Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SVC 0675BK-EUE2 Bezšňůrový tyčový vysavač 4 v 1 s mopem

  • Doba nabíjení 4–6 hodin
  • Doba provozu až 50 minut
  • Systém cyklónové filtrace HEPA
5999,00 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
6
Multifunkční pomocník
Nejen, že vám umí ušetřit čas a je vždy po ruce, ale je také nenáročný na prostor. Najdete v něm hned 4 praktické pomocníky v jednom. Funguje totiž jako klasický tyčový vysavač, avšak pomůže vám i vytřít a má skvělou ruční jednotku s motorizovaným nástavcem Cat&Dog Mini. 
2
/
6
Odnímatelná ruční jednotka
s kartáčem Cat&Dog Mini
Díky moderní technologii, kterou akumulátorový vysavač Sencor SVC 0675BK disponuje, zajistí jeho ruční jednotka dokonalý úklid veškerých čalouněných povrchů včetně vnitřních prostor automobilů. 
3
/
6
Vysaje
a současně i vytře
V jeho výbavě naleznete také praktický nástavec pro vytírání. Má vlastní mopovací jednotku s nádobou na vodu a čisticí prostředek. Samotný mopovací polštářek je snadno vyměnitelný díky systému uchycení na suchý zip. Po připojení jednotky na vysavač můžete současně vysávat a vytírat. 
4
/
6
Příjemná manipulace
se snadným ovládáním
Hubice vysavače Sencor SVC 0675BK je opatřena LED osvětlením pro ideální úklid i v méně osvětlených místech, kdy vám díky tomu neunikne ani smítko prachu. S výbornou rotací nástavce o 180° se hravě budete vyhýbat překážkám a zvládnete pečlivý úklid kolem nábytku.
5
/
6
Bezsáčkový
systém vysavače  
Bezsáčkový systém je vybaven výkonnou dvojitou filtrací Cyclone s HEPA filtrem. Oba filtry jsou plně omyvatelné společně i s nádobkou na prach a nečistoty (0,5 l) pro zajištění maximálního pohodlí i pro alergiky. Sběrnou nádobu na prach a filtry lze snadno oddělit od vysavače a pohodlně vyčistit.
 
6
/
6
Bude vám
vždy po ruce
Nabíjecí základna vysavače je vybavena držákem, kdy se zaparkovaný vysavač přepne do dobíjecího módu. O stavu baterie a nabití vás informuje praktická LED kontrolka. Vysavač má funkci samostatného stání, aby byl snadno dostupný pro další užití. 

Bezšňůrový tyčový vysavač 4 v 1 s mopem

 Ladný úklid s víceúčelovým tyčovým vysavačem Sencor SVC 0685BK
Moderní akumulátorový vysavač Sencor SVC 0675BK je elegantním, tichým a zároveň výkonným pomocníkem při každodenním úklidu s naprostou volností pohybu bez překážejícího napájecího kabelu. Zvládne každý povrch včetně vytírání tvrdých podlah. Je vybaven praktickou odnímatelnou výkonnou ruční jednotnou s rotačním kartáčem Cat&Dog Mini pro rychlé odstranění prachu, nečistot a zvířecích chlupů vašich domácích mazlíčků. Nejlepší výsledky úklidu zajistí díky snadnému ovládání, ergonomické rukojeti a LED podsvícené hubici s rotačním rozsahem 180° pro snadné manévrování kolem nábytku. Zbaví vás i těch nejtitěrnějších částeček prachu a zvířecích chlupů.

Hlavní parametry produktu:

• bezsáčková technologie s cyklónovou HEPA filtrací
• rychlé a jednoduché ovládání 
• praktická ergonomická rukojeť
• tichý provoz (79 dB) s vysoce výkonným motorem
• hubice s LED osvětlením
• odnímatelná ruční jednotka s motorovým rotačním kartáčem Cat&Dog Mini 
• bezdrátový provoz až 50 minut (baterie Li-Ion 2 200 mAh)
• LED indikátor stavu baterie
• vytírací nástavec s návlekem na suchý zip
• 2 rychlosti provozu
• dobíjecí základna s úložným prostorem pro příslušenství

Multifunkční pomocník

Nejen, že vám umí ušetřit čas a je vždy po ruce, ale je také nenáročný na prostor. Najdete v něm hned 4 praktické pomocníky v jednom. Funguje totiž jako klasický tyčový vysavač, avšak pomůže vám i vytřít a má skvělou ruční jednotku s motorizovaným nástavcem Cat&Dog Mini. Se štěrbinovým nástavcem se dostanete i do těžko přístupných míst. Díky své lehké váze 2,5 kg a ergonomické rukojeti se s ním výborně manipuluje. Skvělou ovladatelnost podtrhuje hubice vysavače otočná v rozsahu 180° pro snadné vysávání kolem i pod nábytkem.

Odnímatelná ruční jednotka s motorovým rotačním kartáčem Cat&Dog Mini

Díky moderní technologii, kterou akumulátorový vysavač Sencor SVC 0675BK disponuje, zajistí jeho ruční jednotka dokonalý úklid veškerých čalouněných povrchů včetně vnitřních prostor automobilů. Pokud máte domácího mazlíčka, tak vás tento nástavec maximálně uspokojí. Rotační kartáč Cat&Dog s vlastním elektrickým motorem vás snadno a rychle zbaví nechtěných zvířecích chlupů.

Vysaje a současně i vytře

V jeho výbavě naleznete také praktický nástavec pro vytírání. Má vlastní mopovací jednotku s nádobou na vodu a čisticí prostředek. Samotný mopovací polštářek je snadno vyměnitelný díky systému uchycení na suchý zip. Po připojení jednotky na vysavač můžete současně vysávat a vytírat. Tím zaručíte efektivní a rychlý úklid všech tvrdých podlahových povrchů.

Příjemná manipulace se snadným ovládáním

Hubice vysavače Sencor SVC 0675BK je opatřena LED osvětlením pro ideální úklid i v méně osvětlených místech, kdy vám díky tomu neunikne ani smítko prachu. S výbornou rotací nástavce o 180° se hravě budete vyhýbat překážkám a zvládnete pečlivý úklid kolem nábytku. Navíc je vysavač bezšňůrový, takže budete mít maximální volnost v pohybu a můžete jej použít opravdu kdekoliv. Navolit si můžete 2 rychlostní stupně s výdrží baterie až 50 minut.

Bezsáčkový systém vysavače  

Bezsáčkový systém je vybaven výkonnou dvojitou filtrací Cyclone s HEPA filtrem. Oba filtry jsou plně omyvatelné společně i s nádobkou na prach a nečistoty (0,5 l) pro zajištění maximálního pohodlí i pro alergiky. Sběrnou nádobu na prach a filtry lze snadno oddělit od vysavače a pohodlně vyčistit.

Bude vám vždy po ruce

Nabíjecí základna vysavače je vybavena držákem, kdy se zaparkovaný vysavač přepne do dobíjecího módu. O stavu baterie a nabití vás informuje praktická LED kontrolka. Vysavač má funkci samostatného stání, aby byl snadno dostupný pro další užití. Dokovací základna disponuje také místem pro uložení příslušenství.

Obsah balení

• vysavač 4v1 s odnímatelnou ruční motorovou jednotkou
• příslušenství: štěrbinová hubice a prachový kartáček 
• nabíjecí základna s prostorem pro uložení příslušenství
 
Tyčové vysavače

Technický popis

Bezsáčkový
Hlučnost 79 dB
Napájení Aku
HEPA filtr
Výdrž baterie 50 min
Objem sáčku/nádoby 0,5 l
Barva Černá
Hmotnost 2,5 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Náhradní HEPA filtr
SVX 023HF
Náhradní HEPA filtr
Náhradní HEPA filtr pro SVC 8618GD, SVC 8621TI, SVC 0625AT a SVC 060X
Sada mopovacích polštářků
SVX 035BL
Sada mopovacích polštářků
Sada mikrovlákenných mopovacích polštářků pro bezšňůrové tyčové vysavače SVC 8936, SVC 0625.
Nádrž na mopování
SVXD 0615
Nádrž na mopování
Nádrž na mopování, Kompatibilní s SVC 0618TI, SVC 060xXX, SVC 8668AT      
 
Hubice na čalounění
SVXD 0614
Hubice na čalounění
Hubice na čalounění,Kompatibilní s SVC 06xx
 
Rotační kartáč
SVXD 0612
Rotační kartáč
Rotační kartáč, Kompatibilní s SVC 0618TI
 
Štěrbinová hubice
SVXD 0616
Štěrbinová hubice
Štěrbinová hubice, Kompatibilní s SVC 06xx / SVC 86xx
 
Měkký prachový kartáč
SVXD 0617
Měkký prachový kartáč
Měkký prachový kartáč
Kompatibilní s SVC 06xx / SVC 86xx
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat