Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Vysoušeče vlasů

SHD 8275BK Vysoušeč vlasů

80%
na základě 1 recenzí
 • Výkonný AC motor s dlouhou životností
 • Příkon 2400 W
 • 3 stupně výkonu
799 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání <10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
KeratinCare+
Pro dokonalou péči i během jejich vysoušení integroval do tohoto fénu Sencor hned několik pečujících funkcí. První z nich je technologie KeratinCare+. Kvalitní keramická mřížka nacházející se uvnitř vysoušeče je napuštěna keratinem, který se pomalu uvolňuje v průběhu stylingu do vašich vlasů. 
2
/
4
Ionizační funkce
Druhou z pečujících a zkrášlujících technologií tohoto vysoušeče je funkce ionizace. Ta během fénování vytváří ve vzduchu záporné ionty, čímž zabraňuje nežádoucí elektrizaci vlasů a jejich následnému lámání. Naopak se budete chlubit lesklými, uhlazenými kadeřemi.
3
/
4
3 nastavení teploty
Pro docílení požadovaného výsledku přesně podle vašich představ můžete během vysoušení pracovat až se třemi teplotními nastaveními s ohledem na to, jak rychle chcete vlasy sušit a o jaký účes usilujete. Po úpravě horkým vzduchem neváhejte využít funkci studeného vzduchu.
4
/
4
Odnímatelné nástavce
pro tvorbu účesů
Součástí příslušenství tohoto fénu jsou 3 druhy odnímatelných nástavců vhodných pro tvorbu nejrůznějších účesů. Jeden z nich je difusér. Ten využijete, chcete-li vlasy přirozeně vysušit a dodat jim objem.
Hodnocení SHD 8275BK Vysoušeč vlasů:
80%
na základě 1 recenzí
Provedení vypadá hezky a dělá, co má.
Prý je těžší, než než ostatní výrobky, ale nemohu osobně posoudit.
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Vysoušeč vlasů

Značka Sencor by vám chtěla představit nenahraditelného pomocníka do každé koupelny. Je jím výkonný a zároveň designový vysoušeč vlasů SHD 8275BK. Bude vám neúnavně sloužit, ať už jsou vaše vlasy jakéhokoli typu. Poradí si jak s klasickým vysoušením, tak se stylingem. K tomu mu dopomáhají hned 3 různé odnímatelné nástavce, které jsou součástí balení. Aby váš účes vypadal krásně a o vaše kadeře bylo rovněž pečováno, pracuje s technologií KeratinCare+ a ionizační funkcí, které zajišťují jemnější, lesklejší a zdravější vlasy. Pro co nejsnazší používání dále disponuje mnoha praktickými bezpečnostními prvky.

Další parametry produktu:

 • Péče KeratinCare+
 • Ionizační funkce
 • 3 teplotní a 2 rychlostní nastavení
 • Režim turbo
 • Difusér
 • Hladký koncentrátor vzduchu
 • Kartáčový koncentrátor vzduchu
 • Motor AC LongLife
 • Nahřívací spirála ve tvaru vlny pro udržení konstantní teploty
 • Ergonomická protiskluzová rukojeť
 • Tepelná pojistka chránící motor proti přehřátí
 • Závěsné očko pro odložení fénu v průběhu vysoušení

Péče KeratinCare+ pro lepší vzhled vašich vlasů

O krásné vlasy je nutné se starat. Pro dokonalou péči i během jejich vysoušení integroval do tohoto fénu Sencor hned několik pečujících funkcí. První z nich je technologie KeratinCare+. Kvalitní keramická mřížka nacházející se uvnitř vysoušeče je napuštěna keratinem, který se pomalu uvolňuje v průběhu stylingu do vašich vlasů. Tím je dělá viditelně zdravější, jemnější a snadněji rozčesatelné.

Ionizační funkce zabraňuje elektrizování vlasů

Druhou z pečujících a zkrášlujících technologií tohoto vysoušeče je funkce ionizace. Ta během fénování vytváří ve vzduchu záporné ionty, čímž zabraňuje nežádoucí elektrizaci vlasů a jejich následnému lámání. Naopak se budete chlubit lesklými, uhlazenými kadeřemi. Fén s ionizátorem je tak právem považován za velmi šetrnou variantu pro sušení vlasů.

Dostatečný výkon díky poloprofesionálnímu AC motoru

Tento vysoušeč dokáže s vlasy hotové zázraky. Dopomáhá mu v tom velmi kvalitní a výkonný poloprofesionální AC motor. Ten disponuje životností až 2 000 hodin a zajišťuje, že vzduch bude z přístroje proudit ideální teplotou a s dostatečnou intenzitou.

3 teplotní nastavení

Pro docílení požadovaného výsledku přesně podle vašich představ můžete během vysoušení pracovat až se třemi teplotními nastaveními s ohledem na to, jak rychle chcete vlasy sušit a o jaký účes usilujete. Po úpravě horkým vzduchem neváhejte využít funkci studeného vzduchu, která celý účes šetrně zchladí, a tím pádem i přirozeně zafixuje.

Dvojí rychlostní nastavení

Jak rychle si přejete své vlasy vysušit, záleží jen na vás. Vysoušeč SENCOR SHD 8275BK nabízí 2 rychlostní nastavení, pomalé a rychlé. Vysoušeč je navíc vybaven režimem TURBO. Po zmáčknutí tlačítka bude vysoušeč fungovat na maximální výkon. Je tak dosaženo opravdu velmi rychlého vysušení.

Odnímatelné nástavce pro tvorbu účesů

Součástí příslušenství tohoto fénu jsou 3 druhy odnímatelných nástavců vhodných pro tvorbu nejrůznějších účesů. Prvním z nich je difusér. Ten využijete, chcete-li vlasy přirozeně vysušit a dodat jim objem. Hladký koncentrátor vzduchu nasaďte v ten moment, přejete-li si dát svému účesu přesný tvar. Kartáčový koncentrátor vzduchu slouží, podobně jako hladký, k soustředění vzduchu do jednoho směru, ale navíc vlasy ještě rozčesává.

Ergonomická rukojeť pro jistý úchop

Na bezpečnosti i pohodlnosti používání tohoto produktu rozhodně záleží. Přesně proto je jeho rukojeť ergonomicky tvarovaná, a navíc ještě pogumovaná. To zajistí, že váš úchop bude vždy velmi jistý a pevný, bez obav z toho, že by vám přístroj nechtěně vyklouzl z ruky. Velkým plusem je i fakt, že rukojeť skvěle padne do ruky.

Bezpečnostní prvky jsou velmi důležité

Pro zajištění maximální bezpečnosti každého uživatele i jeho produktu Sencor nechal do tohoto vysoušeče nainstalovat tepelnou bezpečnostní pojistku. Její prací je chránit motor zařízení proti přehřátí. Pokud se tedy přístroj začne zahřívat přespříliš, pojistka ho automaticky vypne do doby, než se opět ochladí na provozní teplotu.

Obsah balení

 • Vysoušeč vlasů
 • Napájecí kabel
 • Difusér
 • Hladký koncentrátor vzduchu
 • Kartáčový koncentrátor vzduchu
 • Cestovní taštička

 

Vysoušeče vlasů

Technický popis

Počet stupňů teplot 3
Počet nástavců 2
Počet rychlostí (stupně) 2
Studený vzduch
Ionizér
Difuzér
Tvarovací koncovka
Hřebenový nástavec
Závěsné oko
Příkon (W) 2 400 W
Výška (cm) 27,5 cm
Šířka (cm) 9,1 cm
Hloubka (cm) 23 cm
Barva Černá
Hmotnost 731 g

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat