Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRV 3160TQ + TAŠKA Robotický vysavač + chladící taška

 • 3 úrovně sací síly a 3 úrovně intenzity mopování
 • Inteligentní senzory proti nárazu a pádu
 • Zdarma chladící taška
3999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
6
Snadné ovládání
Snadné a rychlé spuštění domácího pomocníka, které zvládne opravdu každý? Žádný problém! K ovládání vám totiž poslouží jediné tlačítko přímo na robotovi. Případně je plně k dispozici dálkový ovladač, díky kterému jednoduše nastavíte výkon sání i intenzitu mopování.
2
/
6
Mopování a vysávání
najednou
Díky velkému rotačnímu kartáči a dvěma bočním kartáčům se můžete těšit na dokonalou čistotu. Perfektní lesk podlahy zajišťuje mopování s možností navolení požadované intenzity. Charakteristickou vlastností vysavače je možnost vysávání a mopování najednou.
3
/
6
Inteligentní pohyb
Perfektní úklid všech zakoutí vaší domácnosti má na starost chytrá funkce Sencor Smart Room. Zajištěn je inteligentní pohyb v celém prostoru vedoucí k efektivním výsledkům.
4
/
6
Čistota i pod nábytkem
Hledáte pomocníka do menších domácností? Vysavač Sencor SRV 3160TQ EasyClean+ bude tou správnou volbou. Díky výšce pouhých 7,5 cm a průměru 31 cm dokáže skvěle uklidit pod nábytkem i mezi překážkami.
5
/
6
Sencor Home
Nemusíte se obávat, nemine vás ani možnost nastavení robota přes mobil. S aplikací Sencor Home můžete úklid naplánovat na určitý čas a den v týdnu, případně režim rovnou aktivovat z práce nebo chaty. Zařízení nabízí 3 intenzity (sání a mopování), které nastavíte i z dálkového ovladače.
6
/
6
Dokonalý úklid
celé domácnosti
Vysavač je opatřen velkým rotačním kartáčem na hrubou špínu, který v kombinaci s vysokou sací sílou zajistí perfektní úklid. Důkladné vyčištění všech rohů a prostorů podél zdí mají na starost dva boční kartáče. Sen
o dokonale lesklé podlaze vyplní mopovací nástavec s textilním návlekem pro úklid jemného prachu.

Robotický vysavač + chladící taška

Chladící taška zdarma k zakoupenému robotickému vysavači SENCOR.
Taška má izolační vnitřní vrstvu a pogumovaný povrch. Je vhodná pro zachování čerstvého chladného ovoce či nápojů (až šest plechovek o objemu 330 ml. Plechovky nejsou součástí balení). Rozměry tašky jsou 21 cm x 15 cm x 15 cm.

Robotický vysavač Sencor SRV 3160TQ EasyClean+ jako spolehlivý pomocník 

Robotický vysavač Sencor SRVľ3160TQ EasyClean+ se postará o důkladný úklid podlah v celé domácnosti.  K ovládání vám poslouží jediné tlačítko přímo na přístroji nebo dálkový ovladač. Pohodlné pokročilé nastavování zajišťuje mobilní aplikace Sencor Home, díky které můžete vysavač ovládat i mimo váš domov. Perfektní čistotu a lesk má na starost rotační kartáčdva boční kartáčky, přičemž se můžete těšit na funkci vysávání  a mopování najednou. Kompaktní rozměry s výškou pouhých 7,5 cm poskytují snadný pohyb  v menších prostorech, kolem překážek i pod nábytkem. O inteligentní pohyb a efektivní výsledky se postará funkce Sencor Smart Room.

Základní vlastnosti:
 • zároveň vysává i mopuje 
 • jednoduché ovládání tlačítkem na vysavači nebo dálkovým ovladačem
 • mobilní aplikace Sencor HOME
 • Sencor Smart Room pro inteligentní pohyb v prostoru
 • rotační kartáč a dva boční kartáčky
 • výška robota: 7,5 cm
 • prémiová 2 600 mAh Li-lon baterie s výdrží až 100 min
 • 3 intenzity sání a mopování
 • inteligentní senzory proti nárazu a pádu
 

Snadné ovládání

Snadné a rychlé spuštění domácího pomocníka, které zvládne opravdu každý? Žádný problém! K ovládání vám totiž poslouží jediné tlačítko přímo na robotovi. Případně je plně k dispozici dálkový ovladač, díky kterému jednoduše nastavíte výkon sání i intenzitu mopování. Automatické dobíjení zajistí nabíjecí stanice, tudíž bude přístroj vždy připraven na úklid. 

Mopování a vysávání najednou

Díky velkému rotačnímu kartáčidvěma bočním kartáčům se můžete těšit na dokonalou čistotu. Perfektní lesk podlahy zajišťuje mopování s možností navolení požadované intenzity. Charakteristickou vlastností vysavače je možnost vysávání a mopování najednou.   

Inteligentní pohyb pomocí Sencor Smart Room 

Perfektní úklid všech zakoutí vaší domácnosti má na starost chytrá funkce Sencor Smart Room. Zajištěn je inteligentní pohyb v celém prostoru vedoucí k efektivním výsledkům. Spolehnout se můžete i na 30minutový program pro menší prostory, po jehož ukončení vysavač sám zaparkuje do stanice. 

Čistota i pod nábytkem 

Hledáte pomocníka do menších domácností? Vysavač Sencor SRV 3160TQ EasyClean+ bude tou správnou volbou. Díky výšce pouhých 7,5 cmprůměru 31 cm dokáže skvěle uklidit pod nábytkem i mezi překážkami. Bezpečný pohyb po domácnosti podporují inteligentní senzory proti nárazu a pádu

Sencor Home

Nemusíte se obávat, nemine vás ani možnost nastavení robota přes mobil. S aplikací Sencor Home můžete úklid naplánovat na určitý čas a den v týdnu, případně režim rovnou aktivovat z práce nebo chaty. Zařízení nabízí 3 intenzity (sání a mopování), které nastavíte i z dálkového ovladače. 

Dokonalý úklid celé domácnosti 

Vysavač je opatřen velkým rotačním kartáčem na hrubou špínu, který v kombinaci s vysokou sací sílou zajistí perfektní úklid. Důkladné vyčištění všech rohů a prostorů podél zdí mají na starost dva boční kartáče. Sen o dokonale lesklé podlaze vyplní mopovací nástavec s textilním návlekem pro úklid jemného prachu. 

Obsah balení 
 • robotický vysavač Sencor SRV 3160TQ EasyClean+
 • nabíjecí základna
 • dálkový ovladač 
 • držák mopovacího návleku 
 • 3× mopovací návlek 
 • HEPA filtr (1× instalovaný ve vysavači, 1× náhradní)
 • boční kartáče (2× instalované ve vysavači, 2× náhradní)
 • síťový adaptér 
 • 2× AAA baterie 
 • čisticí kartáček
 
Robotické vysavače

Technický popis

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat