Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zastřihovače

SHP 0450BK Multifunkční zastřihovač

  • Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjení
  • Vysoce tichý profesionální vysokorychlostní motor
  • 3 výměnné výškové nástavce 1 / 3 / 5 mm
SLEVA 20% při zadání kódu SenDays20
V košíku vložte slevový kód do pole "Slevové kupóny", cena se vám následně přepočítá. Akce platí do 22.4.2024. Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
599 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Pokročilá technologie
napájení
Vydrží být v provozu na akumulátorovou baterii až 45 minut. V případě, že se vám baterie vybije, stačí zastřihovač zapojit do sítě a dál používat, což umožňuje technologie Direct Drive. Ke kompletnímu nabití baterie dojde do 2 hodin.
2
/
5
Výkonný
a zároveň bezpečný
Zastřihovač je navržen tak, aby vám přesně padl do ruky. Též se díky tomuto řešení se strojkem velmi prakticky zachází, ať už jej využíváte na jakoukoli část těla.  Stříhací jednotka je natolik šetrná, že ji můžete využít k úpravě chlupů i bez nástavce a bez obav z poranění. 
3
/
5
Nabíjení
je možné i přes USB
Pokud nemáte poblíž sebe síťovou zástrčku, je možné nabíjet také pomocí dalších zařízení opatřených USB portem, jako je například powerbanka, auto či počítač. Tuto možnost oceníte například na cestách. Díky nové technologii rychlého nabíjení se vám kompletně dobije již za dvě hodiny. 
4
/
5
Kvalitní břity
z nerezu
Břit uvnitř stříhací jednotky zastřihovače je vyhotoven z vysoce odolné nerezové oceli, takže je možné s ním upravovat i delší nebo hustší vousy. Po použití pak jednotku stačí umýt pod vodou, případně omést štětečkem přiloženým v balení. Další výhodou nerezové oceli je její bytelnost a odolnost vůči poškození.
5
/
5
Hlavičky s břitem
mají dlouhou životnost
Zajímá vás, jak dlouhou životnost má hlavička s břitem, kterou budete využívat? Sloužit by vám měla zhruba tři měsíce i při pravidelném používání. Náhradní hlavičky je následně možné samostatně dokoupit jako příslušenství. Protože ostrý břit rovná se dokonalé oholení bez podrážděné pokožky.

Multifunkční zastřihovač

Ať už cílíte na dokonale souměrný tvar vousů, nebo perfektní strniště, ve všem vám pomůže multifunkční zastřihovač SHP 0450BK od Sencoru, který v sobě ukrývá několik funkcí najednou - dokáže holit, zastřihovat i tvarovat! Navíc díky svému břitu z nerezové oceli a výkonnému motoru si snadno poradí s jakkoli hustým vousem. Aby vyhověl všemožným požadavkům, dodává se včetně 3 vyměnitelných nástavců o délce střihu 1/3/5 mm. Pokud by vaší volbou byl ještě kratší sestřih, i s tím vám pomůže. Umožňuje totiž bezpečně holit i bez nástavce. Práce s ním i jeho údržba je velmi snadná. Provozu je schopný po dobu 45 minut, a nabízí dokonce hned několik variant následovného dobití baterie. Jistě rádi využijete technologii Direct Drive umožňující používání přístroje i v případě, že má vybitou baterii. Strojek jen zapojíte kabelem k síti a můžete dál pracovat. Přístroj bude fungovat přímo na energii ze zásuvky.

Základní prvky tohoto zařízení jsou:

  • Technologie Direct Drive pro napájení ze síťové zásuvky
  • Tichý a zároveň výkonný motor
  • Vestavěný akumulátor o kapacitě 500 mAh
  • Technologie rychlého nabíjení
  • 3 nástavce - 1/3/5 mm
  • Výdrž až 45 minut

Nástavce je možné měnit si dle libosti

Každý uživatel si potřebuje najít břit, který mu vyhovuje nejlépe. Tomuto produktu tedy Sencor přidal do výbavy dokonce 3 nástavce s různými délkami zastřihávání, a to 1, 3 a 5 mm. Zastřihovač je navržen tak, aby byl schopný bezpečného provozu i bez nasazeného nástavce. Tímto způsobem docílíte toho nejhladšího oholení. S ostrým břitem je navíc minimalizováno riziko podráždění kůže po holení. Se všemi typy nástavců je možné upravovat ochlupení na tváři, na krku i na těle. S jejich pomocí, případně i bez nich, je možné chlupy úplně oholit, pouze je zastřihnout do rovnoměrné délky nebo vytvarovat do vámi požadované formy, ať už jsou jakkoli dlouhé.

Výkonný a zároveň bezpečný

Zastřihovač je navržen tak, aby vám přesně padl do ruky. K tomuto účelu dokonale slouží jeho ergonomicky provedená rukojeť, díky níž se vám bude pohodlně svírat v ruce a zabraňuje zbytečnému prokluzu během používání. Též se díky tomuto řešení se strojkem velmi prakticky zachází, ať už jej využíváte na jakoukoli část těla.  Stříhací jednotka je natolik šetrná, že ji můžete využít k úpravě chlupů i bez nástavce a bez obav z poranění. Úprava zevnějšku se s tímto pomocníkem pro vás stane potěšením.

Pokročilá technologie napájení

V Sencoru dbají na to, aby se vám zastřihovač SHP 0450BK používal co nejpohodlnějším způsobem. Proto vydrží být v provozu na akumulátorovou baterii až 45 minut. V případě, že se vám baterie vybije, stačí zastřihovač zapojit do sítě a dál používat, což umožňuje technologie Direct Drive. Ke kompletnímu nabití baterie dojde do 2 hodin. O plné kapacitě vás bude informovat indikátor nabití akumulátoru, který se ihned rozsvítí.

Nabíjení je možné i přes USB

 Pokud nemáte poblíž sebe síťovou zástrčku, i pro vás Sencor vymyslel řešení! Tento zastřihovač je možné nabíjet také pomocí dalších zařízení opatřených USB portem, jako je například powerbanka, auto či počítač. Tuto možnost oceníte například na cestách. Díky nové technologii rychlého nabíjení se vám kompletně dobije již za dvě hodiny. 
 

Vysoce kvalitní břity z nerezu

Břit uvnitř stříhací jednotky zastřihovače je vyhotoven z vysoce odolné nerezové oceli, takže je možné s ním upravovat i delší nebo hustší vousy. Po použití pak jednotku stačí umýt pod vodou, případně omést štětečkem přiloženým v balení. Další výhodou nerezové oceli je její bytelnost a odolnost vůči poškození. Břity vydrží ostré po dlouhou dobu a jejich údržbu zvládne úplně každý. Dopřejte si každý den pocit dokonalého oholení bez nepříjemného podráždění.

Hlavičky s břitem mají dlouhou životnost

Zajímá vás, jak dlouhou životnost má hlavička s břitem, kterou budete využívat? Sloužit by vám měla zhruba tři měsíce i při pravidelném používání. Náhradní hlavičky je následně možné samostatně dokoupit jako příslušenství. Protože ostrý břit rovná se dokonalé oholení bez podrážděné pokožky.
Zastřihovače

Technický popis

Výměnné nástavce
Počet nástavců 3
Výška (cm) 16,5 cm
Šířka (cm) 3,7 cm
Hloubka (cm) 5 cm
Barva Černá
Hmotnost 103 g

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Náhradní holicí hlava
SMX 011
Náhradní holicí hlava
Náhradní holicí hlava pro multifunkční zastřihovač SHP 0450BK
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat