Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
28. května, 2018

Jak na letní úrodu

Jak na letní úrodu
Čerstvé a šťavnaté kousky ovoce, které proměníte ve sklenici voňavého džemu, domácí marmelády či kompotu, vám zejména v zimním období, kdy je nabídka sortimentu ovoce a zeleniny velice střídmá, přijde vhod. Abyste se ze sezónních výpěstků mohli radovat nejen v době, kdy dozrávají v zahradách, zkuste je zpracovat a uchovat pomocí zavařovacího hrnce SENCOR SPP 2100, jenž je vybaven celou řadou šikovných funkcí a díky možnosti volby času a teploty, splní vlastně každé přání kuchaře i dané suroviny na její zpracování.
SENCOR SPP 2100 je všestranný pomocník s celkovým objemem 27 litrů a příkonem 1 800 Wattů, pojme najednou až 14 zavařovacích sklenic (o objemu 1 litru). Můžete jej použít také ke sterilizaci zeleniny, k přípravě horkých nápojů – punče, čaje, svařeného vína a dalších, ale též k vaření nejrůznějších druhů třeba polévek.

Aby vám práci jak se patří zjednodušil a urychlil, je hrnec vybaven dvěma režimy zavařování, z nichž první pracuje nepřetržitě, u druhého si pak můžete pomocí časového spínače nastavit zavařovací dobu od 20 do 120 minut. Nedílnou součástí přístroje je rošt na zavařovací sklenice s průměrem 31,1 cm, výtokový kohoutek pro pohodlné stáčení horkých nápojů, dále termostat pro plynulé nastavení teploty v rozmezí 30-100 °C i skryté topné těleso. Na dosažení zvolené teploty vás upozorní zvuková signalizace, takže nemusíte být neustále ve střehu a hlídat, kdy už nastane ten správný čas vložit sklenice s dobrotami dovnitř.

Praktický domácí pomocník pamatuje při práci i na bezpečnost. Je totiž vybaven dvojnásobným bezpečnostním jištěním: ochranou proti přehřátí i ochranou proti přehřátí při chodu naprázdno, což vás během zavařování uchrání od nejedné „horké“ chvilky.
Jednoduchá je i údržba - díky smaltovanému povrchu, který nijak neovlivní výslednou chuť ani vůni připravovaných dobrot, stačí vnitřní prostor umýt podobně jako kterýkoli kuchyňský hrnec, aniž byste přitom museli zápasit s usazeninami a napečenými zbytky.

Zavařovací hrnec SENCOR SPP 2100 je k dostání za cenu 1 799 Kč.


O značce SENCOR:
Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéří jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!


Pro více informací kontaktujte:
Eva Kašparová - PHOENIX COMMUNICATION a.s.
eva@phoenixcom.cz
(00420) 608 678 581
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat