Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Péče o vlasy

Vysoušeče vlasů

Kdo by to neznal - spěcháte do divadla, ale zrovna jste vylezli ze sprchy. Vysoušeče Sencor dokáží zbavit vlasy vody a vlhkosti během okamžiku, takže můžete za pár minut vyrazit.

Vysoušeče vlasů

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Počet rychlostí (stupně)

Ionizér

Studený vzduch

Počet nástavců

Počet stupňů teplot

Difuzér

Tvarovací koncovka

Hřebenový nástavec

Závěsné oko

Zobrazit výsledky
Vysoušeč vlasů
SHD 8200GD
Vysoušeč vlasů
Jsem Sencor fén na vlasy s difuzérem SHD 8100GD a hned zpočátku se stanu vaším věrným koupelnovým miláčkem. Mám profesionální AC motor, který vyvíjí intenzivní proud vzduchu, a navíc zaručuje velmi dlouhou životnost. K tomu, abych byl nejlepší fén na vlasy mi pomáhají kompaktní rozměry, tři úrovně teploty, dva rychlostní stupně, difuzér a ionizátor!
Vysoušeč vlasů
SHD 8100GD
Vysoušeč vlasů
Užijte si úžasný účes každý den se zdravějšími vlasy. 3 úrovně nastavení teploty (nízká teplota pro extra jemné vysoušení a hydrataci vlasů). Příkon 2100 W. Funkce Cool Shot pro perfektní fixaci účesu.
Vysoušeč vlasů
SHD 8275BK
Vysoušeč vlasů
Výkonný AC motor s dlouhou životností, příkon 2400 W, 3 stupně výkonu (nízká, střední a vysoká teplota). Ergonomicky tvarovaná rukojeť s optimálním rozložením ovládacích prvků pro praváky i leváky. Funkce ionizace. KeratinCare+
Vysoušeč vlasů
SHD 6800RG
Vysoušeč vlasů
Výkonný motor s dlouhou životností, příkon 2200 W, 3 stupně nastavení teploty pro každý typ vlasů. Funkce Cool Shot pro perfektní fixaci účesu. Funkce Ionic zaručuje hedvábnější a lesklejší vlasy bez kroucení.
Vysoušeč vlasů
SHD 7200GD
Vysoušeč vlasů
Stejnosměrný motor s dlouhou životností, 3 stupně nastavení teploty, funkce Cool Shot pro perfektní fixaci účesu. Příkon 2 000 W.
Vysoušeč vlasů
SHD670x
SHD670x
Vysoušeč vlasů
Vysoušeč vlasů s příkonem 2000 W, 3 úrovně nastavení teploty, 2 úrovně nastavení rychlosti.
Vysoušeč vlasů
SHD 7100BK
Vysoušeč vlasů
Kompaktní fén na vlasy Sencor SHD 7100BK je ideálním pomocníkem pro dokonalé vysoušení vlasů a tvarování účesu. Při použití vybíráte ze 2 rychlostí proudění vzduchu a ze tří teplotních stupňů, záleží vždy na vašich potřebách.
Vysoušeč vlasů
SHD 6600
SHD 6600
Vysoušeč vlasů
Příkon 2000 W, ultralehká konstrukce, 3 stupně nastavení teploty, 2 stupně nastavení rychlosti.
Vysoušeč vlasů
SHD 108VT
Vysoušeč vlasů
2 rychlosti (jemné a silné proudění vzduchu), tlačítko studeného vzduchu pro rychlou fixaci a modeling účesu, objemový difuzér. Příkon 2200 W.
Vysoušeč vlasů
SHD 0045BK
Vysoušeč vlasů
Kompaktní fén na vlasy Sencor SHD 0045BK je ideálním pomocníkem pro dokonalé vysoušení vlasů a tvarování účesu. Při použití vybíráte ze 2 rychlostí proudění vzduchu a ze dvou teplotních stupňů, záleží vždy na vašich potřebách.

VAŠE DOMÁCÍ KADEŘNICTVÍ

PROČ SI VYBRAT SENCOR VYSOUŠEČ VLASŮ

 
Zdravé, zářivé a dokonale upravené vlasy. Přesně to vám dopřejí fény SENCOR. Jejich jemná péče začíná třemi různými teplotami a dvěma rychlostními stupni, které zajistí extra rychlé nebo extra rovnoměrné sušení. Ionizace uzavře vlasová vlákna a zachová v nich vlhkost, čímž je ochrání před přesušením a lámáním. Pokud si přejete dodat vlasům extra objem, nahraďte hlavici difuzérem.

Ve chvíli, kdy jste s výsledkem spokojení, stačí stisknout tlačítko studeného vzduchu, abyste účes zafixovali,  a máte hotovo. Potěší i praktické aspekty. Například zavěšovací očko pro snadnému ukládání fénu nebo dlouhý napájecí kabel, který vám umožní volně se pohybovat. A co víc, povrchy mají speciální antibakteriální úpravu. 
 
Vysoušeč vlasů
  
  • Ultralehký design pro pohodlné používání
  • Různé teploty a rychlosti pro optimální tvarování účesu
  • Difuzér pro extra objem vlasů
  • Ultra silný proud vzduchu
  • Ionizační funkce pro zdravé a zářivé vlasy
 

Funkce True Ionic

 
Funkce True Ionic generuje miliony negativních iontů a dává tak vašim vlasům hedvábný a zářivý vzhled. Napomáhá také k rychlejšímu sušení a redukuje statickou elektřinu. Díky tomu jsou vaše vlasy krásné a zdravé.

Fén nabízí tři teplotní stupně, a tak můžete zvolit chladnější proud vzduchu pro jemné sušení a dobře hydratované vlasy, nebo jeden ze dvou vyšších stupňů, které vlasy vysuší naopak rychleji. Čas sušení tak můžete zkrátit až o 33 %.
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat