Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SWK 7501BK Elektrická konvice

 • Objem 1,7 l
 • ​Zakrytá topná spirála 2 200 W
 • Speciální výlevka proti odkapávání
599 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Ranní káva
bylinky, nebo čaj
Vychutnejte si skvělou kávu, hřejivý čaj nebo voňavé bylinky s elegantní rychlovarnou konvicí SWK 7501BK. Díky prémiovému černému designu s jemným vzorkem přirozeně doplní interiér kuchyně. 
2
/
4
Zvládnete to
jednoduše
S rychlovarnou konvicí si rychle a pohodlně připravíte svůj oblíbený nápoj. Použití je jednoduché. Stačí odklopit vrchní víčko a naplnit konvici vodou. Poté ji položíte na kruhový podstavec a stisknete podsvícené tlačítko pro spuštění ohřevu.
3
/
4
V prémiovém
designu
Pokud hledáte elegantní spotřebiče s prémiovým designem, které skvěle doplní vaši kuchyň, rychlovarná konvice  vás překvapí chytrou kombinací retra a moderního stylu se vzorkem. 
4
/
4
Vždy
na svém místě
Konvice zůstane na svém místě díky kruhovém podstavci, jenž bezvadně sedí na lince. Při pokládání konvice nemusíte řešit, z jakého ji dáváte úhlu, dosedá jednoduše ve 360 stupních. Pod podstavcem se skrývá prostor pro případné složení kabelu.

Elektrická konvice

Pro vaši ranní kávu, bylinky nebo čaj
Vychutnejte si skvělou kávu, hřejivý čaj nebo voňavé bylinky s elegantní rychlovarnou konvicí SWK 7501BK. Díky prémiovému černému designu s jemným vzorkem přirozeně doplní interiér kuchyně. Pokud vás baví stylový design, můžete konvici doplnit toasterem STS 7501BK ze stejné rodiny. Vnitřní prostor o objemu 1,7 l naplníte vodou s využitím průhledu, který má oboustranný vodoznak. Zapnete ohřev vody, o který se postará topná spirála o výkonu 2 200 W. Poté se konvice automaticky vypne.

Základní vlastnosti:

 • objem 1,7 l
 • zakrytá topná spirála s výkonem 2 200 W
 • speciální výlevka proti odkapávání
 • tlačítko pro otevírání víka
 • oboustranný vodoznak
 • vyjímatelný a omyvatelný filtr proti vápenatým usazeninám
 • spínač zapnuto/vypnuto s podsvětlením
 • automatické vypnutí
 • otočný podstavec 360°

Zvládnete to jednoduše

S rychlovarnou konvicí SWK 7501BK si rychle a pohodlně připravíte svůj oblíbený nápoj. Použití je jednoduché. Stačí odklopit vrchní víčko a naplnit konvici vodou. Poté ji položíte na kruhový podstavec a stisknete podsvícené tlačítko pro spuštění ohřevu. Voda se rychle začne vařit a automatický senzor včas zastaví ohřev, takže nemusíte konvici kontrolovat.

V prémiovém designu

Pokud hledáte elegantní spotřebiče s prémiovým designem, které skvěle doplní vaši kuchyň, rychlovarná konvice SWK 7501BK vás překvapí chytrou kombinací retra a moderního stylu se vzorkem. Stejnou designovou myšlenku přináší i toaster STS 7501BK, který dokáže konvici elegantně doplnit, pokud se pro něj také rozhodnete. 

Vždy na svém místě

Konvice zůstane na svém místě díky kruhovém podstavci, jenž bezvadně sedí na lince. Při pokládání konvice nemusíte řešit, z jakého ji dáváte úhlu, dosedá jednoduše ve 360 stupních. Pod podstavcem se skrývá prostor pro případné složení kabelu.

Sítko proti vodnímu kameni

Konvice je vybavena funkcí ochrany proti přehřátí a automaticky se vypne, pokud ji omylem spustíte bez vody. Při pravidelném užívání může přijít do kontaktu s vodním kamenem. Pro čištění konvice SWK 7501BK stačí vyjmout omyvatelné sítko a šetrně propláchnout vnitřek naředěným bílým octem. 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • otočný podstavec s elektrickým kabelem
 • vyjímatelný a omyvatelný filtr proti vápenatým usazeninám

 

Varné konvice bez nastavení teploty

Technický popis

Objem 1,7 l
Filtr
Kontrolka provozu
Barva Černá
Skrytá spirála

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat