Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SSV 330WH Elektrický spirálový kráječ

  • 3 druhy čepelí z nerezové oceli
  • Široká plnicí trubice pro snadnou obsluhu
  • Chytrá konstrukce
Historický produkt
nelze zakoupit

Mé hlavní přednosti

Špagety, vytvarujte zeleninové špagety či ovocné nudle, které pak můžete použít jako dekoraci talíře či je uvařit a podávat jako zdravou alternativu těstovin.

Dodejte svému salátu gurmánský vzhled s okurkami nakrájenými do spirál namísto plátků, nebo použijte čepel na spirály na výrobu pečených (cuketových) lupínků z cukety.

Navrženo s velkokapacitní přípravnou nádobou, ve které jsou nudle shromažďovány, což usnadňuje přidávání spirál k ostatním ingrediencím. Pěchovadlo a plnící otvor společně zavádí zeleninu do čepele, kde je dosaženo dokonalého výsledku.

Rozbijte nudu ve své kuchyni a vytvořte originální a dietní recepty s použitím elektrického spiralizéru SENCOR SSV 330WH.

Nemůžete přesvědčit své děti, aby jedly dostatek ovoce a zeleniny? Zkuste jim připravit mrkvové špagety či ovocné nudle a uvidíte, jak rychle si je zamilují. Garantujeme, že si tohoto pomocníka oblíbí nejen vyznavači zdravého životního stylu či vegetariáni, ale i ti, kteří si k zelenině dosud nenašli cestu.

Přípravu zeleniny udělá rychlejší a jednodušší. Použitím tohoto elektrického Spiralizéru se z minut stávají vteřiny. To může vést k používání většího množství zeleniny při Vašem vaření.

SENCOR SSV 330WH je skvělý způsob, jak zvýšit podíl zeleniny ve vaší stravě a najít tak dietní alternativu například ke klasickým špagetám. Oproti tradičním boloňským špagetám mají tyto zeleninové přibližně 1/10 sacharidů a nemluvě o vysokém podílu vitamínů, živin, antioxidantů a vlákniny. Další výhodou je, že nenesou ani stopu obilovin, tudíž jsou vhodné i pro řadu alergiků.

Jedná se o jednoduchý kuchyňský přístroj složený z několika dílů. Snadno jej sestavíte nebo uklidíte během minuty. Proto jej nemusíte mít stále na lince, pokud jej zrovna nepoužíváte. Navíc i čištění je díky odnímatelným nožům opravdu snadné a během chvilky hotové.

3 druhy čepelí z nerezové oceli

  • Čepel pro spirálu
  • Čepel pro silnější spirálu
  • Čepel pro výrobu špaget

Široká plnicí trubice pro snadnou obsluhu
Chytrá konstrukce – snadné uložení

Specifikace

Příkon: 100 W
Protiskluzové nožky pro maximální bezpečnost
Délka napájecího kabelu: 1 m
220–240 V, 50/60 Hz
Sekáčky a struhadla

Technický popis

Příkon (W) 100 W
Materiál nádoby Plast
Barva Bílá/Zelená

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat