Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Zvlhčovače vzduchu

SHF 2080WH Zvlhčovač vzduchu

 • Zvlhčovač vzduchu do místností se suchým a dráždivým vzduchem
 • Vlhkost v rozmezí 40-60 % pro lepší omezení šíření virů
 • 7 různých barev podsvícení pro každodenní relaxaci
699 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
6
Snižuji riziko
respiračních onemocnění
Jako jeden z nejlepších zvlhčovačů vzduchu vám umím dopřát 40-60% vlhkost prostoru, ve kterém se spolu se mnou nacházíte. Automaticky říkám stop alergiím a nachlazení. Stávám se ideálním řešením pro ty z vás, které již dlouhou dobu trápí alergii nebo kteří snadno nastydnou. 
2
/
6
Studená pára
nemá vliv na pokojovou teplotu
Je zřejmé, že jako zvlhčovač vzduchu vypouštím páru. Ta je ale studená, a tak nemá vliv na teplotu v dané místnosti. Výstup mlhy je díky Sencor zajištěn v rozmezí 360° a můžete tak hravě nastavit směr, kudy má proudit. Vaše zdraví a zdravé dýchání stavím do popředí.
3
/
6
Technologie AntibacterialAgent+
Zatočí s bakteriemi
Sencor mě vybavil přelomovou technologií, která povýší zvlhčovače vzduchu, a konkrétně tedy mě, na novou úroveň kvality. AntibacterialAgent+ nabízí mým uživatelům absolutní hygienický standard. 
4
/
6
KLIDNÁ ATMOSFÉRA
díky světelnému podkresu
Stejně jako některé zvlhčovače vzduchu od Sencor, tak i já vlastním možnost světelného barevného podkresu. Za pomoci režimu Atmosphere Lights vám dopřeji uklidňující atmosféru i v těžký pracovní den. 
5
/
6
Uvolněte se aromaterapií
pomocí olejíčků
Jako správný zvlhčovač vzduchu, prospěšný vašemu zdraví, se rád stanu vaším parťákem pro domácí pohodu. K aromaterapii, která uvolní vaši náladu, mysl a oprostí vás od starostí, využijte éterické olejíčky dle vašeho přání. Pro jejich použití zbystřete speciální polštářek umístěný vedle výstupu páry.
6
/
6
Vysokofrekvenční
ultrazvukový oscilátor
Pokusím se zjednodušit popis principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru, na němž stojí celé mé vnitřní fungování. Za jeho asistence umím přeměnit vodu na malé vzduchové kapičky, které následně snadno proudí ventilací, postupně se odpařují a hravě se váží na okolní suchý vzduch. 

Sencor Zvlhčovač vzduchu SHF 2080WH vám zajistí kvalitní vzduch v místnosti

Není lepší řešení pro zajištění zdravého vzduchu i v interiéru, než si pořídit Sencor Zvlhčovač vzduchu SHF 2080WH. A co vám nabízím? Kompaktní rozměry (vejdu se všude) a kvalitní ovzduší u vás doma nebo na pracovišti, poradím si s místnostmi do 38 m2. Skvělým pomocníkem se stanu hlavně v topné sezóně, protože zrovna ta je na zhoršený vzduch nejhorší. Makám jako šroub rychle a účinně především proto, protože jsem zvlhčovač se zabudovaným vysokofrekvenčním ultrazvukovým oscilátorem.  


Základní vlastnosti produktu: 
 • Ideální řešení pro místnosti do 38 m2 - domácnosti a kanceláře
 • Zajištění vlhkosti od 40 do 60 %
 • Antibakteriální postřik nádržky AntibacterialAgent+ 
 • Na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru
 • Noční světýlko: 7 Atmosphere Lights - 7 různých barev podsvícení
 • Možnost použití éterických olejů pro aromaterapii a relaxaci
 • Vytváří studenou páru (neovlivňuje pokojovou teplotu)
 • Výstup mlhy otočný v rozsahu 360°
 

Snižuji riziko respiračních onemocnění

Jako jeden z nejlepších zvlhčovačů vzduchu vám umím dopřát 40-60% vlhkost prostoru, ve kterém se spolu se mnou nacházíte. Automaticky říkám stop alergiím a nachlazení. Stávám se ideálním řešením pro ty z vás, které již dlouhou dobu trápí alergii nebo kteří snadno nastydnou. Snižuji riziko šíření virů a respiračních onemocnění, ke zmíněné alergii zatočím i s astmatem. Zdravý vzduch je pro mě prioritou a udělám vše pro to, abyste byli ve formě i vy.

Mnou vypouštěná studená pára nemá vliv na pokojovou teplotu

Je zřejmé, že jako zvlhčovač vzduchu vypouštím páru. Ta je ale studená, a tak nemá vliv na teplotu v dané místnosti. Výstup mlhy je díky Sencor zajištěn v rozmezí 360° a můžete tak hravě nastavit směr, kudy má proudit. Vaše zdraví a zdravé dýchání stavím do popředí.

Technologie AntibacterialAgent+ zatočí s bakteriemi

Sencor mě vybavil přelomovou technologií, která povýší zvlhčovače vzduchu, a konkrétně tedy mě, na novou úroveň kvality. AntibacterialAgent+ nabízí mým uživatelům absolutní hygienický standard. Ten spočívá  v nátěru uvnitř nádržky, ve které bakterie zmizí snadno a rychle a já získám možnost nabídnout vám kvalitní svěží vzduch.

Zajistěte si klidnou atmosféru díky světelnému podkresu

Stejně jako některé zvlhčovače vzduchu od Sencor, tak i já vlastním možnost světelného barevného podkresu. Za pomoci režimu Atmosphere Lights vám dopřeji uklidňující atmosféru i v těžký pracovní den. Kromě stálého barevného osvětlení a podkresu umím problikávající systém, ve kterém se barvy střídají po 5 vteřinách. Celkem máte s mou maličkostí na výběr hned sedm barevných možností. Nejsem jen tak obyčejný zvlhčovač vzduchu, ale také bytová dekorace, která zapadne do každého stylu domácnosti. Je jen na vás, zda zvolíte modré světlo pro aktivitu, výkon a soustředění a vytvoříte si tak efektivní kancelářské prostředí i doma, nebo zda sáhnete po klidné zelené pro odpočinek a relaxační jógu. Žluté světlo vám daný prostor zútulní.

Uvolněte se aromaterapií pomocí olejíčků

Jako správný zvlhčovač vzduchu, prospěšný vašemu zdraví, se rád stanu vaším parťákem pro domácí pohodu. K aromaterapii, která uvolní vaši náladu, mysl a oprostí vás od starostí, využijte éterické olejíčky dle vašeho přání. Pro jejich použití zbystřete speciální polštářek umístěný vedle výstupu páry. Doporučené množství jsou tři kapky. Dopřejte si relax i v domácím prostředí či během náročného pracovního dne v kanceláři. 

Jak funguje vysokofrekvenční ultrazvukový oscilátor

Pokusím se zjednodušit popis principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru, na němž stojí celé mé vnitřní fungování. Za jeho asistence umím přeměnit vodu na malé vzduchové kapičky, které následně snadno proudí ventilací, postupně se odpařují a hravě se váží na okolní suchý vzduch. To vše má na svědomí zvýšenou vlhkost vzduchu v místnosti. 

Mé hlavní přednosti
 • Zvlhčovač vzduchu do místností se suchým a dráždivým vzduchem
 • Vlhkost v rozmezí 40-60 % pro lepší omezení šíření virů
 • 7 různých barev podsvícení pro každodenní relaxaci

Funkce a vlastnosti
Ideální řešení pro místnosti do 38 m2 - domácnosti a kanceláře
Zajištění vlhkosti od 40 do 60 %
Antibakteriální postřik nádržky AntibacterialAgent+ 
Na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru
Noční světýlko: 7 Atmosphere Lights - 7 různých barev podsvícení
Možnost použití éterických olejů pro aromaterapii a relaxaci
Vytváří studenou páru (neovlivňuje pokojovou teplotu)
Výstup mlhy otočný v rozsahu 360°

Příslušenství
Tělo a základna zvlhčovače
Polštářek pro nakapání aromatického oleje
Nádržka na vodu
Uzávěr otvoru po plnění nádržky na vodu
Přívodní kabel
Otočný ovladač
Protiskluzové nohy 
Čisticí kartáček
Ultrazvukový disk

Rozměry a specifikace
Jmenovité napětí: 100-240 V
Jmenovitá frekvence: 50/60 Hz
Jmenovitý příkon: 25 W
Hlučnost: 41 dB(A)
Objem nádržky na vodu: 3,5 l
Zvlhčovací výkon: 250 ml/h
Doba provozu na jedno naplnění: cca 60 hodin (nízká rychlost)
Doporučená plocha místnosti: 38 m2
Délka kabelu: 150 cm
Hmotnost: 1,07 kg
Rozměry (výška × hloubka × šířka): 25,2 × 22,9 × 22 mm
Stupeň ochrany před úrazem elektrickým proudem: Třída II
Zvlhčovače vzduchu

Technický popis

Příkon (W) 25 W
Barva Bílá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat