Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Zvlhčovače vzduchu

SHF 950WH Zvlhčovač vzduchu

 • Ideální pro místnosti s velmi suchým a dráždivým vzduchem až do 38 m²
 • Pomáhá omezit šíření virů
 • Antibakteriální postřik nádržky: AntibacterialAgent+
 • Možnost použití éterických olejů pro aromaterapii a relaxaci
599 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání <10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Téměř všechno
zvládnu sám a bez dozoru
Mé ovládání opravdu nemůže být snadnější. Tím spíše, že mě stačí přednastavit a já budu dále fungovat bez vašeho dohledu. Jednoduše si načasujete délku mého programu, který vám bude vyhovovat, lze zvolit programy na 1, 3 nebo 6 hodin.
 
2
/
4
Malý, ale přesto
velmi výkonný
Fakt, že jsem drobný nemění nic na tom, jakou službu dokážu odvést. Trápí vás doma nepříjemný a suchý vzduch? S tím vám rád pomohu, a ještě svým zajímavým vzhledem obohatím váš interiér. Ve skutečnosti v sobě ukrývám velký výkon 120 ml/hod. Síla nemusí ovšem znamenat hlasitost. 
 
3
/
4
AntibacterialAgent+
vysoký hygienický standard
Naprostým unikátem a mou důležitou vlastností je má speciální nátěrová technologie pojemenovaná AntibacterialAgent+. Vděčím jí za to, že se bakterie a jiné mikroorganismy v mé nádržce na vodu nemohou dále tvořit, byť ve vlhkém prostředí normálně prospívají. 
4
/
4
Jsem chytrý
zvlhčovač vzduchu
V Sencoru je prioritou nejen pohodlnost mého používání, ale též bezpečná manipulace se mnou. Mám kromě svých základních funkcí i další šikovnou výbavu. Jistě uvítáte, jak snadná má obsluha je. Některé funkce mě chrání, abych dlouho a dobře sloužil.

Se zvlhčovačem vzduchu Sencor SHF 950WH hravě dosáhnete čistého vzduchu ve všech místnostech

 
Jmenuji se ultrazvukový zvlhčovač vzduchu SHF 950WH od Sencoru. Mou nejdůležitější předností je schopnost vyčistit a provlhčit vzduch ve vašem domově, pomoci vám volně dýchat a navodit příjemnou atmosféru. I když jsem poměrně malý, troufnu si na prostor o rozloze až 38 m². Pracuji tiše, svědomitě a jsem nenáročný na obsluhu. Díky velké nádržce na vodu o objemu 1,8 litrů a vysokému výkonu dovedu dlouho a vytrvale pracovat, aniž byste se o mě museli starat. Konstruktéři mi dali do vínku technologii ultrazvukového oscilátoru, která je příslibem, že místnost zvlhčím rychle a rovnoměrně. Kromě této technologie jsem obdařen ještě jednou další, a sice pokrokovým systémem AntibacterialAgent+, který zabraňuje tvorbě bakterií v mé vodní nádržce. Díky možnosti aromaterapie vám dokážu vyladit i mysl a pomohu vám relaxovat.

Podstatné parametry, které mám jsou:
 • Antibakteriální postřik nádržky: AntibacterialAgent+
 • Ideálně se hodím do místností o rozměrech až do 38 m² 
 • Umožňuji použití éterických olejů pro aromaterapii a relaxaci
 • Pracuji na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru
 • Vypouštím studenou páru, ale nijak neovlivňuji pokojovou teplotu
 • Uvolňuji mlhu v rozsahu 360 °
 • Mám zabudované noční světýlko
 • Velká nádržka až na 1,8 litrů
 • Výkon 120 ml/hod

Téměř všechno zvládnu sám a bez dozoru

Mé ovládání opravdu nemůže být snadnější. Tím spíše, že mě stačí přednastavit a já budu dále fungovat bez vašeho dohledu. Jednoduše si načasujete délku mého programu, který vám bude vyhovovat, lze zvolit programy na 1, 3 nebo 6 hodin, určíte mi rychlostní úroveň odpařování a zbytek už můžete nechat v mých rukou. V šeru nebo ve tmě mě však snadno najdete, budete-li potřebovat. Mám na sobě šikovné noční světýlko, díky němuž bude mé ovládání pohodlnější ve kteroukoli denní dobu. Nikdo nemá rád zbytečné složitosti. Věřím tedy, že vám svým intuitivním ovládáním udělám radost.

Malý, ale přesto velmi výkonný

Fakt, že jsem drobný nemění nic na tom, jakou službu dokážu odvést. Trápí vás doma nepříjemný a suchý vzduch? S tím vám rád pomohu, a ještě svým zajímavým vzhledem obohatím váš interiér. Ve skutečnosti v sobě ukrývám velký výkon 120 ml/hod. Síla nemusí ovšem znamenat hlasitost. Pracuji na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru, a proto vydávám zvuk pouhých 41 dB, což pro představu odpovídá jemnému šumění. Ze stejného důvodu vytvářím studenou mlhu, která však ale nemá žádný vliv na teplotu v místnosti. Vypouštím ji do 360° rovnoměrně za pomoci několika otočných trysek. Perfektně se hodím do především do místností, které mají rozlohu až 38 m².

AntibacterialAgent+: vysoký hygienický standard

Naprostým unikátem a mou důležitou vlastností je má speciální nátěrová technologie pojemenovaná AntibacterialAgent+. Vděčím jí za to, že se bakterie a jiné mikroorganismy v mé nádržce na vodu nemohou dále tvořit, byť ve vlhkém prostředí normálně prospívají. Mohu vám tak poskytovat jen opravdu čistý vzduch bez nežádoucího znečištění.

Vnesu do vašeho domova čistý vzduch, vůni i radost

Jsem sice malý, ale za to se mnou opravdu pocítíte rozdíl. Doslova. Jmenuji se Sencor SHF 950WH. Primárně jsem sice zvlhčovačem vzduchu, kouzel v rukávu mám ale více. Díky tomu, že zvládnu zajistit ideální vlhkost v místnosti, se vám bude o poznání lépe dýchat. Snadno vás také zklidním a zrelaxuji. Užívat si mě budou zejména lidé trpící alergiemi či astmatem. Stačí, když si na můj speciální polštářek, který v sobě ukrývám, nakapete například váš oblíbený aromaolej a můžete se nechat hýčkat léčivou vůní esenciálních olejů. Domácí aromaterapie vám tak bude vždy na dosah ruky.

Jsem chytrý zvlhčovač vzduchu

V Sencoru je prioritou nejen pohodlnost mého používání, ale též bezpečná manipulace se mnou. Mám kromě svých základních funkcí i další šikovnou výbavu. Jistě uvítáte, jak snadná má obsluha je. Některé funkce mě chrání, abych dlouho a dobře sloužil. Například pokud mi dojde voda v nádržce, bezpečně se sám vypnu. Když vody ubývá, stačí sledovat indikátor nízké hladiny vody na nádržce. Z místa se nehnu díky protiskluzovým nožičkám, můžete mě tak mít umístěného i na vyvýšených místech. Tu a tam potřebuji vyměnit vodu nebo vyčistit. Jsem zkonstruovaný tak, že mé díly jdou snadno rozebrat i vyčistit a zase složit, takže se mnou nebudete ztrácet příliš času.

Mé hlavní přednosti
 • Ideální pro místnosti s velmi suchým a dráždivým vzduchem až do 38 m²
 • Pomáhá omezit šíření virů
 • Antibakteriální postřik nádržky: AntibacterialAgent+
 • Možnost použití éterických olejů pro aromaterapii a relaxaci

Funkce a vlastnosti
Pracuje na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru
Antibakteriální postřik nádržky: AntiBacterial+ (pro redukci bakterií v nádržce)
Vytváří studenou páru, přičemž neovlivňuje pokojovou teplotu
Výstup mlhy je otočný v rozsahu 360 °
Noční světýlko

Dodávané příslušenství
Polštářek pro nakapání aromatického oleje
Nádržka na vodu 1,8 l
Uzávěr otvoru pro plnění nádržky na vodu
Tlačítko zapnutí/vypnutí/provozní režim/indikátor nízké hladiny vody v nádržce
Tlačítko časovače
Protiskluzové nohy
Výstup vzduchu
Ultrazvukový disk
Osvětlení nádržky na vodu
Základna
Plovák
Síťový adaptér
Čisticí kartáček

Rozměry a specifikace
Zvlhčovací výkon: 120 ml/h
Objem nádržky na vodu: 1,8 l
Jmenovitý příkon: 12 W 
Hlučnost: 41 dB (A)
Hmotnost: 0,6 kg 
Rozměry (výška x šířka x délka):  18,1 cm x 18,1 cm x 21,3 cm
Délka přívodního kabelu: 1,5 m
Barva: bílá
Doporučená plocha místnosti: 23 m², ideální až do 38 m²
Zvlhčovače vzduchu

Technický popis

Příkon (W) 12 W
Barva Bílá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat