Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SOC 0811RS Dětský zubní kartáček

 • Vibrační (sonické) čištění 12 000 vibrací/min
 • Masáž dásní
 • Quadpacer technologie rozdělí čištění na 4 bloky
 • Různobarevné LED podsvícení
SLEVA 20% při zadání kódu LETO20
Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
Akce platí do 23.6.2024. 
499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Kvalitní péče
o dětské zuby
Elektrický zubní kartáček Sencor SOC 0810BL je speciálně vyvinut pro efektivní péči o dutinu ústní těch nejmenších. Je vhodný od narození do 3 let. Tělo kartáčku je pak v líbivém dětském designu, funguje na bateriový provoz (typ AAA) a vydrží až 3 měsíce.
2
/
5
Efektivní
péče o zuby
Dopřejte sobě i svému dítěti zábavnou formou kvalitní péči o zuby a dutinu ústní. S růžovým králíčkem zuby vyčistíte hravě a lehce. Hlava kartáčku je nakloněna o 15°, což vám usnadní čištění zoubků vašich dětí.
3
/
5
Sonická
technologie
Sonická technologie pracuje na principu vibrací, které efektivně odstraňují zubní plak a nečistoty z dutiny ústní. Sonický kartáček Sencor SOC 0810BL vyvíjí 12 000 stěrů za minutu, čímž je čištění rychlé a důkladné. S jeho používáním minimalizujete tvorbu zubních kazů a zánětů dásní.
4
/
5
Rovnoměrné čištění
Elektrický kartáček Sencor je vybaven praktickým časovačem, který rozdělí čištění zubů do 4 časových úseků po 30 s. Tato technologie Quadpacer vám dopřeje účinnou a rovnoměrnou péči o dětský chrup.
5
/
5
Praktické ovládání
Pro maximální pohodlí je kartáček vybaven jedním čisticím programem, který zapnete pomocí žlutě označeného tlačítka. Po prvním zmáčknutí kartáček podsvítí dutinu ústní, a tak snadno uvidíte na dětské zoubky. Po druhém zmáčknutí se zapne sonické čištění.

Kvalitní péče o vaše zuby

Elektrický zubní kartáček Sencor SOC 0811RS je speciálně vyvinut pro efektivní péči o dutinu ústní těch nejmenších. Je vhodný od narození do 3 let. Postará se o dokonalou zubní hygienu díky jemné práci vibrací o výkonu 12 000 vibrací/min a individuálně navržené čisticí hlavici. Jemná vlákna společně s tvarem kartáčku jemně masírují dásně a snadno se dostanou k rostoucím zoubkům. Tělo kartáčku je pak v líbivém dětském designu, připomínajícím roztomilého králíčka. Funguje na bateriový provoz (typ AAA) a vydrží až 3 měsíce běžného používání.

Hlavní parametry produktu:

 • Vibrační (sonické) čištění 12 000 vibrací/min
 • Masáž dásní
 • Odstraní efektivněji zubní plak než při běžném manuálním čištění
 • Quadpacer technologie rozdělí čištění na 4 bloky pro tu nejlepší péči o zuby
 • Různobarevné LED podsvícení
 • Automatické ukončení programu
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • Stupeň ochrany proti vodě: IPX7
 • Výdrž baterie až 3 měsíce při běžném používání
 • Nabíjení pomocí baterie typu AAA 1,5 V

Efektivní péče o zuby 

Dopřejte sobě i svému dítěti zábavnou formou kvalitní péči o zuby a dutinu ústní. S růžovým králíčkem zuby vyčistíte hravě a lehce. Hlava kartáčku je nakloněna o 15°, což vám usnadní čištění zoubků vašich dětí. 

Sonická technologie

Sonická technologie pracuje na principu vibrací, které efektivně odstraňují zubní plak a nečistoty z dutiny ústní. Sonický kartáček Sencor SOC 0811RS vyvíjí 12 000 stěrů za minutu, čímž je čištění rychlé a důkladné. S jeho používáním minimalizujete tvorbu zubních kazů a zánětů dásní.

Rovnoměrné čištění

Elektrický kartáček Sencor je vybaven praktickým časovačem, který rozdělí čištění zubů do 4 časových úseků po 30 s. Tato technologie Quadpacer vám dopřeje účinnou a rovnoměrnou péči o dětský chrup.

Praktické ovládání

Pro maximální pohodlí při samotném čištění je kartáček Sencor SOC 0811RS vybaven jedním čisticím programem, který zapnete pomocí žlutě označeného tlačítka. Po prvním zmáčknutí kartáček podsvítí dutinu ústní, a tak snadno uvidíte na dětské zoubky. Po druhém zmáčknutí se zapne sonické čištění. Disponuje automatickým ukončením provozu, kdy se sám po 2 min vypne. Během používání LED svítí a dynamicky mění barvy, tak aby dítko zaujal a čištění zubů byla zábava. 

Obsah balení
Tělo kartáčku
Základní čisticí hlavice 
1 ks AAA baterie
Zubní kartáčky

Technický popis

Napájení Baterie
Počet funkcí 2
Časovač

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Hlavice dětského zubního kartáčku
SOX 080
Hlavice dětského zubního kartáčku
Hlavice dětského zubního kartáčku
Kompatibilní s kartáčky SENCOR SOC 081x
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat