Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SFD 6500WH Sušička ovoce

 • 5 přednastavených sušicích programů
 • Technologie horizontálního proudění vzduchu
 • Možnost sušení široké škály potravin
 • 6 vyjímatelných plastových plat
3599 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
10
Není potřeba
prohazovat plata
Tento produkt byl v továrně vybaven šikovnou technologii Horizontal Air Flow. Díky ní bude teplý vzduch uvnitř sušičky proudit rovnoměrně horizontálním směrem. 
2
/
10
Ovoce
Je možné sušit všechny druhy ovoce, které pak lze využít do kaší, jogurtů, přesnídávek, čajů i jako samostatnou zdravou svačinu.
3
/
10
Zelenina a houby
Zeleninu a houby lze samozřejmě také skvěle sušit. Připravte si zeleninové chipsy, koření do polévky, rajčata na vaření, houby do polévek a hromadu dalšího!
4
/
10
Sušené maso
Na své si ale přijdou také milovníci masa. Usušit si lze nejrůznější druhy masa buď jako nejkvalitnejší bílkovinovou svačinu během dne, nebo jako ideální dobrotu na cesty v podobě pochoutky jerky.
5
/
10
Bylinky a květiny
Přichystejte si bylinky ze zahrádky na zimní období. Stejně jako ty čerstvé je můžete různě kombinovat do čajů nebo k dochucení jídla či různých olivových a esenciálních olejů.
6
/
10
Těstoviny
S tímto produktem jednoduše nasušíte těstoviny do polévky, k omáčkám i různé druhy menších těstovin. Stačí podle chuti přichystat těsto a o zbytek se Sencor postará.
7
/
10
Sušenky
Objevujte kombinace chutí domácích sušenek nebo tyčinek a nezapomeňte do nich vložit například ořechy či usušené ovoce pro intenzivnější chuť. Sušenky můžou být vláčné i křupavé podle toho, jak nastavíte teplotu a čas sušení.
8
/
10
RAW dobroty
Milovníci RAW kuchyně budou potěšení. Tento přístroj umožňuje regulaci teploty, díky které lze vykouzlit sladkou i slanou RAW kuchyni.
9
/
10
Pamlsky
pro mazlíčky
Mazlíčkům budete moci připravovat zeleninové nebo ovocné pamlsky dle jejich mlsných jazýčků. Pro větší chlupáče lze vyrobit různé křupavé masové dobroty nebo třeba piškoty ve skvělé kvalitě.
10
/
10
Šest plastových
sušicích plat
Součástí balení tohoto produktu je i šest plastových sušicích plat. Na každém z nich je možné chystat až 500 g surovin. Maximálně tedy budete moci sušit 3 kg pochoutek na jeden cyklus.

Pomocník do vaší domácnosti, sušička potravin Sencor SDF 6500WH

Díky domácímu sušení budete mít vždy nejlepší kontrolu nad tím, co si sušíte. Lze připravovat například houby, maso, ovoce a zeleninu nebo jakékoliv další suroviny přímo ze zahrádky. To vše za pomoci sušičky potravin Sencor SDF 6500WH, která je vybavena 5 předdefinovanými programy podle typu sušené suroviny. Zařízení si poradí s velmi pestrou škálou potravin, a navíc lze najednou sušit až na 6 plátech naráz. To odpovídá ploše 0,59 m².

Další parametry tohoto produktu: 
 • 5 přednastavených sušicích programů
 • Technologie horizontálního proudění vzduchu
 • Možnost sušení široké škály potravin
 • 6 vyjímatelných plastových plat
 • Regulace teploty v rozmezí 35-75 °C
 • Celková sušicí plocha 0,59 m²

Jednoduchý postup a dokonalý výsledek

Tento produkt umožňuje sušení všech vašich oblíbených surovin již od 35 °C do 75 °C. Vše je možné nastavovat také ručně, včetně regulace doby sušení. Čas se začne odpočítávat na digitálním displeji. Po skončení sušení se přístroj vždy sám automaticky vypne. Na vás je tedy jen vaše oblíbené suroviny nakrájet na plátky, rozložit na sušicí plata, ta umístit do sušičky a zvolit nastavení. Pak už jen čekat na skvělý výsledek.

Systém Horizontal Air Flow pro dobré rovnoměrné proudění vzduchu

Tento produkt byl v továrně vybaven šikovnou technologii Horizontal Air Flow. Díky ní bude teplý vzduch uvnitř sušičky proudit rovnoměrně horizontálním směrem. Dobroty, které budete mít uvnitř, budou vždy usušené  k dokonalosti, a to zcela bez nutnosti vyměňovat pozice plat během sušení.
 • Ovoce
Vychutnejte si explozi chutí všech druhů ovoce, ať už jako samostatnou dobrotu, nebo přidáním do jogurtů, kaší, čajů, zmrzlin.
 • Zelenina a houby
Zeleninové chipsy si oblíbíte na všechny možné způsoby. Také si připravte výborné domácí koření pro perfektní chuť jídlel, houby na husté polévky nebo rajčata do italské kuchyně.
 • Sušené maso
Kupovanému sušenému masu odzvonilo. Usušte si doma kvalitní plátky masa, které máte nejraději. Na cestách si vychutnejte své bezkonkurenční jerky plné bílkovin a energie.
 • Bylinky a květiny
Přichystejte si bylinky ze zahrádky na zimní období. Stejně jako ty čerstvé je můžete různě kombinovat do čajů nebo k dochucení jídla či různých olivových a esenciálních olejů.
 • Těstoviny
S tímto produktem jednoduše nasušíte těstoviny do polévky, k omáčkám i různé druhy menších těstovin. Stačí podle chuti přichystat těsto a o zbytek se Sencor postará.
 • Sušenky
Objevujte kombinace chutí domácích sušenek nebo tyčinek a nezapomeňte do nich vložit například ořechy či usušené ovoce pro intenzivnější chuť. Sušenky můžou být vláčné i křupavé podle toho, jak nastavíte teplotu  a čas sušení.
 • RAW dobroty
Milovníci RAW kuchyně budou potěšení. Tento přístroj umožňuje regulaci teploty, díky které lze vykouzlit sladkou i slanou RAW kuchyni.
 • Pamlsky pro mazlíčky
Mazlíčkům budete moci připravovat zeleninové nebo ovocné pamlsky dle jejich mlsných jazýčků. Pro větší chlupáče lze vyrobit různé křupavé masové dobroty nebo třeba piškoty ve skvělé kvalitě.

S pěti předdefinovanými programy je proces sušení jednodušší

Aby všechno šlo snadno a rychle, přednastavili v Sencoru do této sušičky pět programů. Můžete tak snadno spustit program pro sušení jablek, masa, bylin, těstovin nebo hub. Programům byla předem určena teplota i čas sušení. Navíc se po celou dobu odpočítává čas a po skončení sušení se produkt sám vypne.

Díky 6 sušicím platům sušte až 3 kg dobrot najednou

Součástí balení tohoto produktu je i šest plastových sušicích plat. Na každém z nich je možné chystat až  500 g surovin. Maximálně tedy budete moci sušit 3 kg pochoutek na jeden cyklus. Plata jsou skvělé kvality a lze je bez obav mýt také v myčce nádobí. 

6 odolných vyjímatelných plat

Současně s produktem dostane uživatel také sadu 6 plastových plat, která využijete například pro maso, houby, ananas, rajčata nebo banány. Jsou nenáročná na údržbu a plastová plata i lehká, mavíc jimi skvěle proudí vzduch. 

Obsah balení
 • Skříň se sušicím prostorem
 • 6 vyjímatelných plastových plat

Popis produktu

5 přednastavených programů se světlenými indikátory pro sušené maso, jablka, houby, bylinky a těstoviny

Umožňuje sušení široké škály potravin:
 •  - Sušené maso
 •  - Jakékoliv ovoce
 •  - Všechny druhy zeleniny
 •  - Bylinky
 •  - Květiny
 •  - Těstoviny
 •  - Sušenky, placky, kaše
 •  - RAW potraviny
 •  - Rozinky
 •  - Bylinkové čaje
 •  - Pamlsky pro mazlíčky

Regulace teploty pomocí otočného regulátoru pro intuitivní ovládání
Regulace teploty 35-75 °C umožňuje zachovat maximální množství přírodních látek
Ovládací panel včetně LCD displeje, časovače a regulátoru teploty
Nastavení času pomocí režimu rychlé nastavení
Elektronický časovač pro automatické vypnutí
Velkokapacitní sušička s celkovou sušicí plochou  0,59 m² (o 33 % větší než běžná sušička s průměrem 32 cm)
Technologie horizontálního proudění vzduchu Horizontal Air Flow
Integrovaný ventilátor s průměrem 17 cm zaručuje rovnoměrné sušení na všech patrech = není nutné prohazovat plata během sušení
6 tepelně odolných podnosů zaručuje maximální komfort
Jednoduchá údržba - vyjímatelné podnosy lze mýt v myčce na nádobí
Průhledná dvířka a podnosy umožňují okamžitou vizuální kontrolu nad stavem sušení
Design mřížky sušicích podnosů zabraňuje vzniku plísní a optimalizuje proudění vzduchu
Tichý chod
Užitná výška patra: 2 cm

Technický popis
Napětí: 230 V AC
Kmitočet: 50/60 Hz
Příkon: 500 W
Délka přívodního kabelu: 1,10 m
Hlučnost: 50 dB(A)
Rozměry (š x h x v): 345 × 450 × 310 mm
Hmotnost: 5,9 kg
Celková sušicí plocha: 0,59 m²
Rozměr sušicího podnosu: 330 x 300 mm
Počet sušicích podnosů: 6 ks
Regulace teploty: 30-75 °C
Tepelná pojistka proti přehřátí: ano
Sušičky potravin

Technický popis

Počet sít 6
Automatické vypínání
Tepelná pojistka
Příkon (W) 500 W
Výška (cm) 31 cm
Šířka (cm) 34,5 cm
Hloubka (cm) 45 cm
Barva Bílá
Hmotnost 5,9 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat