Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
7. května, 2024

Z horka do zimy: Udržte si chladnou hlavu

Z horka do zimy: Udržte si chladnou hlavu
Klimatizace se stala nedílnou součástí našeho každodenního moderního života. Poskytuje nejen komfortní prostředí během horkých letních dnů, ale také hraje klíčovou roli v regulaci teploty a kvality vzduchu v různých prostorách. S příchodem vyšších teplot a změn klimatu se stává stále důležitějším prvkem technologie, která ovlivňuje náš komfort, produktivitu i zdraví. 

Podle předpovědí meteorologů se letošní léto ponese ve znamení neobvykle vysokých teplot a pravděpodobně se bude jednat o jeden z nejteplejších roků v historii. Proto je právě teď nejvyšší čas se připravit.


Pohled do historie

Novodobou klimatizaci známe už více než 120 let. V posledních desetiletích se nejvíce soustředí na energetickou úspornost a vybavenost inteligentními systémy. Regulovat teplotu v obydlí už uměli i ve starověkých civilizacích. Římané využívali systémy průvanů, kterými přiváděli proud vzduchu do obytných prostor. Ti movitější nechali vést akvadukt kolem zdí svého obydlí, čímž docházelo k jejich ochlazení. V dnešní době už naštěstí stačí pořídit si kvalitní klimatizační jednotku.
 

Někdo to rád chladné. Ale můžete se i zahřát

 Mobilni-klimatizace-Sencor_SAC1603-2.jpg
Teploty se střídají jako na houpačce, přitom mít příjemnou teplotu v interiéru a v případě potřeby i odvlhčený vzduch není nic obtížného. Moderní klimatizace umí topit, chladit i odvlhčovat. Horké letní dny dávají lidem i domácím zvířatům zabrat. Především spánek během tropických dní může být nekvalitní, takže si naše tělo neodpočine dostatečně. Stabilní teplota v interiéru má vliv i na pracovní výkon. Správné nastavení klimatizace může hrát klíčovou roli v tom, jak se cítíte v daném prostoru. Příliš studené prostředí může způsobit nepříjemné onemocnění, naopak vysoké teplo může přispět k dehydrataci, a proto je k udržení zdravého a pohodlného prostředí důležité teplotu regulovat. Ideálním řešením pro vás i vaši rodinu mohou být mobilní klimatizace, které můžete v případě potřeby libovolně přesouvat z místnosti do místnosti.
 

Výhody mobilní klimatizace 


-    Nemusíte provádět žádné stavební úpravy
-    Pokud jste v nájmu nebo bydlíte v družstevním bytě, nepotřebujete souhlas
-    Oproti klimatizacím s venkovní jednotkou je pořizovací cena výrazně nižší 
-    Můžete ji libovolně přemisťovat mezi místnostmi zrovna tam, kde potřebujete 


Produktové tipy: 

 

Mobilní klimatizace SAC MT1238CH WI-FI ALLSEASONS  

– efektivně vychladí a úsporně vytopí každý prostor, zároveň vás zbaví nadbytečné vlhkosti. Díky tomu vám umí posloužit celý rok. Navíc patří do nejvyšší energetické třídy A++ / A++, takže šetří vaši peněženku i životní prostředí. Provoz zvládá bez problému i v místnostech o rozměrech až 47 m2. Nabízí 4 provozní režimy a mnoho užitečných funkcí. Součástí balení je vše potřebné pro instalaci klimatizace a odvod teplého vzduchu. Samozřejmostí je připojení na WiFi a možnost ovládání přes mobilní aplikaci Sencor HOME. Doporučená prodejní cena: 14 999 Kč
 

Mobilní klimatizace SAC MT1603C WI-FI ICEBERGMobilni-klimatizace.jpg

- nejvýkonnější klimatizace značky Sencor, která zajistí ochlazení v místnostech až do velikosti 68 m2. Využívat můžete 3 režimy v podobě chlazení, ventilace a odvlhčování. O pohodlné ovládání na dálku přímo z telefonu se postará WiFi připojení a aplikace Sencor HOME. Spolehnout se můžete rovněž na přehledný dotykový ovládací panel nebo dálkový ovladač. Součástí mobilní klimatizace je i textilní rukáv jako těsnění do oken. Doporučená cena: 14 999 Kč

 

Mobilní klimatizace SAC MT1241C WIFI

– klimatizace, která je výkonná, mimořádné tichá a taky dobře vypadá. Poradí si s horkem v domácnosti i kanceláři v místnostech až do velikosti 47 m2 v teplotním rozsahu od 17 do 30 °C. Součástí mobilní klimatizace je i textilní rukáv jako těsnění do oken, můžete ji ovládat pomocí WiFi a aplikace Sencor HOME v mobilním telefonu. Doporučená cena: 10 999 Kč
 

O značce Sencor

 
Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 
www.sencor.cz
 

Kontakt pro média

 
Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat