Domácí kavárna

Málokdo si představí ráno bez dobré kávy. Je libo ristretto, espresso nebo třeba cappuccino?

Představte si, že máte doma svojí vlastní kavárnu. Dostanete chuť na kávu, přijdete, zmáčknete tlačítko a hotovo! Jednoduché, rychlé a výborné.
Poloautomatické espresso
SES 4050SS
Poloautomatické espresso
Tělo pákového kávovaru v prémiovém provedení kombinace nerezu a černé. Tlak čerpadla 20 barů pro vynikající kávu. Spuštění programu Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Latté a Napěněné mléko jedním dotykem.
Poloautomatické espresso
SES 4040BK
Poloautomatické espresso
Díky vyspělému systému zahřívání s termoblokovou technologií a předehříváním funguje tento kávovar mimořádně rychle. K ovládání slouží jediné tlačítko, tryska na mléko se postará o cappuccino. Jen si musíte vybrat, který design vám lépe vyhovuje.
Espresso
SES 4900SS
Espresso
Představuji se jako Sencor pákový kávovar SES 4900SS a se svým nerezovým vzhledem dokonale zapadnu do domácnosti i kanceláře. Se dvěma nerezovými filtry mohu připravit jeden nebo i dva šálky kávy najednou.
Espresso
SES 4010SS
Espresso
Kávovar na Espresso/ Cappuccino s nerezovým filtrem pro 1 nebo 2 šálky kávy. Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků. Extra místo pro velké hrnky.
Espresso
SES 1710BK
Espresso
Kávovar na Espresso/ Cappuccino s nerezovým filtrem pro 1 nebo 2 šálky kávy. Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků. Extra místo pro velké hrnky.
Kávovar
SCE 7000BK
Kávovar
Představuji se jako prémiový Sencor kávovar SCE 7000BK. Nejen, že jsem fešákem k pohledání, ale kromě přípravy mleté překapávané kávy dokážu namlít i kávová zrna. Do integrovaného mlýnku pojmu až 200 g kávových zrn.
Kávovar
SCE 3700BK
Kávovar
Nic se nevyrovná lahodné chuti kávy z čerstvě namletých zrn z pohodlí domova pro delší popíjení, kdykoliv na ní pomyslíte. Připravím až 6 šálku voňavé kávy nebo čaje najednou s objemem 0,75 l.
Kávovar
SCE 3050SS
Kávovar
Vychutnejte si lahodnou překapávanou kávu z čerstvě namletých zrn v pohodlí domova. Jsem Sencor kávovar SCE 3050 a připravím i 12 šálků výborné kávy najednou, jelikož můj objem činní krásných 1,25 l.
Kávovar
SCE 5070BK
Kávovar
Skvělá, čerstvě namletá káva má dokonalé aroma i chuť! Vychutnejte si čerstvou překapávanou kávu, která zpříjemní den svou vůní. Jsem Sencor kávovar SCE 5070BK a připravím i 15 šálků kávy nebo lahodného čaje najednou s objemem 1,8 l.
Napěňovač a ohřívač mléka
SMF 4000BK
Napěňovač a ohřívač mléka
Jsem šikovný pomocník pro všechny milovníky Cappuccina, Frappé, Latté a jiných nápojů na bázi napěněného nebo horkého mléka.
Napěňovač a ohřívač mléka
SMF 2020WH
Napěňovač a ohřívač mléka
Vhodný pro přípravu Latté, Cappuccina, Frappé a jiných nápojů na bázi napěněného nebo horkého mléka
Elektrický mlýnek na kávu
SCG 3050SS
Elektrický mlýnek na kávu
Elektrický mlýnek SCG 3050SS Sencor je vhodný k mletí zrnkové kávy, ořechů, bylin, máku a koření. Zásobník na maximálně 50 gramů. Dlouhodobá životnost a jednoduchá udržba díky zásobníku, třištivému noži a vnějšímu plášti z nerezu.
Elektrický mlýnek na kávu
SCG 6050SS
Elektrický mlýnek na kávu
Elektrický mlýnek SCG 6050SS Sencor s mlecími kameny. Má-li káva za něco stát, je zapotřebí mlýnek      s mlecími kameny, které zrna namelou stejnoměrně a v intenzitě, již lze (aspoň u většiny mlýnků) upravit    v několika stupních.
Elektrický mlýnek na kávu
SCG 5050BK
Elektrický mlýnek na kávu
Stylový elektrický mlýnek na kávu v černém a stříbrném provedení je vybaven ocelovými mlecími kameny s plochou hlavou. Mletí lze nastavit v 17 stupních intenzity, do zásobníku se vejde až 180 g zrnkové kávy. Další předností je možnost volby automatického namletí kávy v množství od 2 do 12 šálků.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat