Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRV 6485BK + TAŠKA Robotický vysavač + chladící taška

 • Automatické vysypání nádoby na prach
 • Sací síla: 3 000 Pa
 • Zdarma chladící taška
7999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
8
Výkonný pomocník
Robotický vysavač Sencor SRV 6485BK si s přehledem poradí se všemi typy podlah, přičemž dokáže najednou vysávat i mopovat. 
2
/
8
Automatické vysypávání
Chcete si pořídit samostatného pomocníka? Jste na správném místě. Díky stanici na sběr prachu je obsah vnitřní nádoby vysavače automaticky přemístěn do 3L sáčku na prach.
3
/
8
Vysoký sací výkon
Perfektní úklid bez vašeho přičinění již nemusí být pouhým snem. Robotický vysavač se sací sílou 3 000 Pa si poradí s libovolným typem podlahy, přičemž vysaje i vytře. V případě úklidu koberce dokáže automaticky zvýšit i svůj výkon.
4
/
8
Mopování a vysávání najednou
V jediný okamžik dokáže robotický vysavač vysávat i mopovat. Perfektní čistotu zajišťuje vysoký sací výkon se 4 úrovněmi. Mop s elektronickým řízením průtoku vody a možným nastavením 3 intenzit je zárukou dokonalého lesku vaší podlahy.
5
/
8
Smart Gyro pro inteligentní pohyb
Vysavač je opatřen gyroskopickou navigací zajišťující inteligentní pohyb vedoucí k dokonalým výsledkům. Volením ideální trasy dochází ke zkrácení doby úklidu, a tím i k prodloužení životnosti vysavače. Po ukončení úklidu přístroj automaticky vyhledá nabíjecí stanici
6
/
8
Perfektní pohyb pod nábytkem
Hledáte všestranného pomocníka do menších i větších domácností? Robotický vysavač Sencor je tím pravým. Díky výšce pouhých 7,5 cm a průměru 32 cm se dokáže skvěle pohybovat mezi překážkami nebo pod nábytkem.
7
/
8
Aplikace
Sencor Home
Úklid v určitý den i čas můžete pohodlně naplánovat přímo ze svého telefonu pomocí aplikace Sencor Home, která je v českém jazyce. Vysavač tak budeme mít neustálou pod kontrolu i v případě, že se nacházíte v práci nebo na chatě.
8
/
8
Úklid
celé domácnosti
Vysavač je opatřen velkým rotačním kartáčem, který si poradí s hrubou špínou v podobě prachu, vlasů, drobků, zvířecích chlupů i hlíny z bot. O důkladné vyčištění všech rohů, ploch podél stěn a prostoru kolem nábytku se postarají dva boční kartáče.

Robotický vysavač + chladící taška

Chladící taška zdarma k zakoupenému robotickému vysavači SENCOR.
Taška má izolační vnitřní vrstvu a pogumovaný povrch. Je vhodná pro zachování čerstvého chladného ovoce či nápojů (až šest plechovek o objemu 330 ml. Plechovky nejsou součástí balení). Rozměry tašky jsou 21 cm x 15 cm x 15 cm.

Robotický vysavač Sencor SRV 6485BK pro úklid celé domácnosti

Pomocník v podobě robotického vysavače Sencor SRV 6485BK si poradí se všemi typy podlah. Těšit se můžete na zářivý a čistý povrch, jelikož dokáže najednou vysávat i mopovat. Zařízení je opatřeno funkcí automatického vysypávání nádoby na prach přímo do sáčku, která je umístěna v nabíjecí stanici. Vysoký sací výkon 3 000 Pa a délka provozu až po dobu 140 minut zajišťují efektivní výsledky. K ovládání můžete využít dálkový ovladač nebo mobilní aplikaci Sencor Home. Získáte tak neustálou kontrolu a možnost nastavování i mimo domov. Perfektní čistotu zajišťuje velký rotační kartáč na hrubou špínu nebo dva boční kartáče pro vyčištění každého rohu. Vzhledem k výšce pouhých 7,5 cm se robot snadno pohybuje mezi překážkami, pod nábytkem i v menších prostorách. Bezpečný pohyb má na starost gyroskopická navigace. 

Základní vlastnosti:

 • Zároveň vysává i mopuje 
 • 4 úrovně sání a 3 intenzity mopování
 • Orientace v prostoru pomocí Sencor Smart Gyro 
 • Automatické vysypání nádoby na prach
 • Automatické zvýšení výkonu na koberci
 • Inteligentní senzory proti nárazu a pádu
 • Sací síla: 3 000 Pa
 • Výška robota: 7,5 cm
 • 2 600mAh prémiová Li-lon baterie s dobou provozu až 140 min

Samostatný pomocník 

Pokud máte zájem o samostatného pomocníka, bude pro vás robotický vysavač tím pravým. Zařízení automaticky přemístí pomocí stanice na sběr prachu obsah vnitřní nádoby do 3L sáčku na prach, který vydrží až 60 dní běžného vysávání. Vyhnete se tak každodení starosti s vysypáváním nečistot. 

Pro všechny typy podlah 

Spolehnout se můžete na perfektní úklid bez vašeho přičinění. Robotický vysavač se sací sílou 3 000 Pa se postará o libovolný typ podlahy, přičemž nabízí funkci vysávání i mopování. Při čištění koberce dokáže automaticky zvýšit i svůj výkon. O 140minutovou výdrž na jedno nabití se postará prémiová Li-Ion baterie s kapacitou 2 600 mAh.

Čistá a lesklá podlaha 

Robot dokáže v jediný okamžik vysávat i mopovat. K dokonalým výsledkům pomáhá vysoký sací výkon se 4 úrovněmi. O lesklou podlahu se postará mop s elektronickým řízením průtoku vody a možným nastavením 3 intenzit. Ovládání je zajištěno přes dálkový ovladač nebo mobilní aplikaci.

Gyroskopická navigace

K dokonalým výsledkům napomáhá vysavači Sencor SRV 6485BK gyroskopická navigace, která zajišťuje inteligentní pohyb. Zvolením ideální trasy dochází ke zkrácení doby úklidu a následnému prodloužení životnosti vysavače. Jakmile je ukončen úklid, vyhledá přístroj automaticky nabíjecí stanici a odsaje do ní veškeré nasbírané nečistoty. 

Úklid v každém zákoutí

Vysavač je vhodný do menších i větších domácností. Vzhledem k výšce pouhých 7,5 cm a průměru 32 cm se skvěle pohybuje mezi překážkami nebo pod nábytkem. Bezpečný pohyb po prostoru zajišťují inteligentní senzory proti nárazu a pádu.

Ovládání z telefonu

Pomocí aplikace Sencor Home, která je v českém jazyce, si můžete úklid naplánovat na určitý den i čas přímo ze svého telefonu. Nad robotem budeme mít neustálou kontrolu i v případě, že se nacházíte mimo váš domov. 

Dokonalá čistota

S hrubou špínou v podobě prachu, vlasů, drobků, zvířecích chlupů i hlíny z bot si s přehledem poradí velký rotační kartáč. Důkladné vyčištění všech rohů, ploch podél stěn a prostoru kolem nábytku mají na starost dva boční kartáče. S úklidem jemného prachu vám pomůže mopovací nástavec s textilním návlekem, přičemž se můžete těšit na zářivě lesklou podlahu. 

Obsah balení

 • Tělo robotického vysavače včetně bočního kartáče a filtrů
 • Nabíjecí stanice s nádobou na prach včetně prachového sáčku
 • Mopovací nástavec
 • 3× mopovací návlek
 • Dálkový ovladač
 • 2× AAA baterie
 • 2× náhradní boční rotační kartáč
 • Síťový adaptér
 • 1× náhradní HEPA filtr
 • 1× náhradní molitanový filtr
 • Čisticí kartáček
 • 2× náhradní prachový sáček

 
Robotické vysavače

Technický popis

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /multijazykový/
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat