Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SES 4020SS Kávovar na Espresso/ Cappuccino

 • Italské čerpadlo s tlakem 20 barů 
 • Páka s nerezovým portafiltrem
 • Digitální OneTouch ovládací panel
2499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Podpora pro automatická espressa
Zákaznická podpora
pro automatická espressa
Po-Pá 9:00 - 17:00
+420 323 204 060
info@sencor.cz

Více informací >>>
2
/
5
Příjemně
se ovládá
Ovládání pomocí digitálního OneTouch panelu je velmi příjemné a jednoduché. Navolíte na něm veškeré programy. Manuální program vám například umožní nastavit délku extrakce podle vašich preferencí. 
3
/
5
Lehce
se udržuje
Údržba přístroje je velice snadná díky odnímatelné nádobě na vodu a odkapávači s nerezovou mřížkou. Tyto součásti lze omývat samostatně pod tekoucí vodou. Tělo kávovaru lze otírat vlhkým hadříkem.
4
/
5
Provoňte
si ráno
Jste milovníci kvalitně připravené kávy? Kávovar na espresso Sencor SES 4020SS s nahřívací plochou pro šálky vás nadchne svým atraktivním nerezovým vzhledem i kompaktními rozměry. Dopřejte si po jeho boku provoněná rána s čerstvě uvařenou kávou
5
/
5
Mléčná pěna
jako z kavárny
Parní tryska je umístěná u boku kávovaru pro snadnou dostupnost i s větším hrnečkem či konvičkou. Disponuje praktickým otočným systémem o 360° a regulací tlaku páry na otočném knoflíku. Vytvoříte s ní dokonalou texturu mléčné pěny například na cappuccino a café latté.

Provoňte si ráno s dobře připravenou kávou

Jste milovníci kvalitně připravené kávy? Kávovar na espresso Sencor SES 4020SS s nahřívací plochou pro šálky vás nadchne svým atraktivním nerezovým vzhledem i kompaktními rozměry. Dopřejte si po jeho boku provoněná rána s čerstvě uvařenou kávou. Připravíte si s ním jak lahodné espresso, tak s pomocí otočné trysky i našlehané cappuccino. Výkonné tlakové čerpadlo o síle 20 barů zajistí stabilní průtok vody s maximální péčí o chuť a aroma kávy. Ovládá se velmi intuitivně díky digitálnímu OneTouch ovládacímu panelu, který je opatřen přehlednými ikonami.

Hlavní přednosti kávovaru:

 • italské čerpadlo s tlakem 20 barů 
 • páka s nerezovým portafiltrem
 • digitální OneTouch ovládací panel
 • bojlerový topný systém
 • funkce krátkého předspaření
 • kompaktní rozměry: 37cm, 20,5cm, 28,5cm (v × š × h)
 • nahřívací plocha pro šálky (extra místo pro velké hrnky)
 • funkce automatického vypnutí 
 • volba páry / horké vody 

Příprava kávy

Po vložení páky do spařovací hlavice dochází ke krátkému procesu předspaření, který je důležitý pro rozvinutí výsledné chuti a aroma kávy. Při tomto procesu dochází k uvolnění kávových silic. Pak následuje samotná extrakce kávy pod stabilním tlakem 20 barů, jež na kávě vytvoří hustou crému a neodolatelné aroma. Můžete si tak u vás doma dopřát opravdový zážitek z šálku kávy, jako byste byli v italské restauraci.

Intuitivní ovládání

Ovládání je velice jednoduché pomocí digitálního OneTouch ovládacího panelu, na kterém si jednoduše vyberete přednastavený program. Na panelu si můžete také navolit i manuální program, kde si délku extrakce kávy volíte sami. Navolený program snadno zkontrolujete díky LED kontrolkám. I o nedostatku vody vás bude informovat LED indikátor stavu vody.

Mléčná pěna jako z kavárny

Parní tryska je umístěná u boku kávovaru pro snadnou dostupnost i s větším hrnečkem či konvičkou. Disponuje praktickým otočným systémem o 360° a regulací tlaku páry na otočném knoflíku. Vytvoříte s ní dokonalou texturu mléčné pěny například na cappuccino a café latté.

Příslušenství

Ke kvalitnímu příslušenství tohoto kávovaru patří nerezová sítka na výrobu 1 a 2 šálků kávy. Dále v balení naleznete praktický dávkovač ideálního množství kávy s pěchovadlem. 

Snadná údržba

Kávovar Sencor SES 4020SS se jednoduše udržuje díky odnímatelné nádobě na vodu, jež snadno opláchnete pod tekoucí vodou, a odkapávači s nerezovou mřížkou, který taktéž lze samostatně omývat. Díky zvoleným materiálům můžete kávovar otřít vlhkým hadříkem a bude jako nový.

Obsah balení

kávovar s integrovaným odkapávačem a otočnou parní tryskou
1,5l odnímatelný zásobník na vodu
profesionální páka s nerezovým portafiltrem
nerezová sítka pro 1 a 2 šálky
odměrka na kávu s pěchovadlem
Páková espressa

Technický popis

Tlak 20 bar
Typ espressa Pákové
Displej
Funkce horká voda
Tryska na páru
Auto-cappuccino
Nahřívání šálků
Aroma systém
Použití kapslí
Kávomlýnek
Použití mleté kávy
Příkon (W) 1 050 W
Výška (cm) 37 cm
Šířka (cm) 20,5 cm
Hloubka (cm) 28,5 cm
Barva Černá/Šedá
Hmotnost 3,2 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat