Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
15. ledna, 2024

Chytří pomocníci na cestě ke zdravému životnímu stylu nejen po Vánocích

Chytří pomocníci na cestě ke zdravému  životnímu stylu nejen po Vánocích
V dnešním životním tempu plném stresu a neustálého shonu je detox, neboli očista těla, klíčem k obnovení ztracené energie a dosažení optimálního zdraví.
Kvalitní strava, pravidelný pohyb a dostatečný příjem tekutin jsou ideální cestou k životu plnému energie a vitality. Detox není jen módním trendem – je to investice do zdraví, která se vám vrátí.
 
Kontrola nad tím, co jíte

Během detoxu je klíčové věnovat pozornost tomu, co jíte a sledovat, jaké živiny vaše tělo přijímá.  Chytrá kuchyňská váha SKS 7078 BK od značky Sencor vám v tomto procesu poskytne neocenitelnou pomoc. Stačí ji propojit s chytrým telefonem a využít bohatou databázi potravin. S touto váhou nebudete jen vážit jídlo, ale získáte také detailní informace o nutričním složení každého zváženého produktu. Ihned budete vědět, kolik má daná potravina sacharidů, bílkovin, tuků, vlákniny a celkové obsažené energie a jídelníček si tak snadno vyladíte podle potřeb vašeho těla. Váhu od Sencoru ocení také lidé s různými potravinovými omezeními, pro které je alfou a omegou dodržování vlastního individuálního stravovacího plánu, a to vše díky přehledu výživových složek jednotlivých surovin.
 
Nutriční hodnoty na jedno kliknutí v aplikaci
  Není váha jako váha. Model SKS 7078 BK má aplikaci Sencor FOOD, která je bezplatná pro iOS i Android. Byla vytvořena ve spolupráci s tvůrci nástroje „Kalorické tabulky“, který aktuálně čítá více než 400 tisíc položek. Komunikace váhy s aplikací probíhá prostřednictvím Bluetooth a s vaším chytrým telefonem se spáruje snadno a rychle. Aplikace navíc umožňuje vyhledávání potravin i naskenováním jejich unikátního EAN čárového kódu, který najdete na obalu potraviny.  Vždy tak budete mít jistotu, že máte nutriční data pro správnou potravinu. Pokud vaříte podle receptu, přijde vám vhod režim „Seznam", který dokáže sečíst celkovou nutriční hodnotu vkládaných surovin.
 

Jistě oceníte také propracovaný design kuchyňského spotřebiče, který nabízí devět barevných variant, včetně luxusní metalické černé a moderní kruhový LCD displej s podsvícením.
Doporučená prodejní cena: 999 Kč
 
 
Sledujte výsledky
Udržujte kontrolu nad svou tělesnou hmotností jednoduše a efektivně! Výsledky svého úsilí můžete hlídat pomocí chytré osobní váhy Sencor SBS8002BK. Díky Bluetooth spojení a aplikaci Sencor HOME můžete v čase sledovat procentuální poměr tělesného tuku, vody, svalů, kostí, BMI přímo na svém chytrém telefonu a sledovat tak svůj progres. Analytické nástroje vám poskytnou celkový přehled a podporu v češtině nebo dalších 13 jazycích. Zároveň umožní vytvoření více profilů uživatelů.
Doporučená prodejní cena: 999 Kč

Cesta k vitalitě není jednorázovým krokem, ale kontinuálním procesem, ve kterém se můžete spolehnout na dostupné technologie usnadňující vaši snahu o zdravý životní styl. Investujte do sebe s vědomím, že každý malý krok přináší dlouhodobé a hodnotné výsledky. Pokud máte v plánu investovat do své lepší budoucnosti, vaše cesta začíná právě teď a tady.
   
O značce Sencor
Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků; široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby; inovace a zpřístupnění moderních technologii a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. www.sencor.cz

Kontakt pro média
Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat