Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRV 9350WH + TAŠKA Robotický vysavač + chladící taška

 • Laserová navigace LiDAR pro orientaci v prostoru
 • Sací síla 4000 Pa, automatické zvýšení výkonu na koberci
 • Zdarma chladící taška
9999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
6
Spolehlivý úklid
bez námahy
Vysavač s výkonným motorem o sacím výkonu 4 000 Pa se sám pohybuje po domácnosti, vysává a mopuje zároveň a díky Li-Ion baterii s kapacitou 5 000 mAh dokáže pracovat až 200 minut na jediné nabití.
2
/
6
Spolehlivá navigace
Díky pokročilé laserové navigaci Lidar se robotický vysavač dokáže stále výborně orientovat. Při prvním průjezdu domácnosti si Sencor SRV 9350WH zmapuje prostor a následně se pohybuje podle plánu.
3
/
6
Mopuje a vysává
najednou
Robotický vysavač  dokáže mopovat a vysávat zároveň v jediný moment. Velký rotační kartáč si poradí s hrubou špínou, jako je prach, vlasy, drobky, zvířecí chlupy a jemná hlína z obuvi. Boční kartáč důkladně vyčistí rohy a mopovací nástavec setře podlahu do hladkého lesku.
4
/
6
Vysoký sací výkon s prémiovou baterií
Díky výkonnému motoru o výkonu 4 000 Pa si robotický vysavač Sencor SRV 9350WH poradí s libovolným typem pevné podlahy v domácnosti, vysaje a setře. Při přejezdu přes koberec dokáže zvýšit výkon sání.
5
/
6
Hygienická domácnost
S nastaveným plánovačem dokáže samostatně uklidit i ve chvíli, kdy na to vy sami nemyslíte. Navíc pomáhá zachovat hygienický standard domácnosti za pomoci integrovaného UV-C světla, které bezpečným způsobem likviduje bakterie a vytváří zdravější prostředí pro vaši rodinu.
6
/
6
Ovládání
na dálku
Robotický vysavač  můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu. Nastavíte si úrovně sání a mopování, vyberete si úklidový harmonogram a zvolíte prostory, kde se bude vysavač pohybovat.

Robotický vysavač + chladící taška

Chladící taška zdarma k zakoupenému robotickému vysavači SENCOR.
Taška má izolační vnitřní vrstvu a pogumovaný povrch. Je vhodná pro zachování čerstvého chladného ovoce či nápojů (až šest plechovek o objemu 330 ml. Plechovky nejsou součástí balení). Rozměry tašky jsou 21 cm x 15 cm x 15 cm.

Spolehlivý úklid bez námahy 

Vysávání pevných podlah i kobercůvytírání nečistot. Zní to jako náročná práce? Přenechte ji inteligentnímu robotickému vysavači Sencor SRV 9350WH a s úklidem si poradíte jako nikdy dříve. Vysavač s výkonným motorem o sacím výkonu 4 000 Pa se sám pohybuje po domácnosti, vysává a mopuje zároveň a díky Li-Ion baterii s kapacitou 5 000 mAh dokáže pracovat až 200 minut na jediné nabití. Pro vaše pohodlí dokáže vysavač SRV 9350WH samostatně zaparkovat do nabíjecí stanice, kde se po dokončení úklidu, nebo při nízkém stavu baterie, průbězně nabije. Díky laserové navigaci Lidar a řadě chytrých senzorů se SRV 9350WH ve vaší domácnosti skvěle orientuje. Navíc efektivně likviduje bakterie pomocí bezpečného UV-C světla.  

Základní vlastnosti:

 • laserová navigace LiDAR pro orientaci v prostoru
 • sací síla 4 000 Pa
 • prémiová 5 000 mAh Li-lon baterie
 • UV-C dezinfekční světlo
 • TOF senzor
 • čtyři intenzity sání a tři intenzity mopování
 • snadná obsluha v aplikaci Sencor HOME nebo dálkovým ovladačem
 • funkce Multi-rooming a Multi-mapping pro efektivní plánování úklidu
 • inteligentní senzory proti nárazu a pádu

 

Robotický vysavač se skvělou orientací

Díky pokročilé laserové navigaci Lidar se robotický vysavač dokáže stále výborně orientovat. Při prvním průjezdu domácnosti si Sencor SRV 9350WH zmapuje prostor a následně se pohybuje podle plánu.  Mapu si můžete prohlédnout a případně upravit v aplikaci Sencor Home. Vysavač tak pracuje s maximální efektivitou a šetří energii. V případě potřeby se zastaví na nabíjecí stanici, kde se dobije. V orientaci mu kromě laseru pomáhá gyroskop, infra-červené senzory, senzor schodů a TOF senzor pro precizní pohyb podél stěn. 

Pomocník, který mopuje i vysává zároveň

Robotický vysavač Sencor SRV 9350WH dokáže mopovat a vysávat zároveň v jediný moment. Velký rotační kartáč si poradí s hrubou špínou, jako je prach, vlasy, drobky, zvířecí chlupy a jemná hlína z obuvi. Boční kartáč důkladně vyčistí rohy, plochy podél stěn a prostory kolem nábytku a mopovací nástavec setře podlahu do hladkého lesku. Po dokončení úklidu se vysavač dopraví zpět do nabíjecí stanice a samostatně se nabíjí. Je tak vždy připraven pro další práci na úklidu vašeho domova. 

Vysoký sací výkon na podlahách i kobercích s prémiovou baterií

Díky výkonnému motoru o výkonu 4 000 Pa si robotický vysavač Sencor SRV 9350WH poradí s libovolným typem pevné podlahy v domácnosti, vysaje a setře. Při přejezdu přes koberec dokáže zvýšit výkon sání a lépe tak vysát nečistoty a roztoče zachycené v hustém vláknu koberců. Prémiová Li-Ion baterie s kapacitou 5 000 mAh zajistí až 200 minut provozu, poté se vysavač přesune do nabíjecí stanice pro průběžné nabití.

Hygienická domácnost

Pokud máte hodně aktivit a uklízení podlah v domácnosti by vás zbytečně připravilo o drahocenný čas, robotický vysavač Sencor SRV 9350WH je ideální pomocník. S nastaveným plánovačem dokáže samostatně uklidit i ve chvíli, kdy na to vy sami nemyslíte. Navíc pomáhá zachovat hygienický standard domácnosti za pomoci integrovaného UV-C světla, které bezpečným způsobem likviduje bakterie a vytváří zdravější prostředí pro vaši rodinu.

Ovládání na dálku

Robotický vysavač Sencor SRV 9350WH můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu. Všechny digitální funkce tak můžete pohodlně aktivovat třeba z práce. Nastavíte si úrovně sání a mopování, vyberete si úklidový harmonogram a zvolíte prostory, kde se bude vysavač pohybovat. Je možné nastavit i zakázané zóny.

Nastavte si pokoje, patra i celé domácnosti

Funkce multi-rooming umožňuje zadat vysavači Sencor SRV 9350WH specifický úklid pro každý pokoj. Nechte jej mopovat v kuchyni po oslavě narozenin, nebo intenzivně vysát koberce po návštěvě se psy. Pomocí multi-mappingu si můžete uložit plány pater zvlášť, nebo přidat více domácností. Budete se těšit do čerstvě uklizeného domova a ušetříte cenný čas. Vysavači můžete nastavit zakázané zóny, aby nezajížděl do míst, kde mají děti hrací koutek, případně kde má pelíšek domácí zvíře.

Obsah balení

 • Tělo robotického vysavače včetně bočního kartáče a filtrů
 • Nabíjecí stanice
 • Mopovací nástavec
 • textilní mopovací návleky
 • Dálkový ovladač
 • 2x AAA baterie
 • 1x náhradní boční rotační kartáč
 • Síťový adaptér
 • 1x náhradní HEPA filtr
 • 1x náhradní Molitanový filtr
 • Čistící kartáček

 
Robotické vysavače

Technický popis

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat