Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRV 9185BK + TAŠKA Robotický vysavač + chladící taška

 • Laserová navigace LiDAR pro orientaci v prostoru
 • Automatické vysypávání nádoby na prach
 • Zdarma chladící taška
9999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
6
Laserová
navigace Lidar
Pokročilá laserová navigace Lidar se postará o výbornou orientaci v prostoru. Robotický vysavač při prvním průjezdu zmapuje domácnost. V aplikaci Sencor Home si můžete mapu kdykoliv prohlédnout,případně ji i upravit. Zařízení pracuje velmi efektivně a šetří tak energii. 
2
/
6
Samostatný pomocník 
Součástí nabíjecí stanice je speciální nádoba na prach a nečistoty. Díky velké kapacitě se přitom nemusíte
starat o jeho vynášení až po dobu 60 dní.  O naplnění sáčku vás bude spolehlivě informovat indikátor na sběrné stanici.  
3
/
6
Mopuje i vysává
V jediný moment dokáže robot Sencor SRV 9185BK zárověň mopovat i vysávat. S hrubou špínou jako prach, vlasy, drobky, zvířecí chlupy a jemná hlína z obuvi si poradí velký rotační kartáč. Důkladné vyčištění rohů,
ploch podél stěn a prostorů kolem nábytku obstará boční kartáč. 
4
/
6
Všechny typy
pevných podlah 
Díky výkonnému motoru se sací sílou 3 000 Pa si robot poradí s libovolným typem pevných podlah v domácnosti, přičemž je i vysaje a setře. Prémiová Li-Ion baterie s kapacitou 2 600 mAh udrží robotický vysavač Sencor v provozu až 140 minut na jedno nabití.  
5
/
6
Sencor Home
ovladač a aplikace
Pohodlné ovládání umožňuje dálkový ovladač nebo aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu. Díky připojení přes Bluetooth se spárování stává velmi snadnou záležitostí. 
6
/
6
Úklid
pro jednotlivé pokoje...
Funkce Multi-rooming slouží pro zadání specifického úklidu každého pokoje ve vaší domácnosti. Jednotlivým místnostem tak lze ušít čištění na míru.  Vysavač Sencor SRV 9185BK nabízí i nastavení zakázaných zón, tudíž nedojde k najíždění do dětského koutku nebo psího pelíšku.

Robotický vysavač + chladící taška

Chladící taška zdarma k zakoupenému robotickému vysavači SENCOR.
Taška má izolační vnitřní vrstvu a pogumovaný povrch. Je vhodná pro zachování čerstvého chladného ovoce či nápojů (až šest plechovek o objemu 330 ml. Plechovky nejsou součástí balení). Rozměry tašky jsou 21 cm x 15 cm x 15 cm.

Robotický vysavač


Sencor SRV 9185BK pro snadný úklid s perfektním výsledkem 

Úklid pevných podlah a koberců je s inteligentním robotickým vysavačem Sencor SRV 9185BK snadnou záležitostí. Zařízení umožňuje využívat funkci mopování a vysávání zároveň. Výkonný motor se sací sílou
3 000 Pa se postará o dokonalé výsledky. Li-Ion baterie s kapacitou 2 600 mAh zajišťuje fungování robota na jedno nabití po dobu až 140 minut. Vhod vám přijde i funkce automatického vysypávání nádoby na prach přímo do 3litrového sáčku umístěného v nabíjecí stanici. Perfektní orientaci v prostoru obstará laserová navigace Lidar a řada chytrých senzorů. Nastavení probíhá přes dálkový ovladač nebo mobilní aplikaci Sencor Home, přičemž je spárování pomocí Bluetooth hračka. 

Základní vlastnosti:

 • automatické vysypávání nádoby na prach
 • laserová navigace LiDAR pro orientaci v prostoru
 • inteligentní senzory proti nárazu a pádu
 • TOF senzor pro přesný úklid podél stěn 
 • čtyři intenzity sání a tři intenzity mopování
 • sací síla 3 000 Pa se zvýšením výkonu na koberci
 • prémiová 2 600 mAh Li-lon baterie
 • funkce Multi-rooming a Multi-mapping pro efektivní plánování úklidu
 • snadná obsluha v aplikaci Sencor HOME nebo dálkovým ovladačem

Perfektní zmapování prostoru 

V prostoru se robot orientuje pomocí pokročilé laserové navigace Lidar. Při prvním průjezdu zmapuje prostor, následně se pohybuje podle plánu. V aplikaci Sencor Home si můžete mapu kdykoliv prohlédnout a upravit. Zajištěn je tak efektivní chod a úspora energie. Vysavač dále obsahuje inteligentní senzory proti nárazu a pádu. TOF senzor poskytuje precizní pohyb podél stěn. 

Vysypávání nádoby na prach

V nabíjecí stanici je speciální nádoba na prach a nečistoty. Jakmile dojde k ukončení úklidu.
Díky velké kapacitě se obejdete bez jeho vynášení až po dobu 60 dní, tudíž je robot mnohem samostatnějším pomocníkem. O naplnění sáčku vás navíc informuje příslušný indikátor.  

Efektivní čištění 

Funkce mopování a vysávání může probíhat i zároveň. Velký rotační kartáč se postará o hrubou špínu v podobě prachu, vlasů, drobků, zvířecích chlupů a jemné hlíny z obuvi. Boční kartáč spolehlivě vyčiští prostor kolem nábytku, rohů a ploch podél stěn. Ihned co vjede do nabíjecí stanice se začně automaticky nabíjet. 

Dlouhá výdrž na jedno nabití

Výkonný motor se sací sílou 3 000 Pa si poradí s libovolným typem pevných podlah. V případě úklidu koberce dojde k automatickému zvýšení výkonu sání, tudíž zachytí i nečistoty z hustého vlákna. S Li-Ion baterií o kapacitě 2 600 mAh je zajištěn chod na jedno nabití po dobu až 140 minut.  

Snadné nastavení dle potřeb 

Robota můžete ovládat přes dálkový ovladač nebo mobilní aplikaci Sencor Home. Pomocí Bluetooth je spárování rychlou a snadnou záležitostí. Těšit se tak můžete na komfortní nastavení úrovně sání a mopování, úklidového harmonogramu i zakázaných zón.

Nastavení úklidu dle potřeb 

Pro zadávání specifického úkolu na každý pokoj zvlášť vám poslouží funkce Multi-rooming. Využívat můžete i funkci Multi-mapping pro uložení plánů pater nebo přidání další domácnosti. Výsledkem je skvěle uklizený domov a úspora vašeho času. Vysavač Sencor SRV 9185BK je opatřen i nastavením zakázaných zón. Vyhne se tak nechtěnému najíždění do dětského koutku nebo psího pelíšku.

Obsah balení

 • Robotický vysavač včetně bočního kartáče a filtrů
 • Automatická stanice na sběr prachu včetně prachového sáčku 
 • Dálkový ovladač 
 • Mopovací nástavec
 • 3× mopovací návlek 
 • Náhradní boční rotační kartáč 
 • Náhradní HEPA filtr 
 • 2× náhradní prachový sáček 
 • Náhradní molitanový filtr 
 • Čisticí kartáček
 • 2× baterie typu AAA 

 
Robotické vysavače

Technický popis

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat