hlavice Premium
SOX 101
Náhradní hlavice Premium
Všestranné čistění, pro každodenní použití. Nová generace tvaru W pro simultánní čištění dvou zubů. Kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 4210BL/4211GD, SOC 4011GD/4010BL.
Náhradní hlavice Premium
SOX 102
Náhradní hlavice Premium
Všestranné čistění, pro každodenní použití. Nová generace tvaru W pro simultánní čištění dvou zubů. Kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 4210BL/4211GD, 4011GD/4010BL.
Náhradní hlavice Whitening
SOX 103
Náhradní hlavice Whitening
Menší hlavice pro jemnější čištění, a díky anchorless technologii je naprosto ideální pro citlivější zuby. Kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 4210BL/4211GD, SOC 4011GD/4010BL.
Náhradní hlavice Whitening
SOX 104
Náhradní hlavice Whitening
Menší hlavice pro jemnější čištění, a díky anchorless technologii je naprosto ideální pro citlivější zuby. Kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 4210BL/4211GD, SOC 4011GD/4010BL.
Náhradní hlavice Sensitive
SOX 105
Náhradní hlavice Sensitive
Použití primárně pro velmi citlivé zuby a děti. Kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 4210BL/4211GD, SOC 4011GD/4010BL.
Náhradní hlavice Interdental
SOX 107
Náhradní hlavice Interdental
Speciálně tvarovaná hlavice pro čištění mezizubních prostor a špatně dostupných oblastí. Kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 4210BL/4211GD, SOC 4011GD/4010BL.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat