Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SES 8000 Automatické Espresso

100%
na základě 1 recenzí
 • Tenké a kompaktní rozměry: 188 mm
 • Tlak čerpadla 20 barů pro vynikající kávu
 • Lahodné latté a krémové cappuccino s mléčnou mikropěnou jediným dotykem
 • Nádoba na mléko o objemu 750 ml
9999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
6
Podpora pro automatická espressa
Zákaznická podpora
pro automatická espressa
Po-Pá 9:00 - 17:00
+420 323 204 060
info@sencor.cz

Více informací >>>
2
/
6
Ovládání
Příjemně se ovládá pomocí intuitivního dotekového ovládacího panelu. Ikony, které jsou LED podsvícené, vás přehledně navedou. Spustíte na něm automatické programy pro přípravu espressa, cappuccina, caffé latte a další.
3
/
6
Kompaktní
Malý, kompaktní přístroj, jenž vám nezabere zbytečně spoustu místa na kuchyňské lince. Se šířkou 188 mm se vejde i do menší kuchyně a pořád vám zůstane dost prostoru na pracovní desce. 
4
/
6
Vůně kávy
celým bytem
Příprava kávy s tímto kávovarem je více než snadná. O ideální výslednou chuť a bohaté aroma se postará automatický systém extrakce s předspařením. Tlak 20 barů a kvalitní topné těleso Thermoblock vám zajistí neskutečně hustou crému.
5
/
6
Našlehaná pěna
jako od profesionála
Nejen, že vám automatický kávovar Sencor SES 8000BK připraví výjiměčně lahodnou kávu, ale také vám dopřeje zcela automatický systém našlehání mléka. Nádobka na mléko pojme až 750 ml mléka. Textura mléčné pěny je velice jemná a nadýchaná, a tak vám příjemně obohatí kávový nápoj.
6
/
6
Správně
namletá káva
Pro výslednou chuť kávy je důležitých několik faktorů a jedním z nich je správná volba hrubosti mletí kávy. Každý druh kávových zrn potřebuje individuální péči, kterou tento kávovar dokonale reflektuje. 
Hodnocení SES 8000 Automatické Espresso:
100%
na základě 1 recenzí
Vaří luxusní kafe a jsem rád že jsem se rozhodl. Původně jsem chtěl DeLonghi ale zase to bylo o pár tisíc dražší. Nakonec vyhrála cena a nelituji. Šel bych znovu do Sencoru.. Ano že začátku jsem trošku byl zmatený ale byla to má chyba. Kávovar doporučuji!!! Mě
Luxusní káva
Že začátku trochu zmatený
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Automatické Espresso

Zpříjemněte si den s šálkem dobré kávy. S elegantním automatickým kávovarem Sencor SES 8000BK vykouzlíte pohodlně u vás doma kávu jako od profesionála. Přípravu zvládne zcela automaticky od namletí kávových zrn pro tu nejlepší chuť a aroma až po přípravu pěny v mléčném automatickém systému. Během chvíle vám přípraví mléčnou pěnu jako od profesionála a hravě si poradí s přípravou caffé latte i macchiata. Stačí si jen zvolit druh kávy na LED podsvíceném dotykovém displeji. Disponuje výkonným tlakovým čerpadlem o síle 20 barů, topným systémem Thermoblock a integrovaným mlýnkem s nerezovými mlecími kameny. S touto symfonií moderních technologií dosáhne automatický kávovar perfektních výsledků.

Hlavní parametry produktu:

 • dotykový ovládací panel s LED podsvícením 
 • tlak čerpadla 20 barů
 • Mlýnek z nerezové oceli pro precizní mletí
 • 15 stupňů nastavení mletí kávy
 • patentovaná spařovací jednotka 
 • Systém pro napěnění mléka s nádobkou o objemu 750 ml
 • topný systém Thermoblock k zajištění optimální teploty vody
 • Funkce paměti velikosti šálku a funkce horké vody
 • systém předspaření pro plnější chuť a aroma kávy
 • odnímatelná nádržka na vodu o objemu 1,5 l
 • kapacita zásobníku na kávu 200 g
 • iluminační osvětlení šálku
 • automatická samočisticí funkce

Ovládání

Příjemně se ovládá pomocí intuitivního dotekového ovládacího panelu. Ikony, které jsou LED podsvícené, vás přehledně navedou. Spustíte na něm automatické programy pro přípravu espressa, cappuccina, caffé latte i samostatný program pro napěnění mléka ─ například pro přípravu macchiata a funkci horké vody. Tím vám dopřeje pohodlnou přípravu vámi oblíbených kávových nápojů a ušetří čas oproti manuální přípravě.
Kompaktní
Malý, kompaktní přístroj, jenž vám nezabere zbytečně spoustu místa na kuchyňské lince. Se šířkou 188 mm se vejde i do menší kuchyně a pořád vám zůstane dost prostoru na pracovní desce. 

Linoucí se vůně kávy celým bytem 

Příprava kávy s tímto kávovarem je více než snadná. O ideální výslednou chuť a bohaté aroma se postará automatický systém extrakce s předspařením. Tlak 20 barů a kvalitní topné těleso Thermoblock vám zajistí neskutečně hustou crému a lahodnou vůni v každém šálku kávy.

Našlehaná pěna jako od profesionála

Nejen, že vám automatický kávovar Sencor SES 8000BK připraví výjiměčně lahodnou kávu, ale také vám dopřeje zcela automatický systém našlehání mléka. Nádobka na mléko pojme až 750 ml mléka. Textura mléčné pěny je velice jemná a nadýchaná, a tak vám příjemně obohatí kávový nápoj. Přístroj disponuje praktickým samočisticím proplachem mléčného systému pro snadnou údržbu.

Správně namletá káva

Pro výslednou chuť kávy je důležitých několik faktorů a jedním z nich je správná volba hrubosti mletí kávy. Každý druh kávových zrn potřebuje individuální péči, kterou tento kávovar dokonale reflektuje. Hrubost namletí si nastavíte hned v 15 úrovních od nejjemnějšího až po hrubé. Mlýnek je opatřen kvalitními nerezovými mlecími kameny, které zajistí preciznost mletí a dlouhou životnost mlýnku.

Dávkování kávy

Dávkování kávy si individuálně můžete nastavovat i podle velikosti vloženého šálku. Zvolíte si svou oblíbenou velikost a přístroj si zapamatuje váš výběr objemu výdeje kávového nápoje pro další přípravu. Během extrakce je šálek iluminačně podsvícen, a vy tak pohodlně můžete sledovat celý proces tvorby.

Automatická údržba

Sám si řekne o doplnění vody, kávových zrn i vysypání kávové sedliny. Vše hlídá za vás. V případě, že potřebuje něco od vás, bude o tom informovat rozsvícením příslušné kontrolky. Umí si automaticky sám vyčistit nádržku i příslušenství mléčného systému a je opatřen automatickou samočisticí funkcí.

Obsah balení

 • kávovar
 • nádobka na mléko
 • čisticí kartáček
Automatická espressa

Technický popis

Tlak 20 bar
Typ espressa Automatické
Displej
Funkce horká voda
Tryska na páru
Auto-cappuccino
Nahřívání šálků
Použití kapslí
Kávomlýnek
Použití mleté kávy
Automatické odvápnění
Příkon (W) 1 350 W
Výška (cm) 43,5 cm
Šířka (cm) 19 cm
Hloubka (cm) 32 cm
Barva Černá/Šedá
Hmotnost 8,7 kg
Aroma systém
Automatický proplach

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat